کلمات کلیدی: اینجا چرا یکی دیرین بازار گاو نر نگه داشتن پودر خشک حتی با تغذیه, دادن چراغ سبز به خرید سهام

اد Yardeni رئیس جمهور Yardeni پژوهش دیده می شود مقدار زیادی بیش از خود وال استریت حرفه ای اما به نظر می رسد به عنوان اگر شیوع کروناویروس که او را می بیند به عنوان بزرگترین خطر برای این بازار گاو نر است او را کمی flummoxed.

‘دیگر که این ویروس تهدید همچنان به وزن در اقتصاد جهانی بیشتر از آن خطری برای حداقل یک اصلاح در بازار سهام است.’

که Yardeni با اشاره به احتمال 10% افت اخیر از بازار اوج در یک مصاحبه با CNBC در روز جمعه.

دیرین گاو Yardeni بیشتر مردد در این بازار بیش از حد معمول با توجه به رفیع ارزیابی است که در ادامه به افزایش خطر است. این آخرین کاتالیزور می تواند تحویل شوک که باعث قابل توجه آمار, او هشدار داد.

“بازار انجام داده اند قابل ملاحظه و در صورت تیتر خبری که هنوز هم نگران کننده مانند کشتی های کروز در حال قرنطینه و چین اساسا به طور کامل قرنطینه به دلیل لغو پرواز,” او گفت:. “که رو به مخل به صورت زنجیره تامین.”

وجود دارد هیچ انکار که سهام را به خوبی انجام می شود با شاخص S&P 500 SPX -0.54% تا حدود 3 ٪ از زمان آغاز سال حتی پس از روز جمعه کاهش پایان دادن به چهار روز win streak. داو DJIA, -0.94% است تا 2% در سال-به-تاریخ.

Yardeni که می گوید او برای رفتن به نگه داشتن پول نقد در حاشیه تا زمانی که او می شود وضوح بیشتری در coronavirus همچنان صعودی دراز مدت.

“نرخ بهره بسیار فوق العاده پایین,” او گفت:. “بانک مرکزی باید اساسا ارائه شده بدون دلایل جالب برای خرید در درآمد ثابت بازار و دلایل زیادی برای خرید در بازار سهام است.”

سازمان دیده بان مصاحبه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>