کلمات کلیدی: چگونه یک “black swan’ سرمایه گذار است که حفاظت از خود را 5 میلیارد دلار صندوق در برابر سقوط بازار که ‘نمی تواند زیبا’

‘مواد منفجره نزولی حمایت می کند.’

این که چگونه علامت Spitznagel بنیانگذار Universa سرمایه گذاری توصیف رویکرد خود را به مرور از ریسک بازار در مصاحبه با غرور نمایشگاه که پنج شنبه منتشر شده. در واقع او می گوید که باعث می شود دور-از-این-پول شرط که هزینه کمی اما تحویل بزرگ هنگامی که آن را تمام می آید ریزد.

“واقعا انفجاری نزولی حفاظت است که واقعا تنها کاهش خطر است که قادر به حرکت سوزن برای مردم, به دلیل آن را تنها کاهش خطر است که هزینه نمی کند شما به عنوان شما در حال انتظار برای آن را به اتفاق می افتد” Spitznagel گفت. “زمانی که بازار سقوط کرد, من می خواهم به زیادی و زمانی که بازار سقوط نمی کند و من می خواهم به از دست دادن یک ریزه, ریزه مقدار. من می خواهم که عدم تقارن… که convexity.”

به عبارت دیگر صندوق خود فراهم می کند و تصادف بیمه تا مشتریان خود را می توانید در مطلب “ریسک سیستماتیک” با سرمایه گذاری های دیگر.

Spitznagel سابق معامله گر است که دست پرورده از Nassim Nicholas Taleb نویسنده 2007, پرفروش “Black Swan” است که یک استعاره برای توصیف غیر قابل پیش بینی بسیار مخرب حوادث — نوع است که می تواند منفجر کردن بازار.

در حال حاضر سهام با فدرال رزرو بادها باد در پشت خود هستند “تحریف” و “دیگر افسار به اصول” Spitznagel هشدار می دهد و باعث می شود که برای کسانی که تعقیب بازده بسیار آسیب پذیر است.

“این پولی تحریف منجر به این بی پروا برای رسیدن به بازده است که همه ما از دیدن” او گفت:. “به طور تصادفی به نگاه در روی صفحه نمایش و آن را بسیار دیوانه است. بزرگ کلاه کوچک-کلاه بازارهای اعتباری نوسانات; آن دیوانه. برای رسیدن به عملکرد همه جا هست.”

Spitznagel توضیح داد: به غرور نمایشگاه است که در این نقطه, بانک مرکزی کنترل از دست داده اند و نمی دانم که چگونه به حق اشتباهات خود است.

“آنها هرگز قادر به ‘عادی’ نرخ,” او گفت:. “در طول عمر ما رکود و بازار سهام سقوط واقعا که تحریک شده و یا آغاز شده توسط بانک مرکزی مرتب سازی بر اساس کشیدن دور پانچ کاسه. آنها افزایش نرخ و که منجر به کاهش رشد و در نهایت منجر به این سقوط که ما می بینیم.”

او گفت: آنها نه احمق فقط بی پروا.

“آنها متوجه است که اقتصاد جهانی در وضعیت در حال حاضر که بانک مرکزی نمی تواند جلو,” او گفت:. “و آنها در حال بلوف میزند اگر آنها می گویند آنها می توانند.”

Spitznagel نیست پیش بینی کند که اجتناب ناپذیر رکود خواهد رسید اما زمانی که نرخ بهره شروع به افزایش خود به خود “آن را نمی خواهد خیلی,” او گفت:.

رویکرد خود را پرداخت می شود زمانی که بازار سقوط در سال 2008. به عنوان غرور نمایشگاه اشاره صندوق خود شروع به پریدن کرد بیش از 115%. و حتی در طول دهه بعد او قادر به ضرب و شتم S&P 500 SPX +0.18% ادامه استراتژی دفاعی.

اما اگر دست پاچگی که “black swan” رویداد هرگز نمی آید ؟ اگر چه این عادی است ؟ البته, آن را, اما چه می شود اگر ؟

“من نمی نیاز بازار به سقوط دوباره” Spitznagel گفت. “من می خواهم خیلی hunky-dory اگر وجود دارد هرگز یک تصادف دوباره و این که از هم اکنون در هر سال به نظر می رسد مانند سال گذشته یا آخرین 5 سال یا 10 سال گذشته است. من می خواهم فقط خوب با آن است.”

بدون تصادف و اتفاق می افتد و در عین حال هر چند میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.09% پایین بود روز پنج شنبه در جلسه معاملاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>