کلید واژه ها: هیلاری کلینتون رئیسجمهور مارک زوکربرگ به عنوان “Trumpian’ و ‘ارعاب’ می گوید Facebook ‘در نظر دارد’ به تجدید انتخاب تهمت

‘آنها در نظر من پیچشی خود را به بحث در مورد آزادی بیان و سانسور که آنها هستند به دلیل آن را در منافع تجاری.’

که هیلاری کلینتون ارائه تا او را در Facebook FB -1.65% در مصاحبه با آتلانتیک بیش از آخر هفته.

و از آنجا که او توضیح داد دلیل خوبی وجود دارد به این باور است که رسانه اجتماعی غول است “نه فقط رفتن به تجدید انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن اما در نظر دارد به تجدید انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن.”

کلینتون بازگو چگونه او یک بار سعی کردم به Facebook را که ویرایش ویدئو دروغ نشان دادن نانسی پلوسی slurring. Facebook در پاسخ گفت که این کاربران امکان می دهد تا ذهن خود را.

که کلینتون گفت که مدیر عامل مارک زوکربرگ “Trumpian” و “اقتدارگرا” وقتی که می آید به عدم تمایل خود را برای نبرد گسترش دروغ و تبلیغات که منفجر شده بر روی پلت فرم خود را در سال های اخیر است.

“من احساس می کنم مثل شما در حال مذاکره با یک قدرت خارجی گاهی اوقات” او گفت:. “او فوق العاده قدرتمند است. این است که یک شرکت جهانی است که تاثیر بزرگ در راه است که ما فقط شروع به درک.”

کلینتون افزود: “که آن را به [زوکربرگ است] و Facebook مزیت نیست و برای عبور از تهمت… و آن را فقط به من می دهد یک گودال در معده من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>