کلمات کلیدی: در اینجا چیزی است که پاپ فرانسیس گفت: در مورد اقتصاد جهانی به خود جلب کرد که یک ‘مرسی’ از یک نامزد سابق ریاست جمهوری

‘ممکن است این زمان را در نظر بگیرید جهانی دستمزد پایه است که اذعان و شان و مقام دادن مقتدر کارهای ضروری شما انجام. این امر اطمینان و مشخص رسیدن به ایده آل در یک بار پس از انسان و بنابراین مسیحی از هیچ کارگر بدون حقوق.’

که پاپ فرانسیس نشان دادن حمایت برای یک ایده در بسیاری از کشورهای در حال, حداقل به طور موقت با تجربه در میان اقتصادی موجب اختلال با بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من می دانم که شما حذف شده اند از مزایای جهانی شدن… مشکلات که پریشان همه آمار شما دو بار به عنوان سخت” فرانسیس در نامه ای نوشت. “فروشندگان خیابانی, بازیافت, carnies کوچک, کشاورزان و کارگران ساختمانی dressmakers انواع مراقبان: شما که رسمی کار خود را و یا در مردمی اقتصاد شما هیچ درآمد ثابت به شما از طریق این زمان سخت… و مستندات در حال تبدیل شدن به غیر قابل تحمل است.”

این نامه جلب ستایش در توییتر TWTR, -0.32% از اندرو یانگ که صرف مقدار زیادی از شکست در مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری هل دادن اساسی جهانی درآمد:

یانگ زد بر ایده تکرار در نامه ای که نقدی رایگان برای همه خواهد یک راه طولانی در کمک به حل نابرابری اقتصادی با ارائه مالی خالص ایمنی برای همه از جمله کسانی که مانند اقامت در خانه مادران و مراقبان که در حال گرفتن به اندازه کافی جبران شود.

فراتر از این فراخوان با توجه به جهانی پایه درآمد, پاپ همچنین ساخته شده در مورد یک تغییر پایدار در فرهنگ جهانی در پست-coronavirus جهان است.

“تمدن ما — پس از رقابتی بنابراین فردی با آن اتشی ریتم تولید و مصرف آن عجیب تجملات آن نامتناسب سود فقط برای چند — نیاز به downshift, سهام و تجدید خود را,” او نوشت.

پاپ فرانسیس روز یکشنبه نیز سخنرانی برای شب های جمعی برگزار شد در اغلب خالی کلیسای سنت پیتر با ایتالیا هنوز در مستند با توجه به کروناویروس که در حال حاضر آلوده بیش از 1.8 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>