کلمات کلیدی: سر از بزرگترین صندوق های تامینی می گوید شرکت او ‘نمی دانم که چگونه به حرکت coronavirus’ فروش سهام و باید قطع تمام خطر’ اما موفق به واکنش نشان می دهند

“ما نمی دانم که چگونه به حرکت به ویروس و تصمیم به این دلیل که ما نمی فکر می کنم ما تا به حال یک لبه در معاملات آن است. ما در آنجا ماند در موقعیت ما و در نگاه به گذشته ما باید قطع تمام خطر است.’

ری Dalio

ری Dalio را استادانه ناوبری از بحران مالی 12 سال پیش کمک به صیقل دادن تصویر خود را—و پشتوانه—به عنوان یک سرمایه گذار افسانه ای.

اما وضعیت فعلی با COVID-19 که آلوده کرده است هزاران نفر از مردم در سراسر بیش از 100 کشور snuffing یک رکورد تنظیم گاو-بازار اجرا در سهام ایالات متحده در روند اتحاد befuddled میلیاردر سرمایه گذار است که شرکت تاسیس بریج همکاران در حدود 45 سال پیش به او گفت: بار مالی (paywall) در مصاحبه اخیر خود.

“ما در حال نا امید چون ما باید پول به جای پول از دست داده در این حرکت راه ما در سال 2008 گفت:” انتشار.

در حقیقت Dalio که کمک می کند تا نظارت بر 160 میلیارد دلار صندوق های تامینی شده است زنگ زنگ زنگ در مورد آنچه که او به عنوان یک بازار که در آن سرمایه گذاران به خیط و پیت کردن با پول, به دلیل سیاست های پولی اما نشده فهیم در مورد استراتژی های سرمایه گذاری.

در ماه نوامبر گذشته گفت: در سیستم خراب است و هشدار داد که سرمایه گذاران “خرید رویاها به جای درآمد و سهام است.”

کسانی که این نوع اظهارات که ممکن است این مفهوم را میرسانند که Dalio خواهد بود ایده آل قرار است برای آنچه که بیش از سه هفته گذشته در وال استریت.

این مورد نشده است.

خبرگزاری بلومبرگ (paywall) در روز شنبه گزارش داد که Dalio را کلان صندوق دهکدهای از دست داد 20% تا کنون این سال است.

مقایسه میانگین صنعتی داو جونز DJIA +9.36% خاموش است 18.8% تا کنون در سال 2020 S&P 500 شاخص SPX +9.29% پایین تر از 16 درصد در سه ماه اول سال و شاخص Nasdaq Composite COMP +9.35% خاموش است 12.2%. آن سال-به روزترین و زیان خواهد توانست خیلی بدتر اگر نه برای سهام در روز جمعه قرار دادن در یکی از بهترین روز پیشرفت از سال 2008 با افزایش حداقل 9 درصد و پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ملی اضطراری, رها کردن 50 میلیارد دلار در بودجه برای کمک به محدود کردن آسیب های اقتصادی از شیوع ویروسی از COVID-19.

بازار شده اند تقریبا unhinged به عنوان coronavirus بیماری که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر آلوده 156,400 مردم و ادعا 5,833 زندگی با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از ظهر یکشنبه.

این بیماری همه گیر است و تغییر رفتار در سراسر جهان مجبور عمده کسب و کار برای وادار کردن کارکنان خود را برای کار از خانه و تهدید به آوردن بخش هایی از اقتصاد به توقف است. عدم اطمینان در سراسر طول و شدت تاثیر این بیماری در صنایع جهانی نیز تزریق بی سابقه نوسانات به بازار است که باید به سمت چپ بسیاری از سرمایه گذاران وضعیتی وخیم.

محرک پولی از سوی فدرال رزرو است که در حال حاضر قطع معیار فدرال-بودجه نرخ انتظار می رود که در نتیجه بانک مرکزی دو روز نشست در مارس 18, پس از تغذیه در زمان اضطراری اقدام قبلا در این ماه به کاهش رشد بازار جنجال و هیاهو. در مارس 3, اولین intermeeting بهره-کاهش نرخ در 12 سال قرار داده و نرخ هدف در یک محدوده بین 1% و 1.25% و وال استریت پیش بینی آن است که به احتمال زیاد سر به سطوح نزدیک به 0٪.

هرچند که ممکن است به اندازه کافی به ساقه مالی خرید اینترنتی از این بیماری است.

اگزوژن رویداد مانند یک شیوع ویروسی ارائه کنون چالش های مختلف به سرمایه گذاران از یک بحران مالی ساخته شده توسط توزیع دارایی های مشکل و یا سقوط از یک موسسه مالی.

آن است که هیچ جای تعجب است که حتی سرمایه گذاران مانند Dalio گذاشته شده اند thunderstruck, به تازگی.

که گفت: رقیب سرمایه گذاران ممکن است پناه دادن به برخی از درجه ای از schadenfreude در پرچین-صندوق luminary زیان.

در ماه ژانویه او گفت CNBC “نقدی زباله” در حاشیه مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس است. او اصرار برای سرمایه گذاران به خرید سهام تکرار بد به پایان رسیده و نظرات او در سال 2018 است که قبل از دیگر تیز جست و خیز کردن برای سهام.

این زمان رکود شده است به مراتب شدید تر از انتظار می رود بیشتر رانندگی سنبله در قلب یک رکورد تنظیم گاو-بازار اجرا مشخص شده است که 11 سال در تاریخ 9 مارس. هر سه سهام معیار در حال حاضر کاهش یافته است 20 ٪ یا بیشتر از های اخیر خود قله های انجام این کار در یک تاریخی سرعت. کسانی که ریزش قرار داده داو نزدک و S&P 500 در بازار داشته باشد.

وجود دارد شاید هم اندکی طنز در این واقعیت است که بریج رنج می برد بنابراین به شدت در این سال است. وال استریت ژورنال در گزارش ماه نوامبر (paywall) که بریج بود و قرار دادن در یک 1.5 میلیارد دلار شرط می بندم که بازارهای سهام جهانی خواهد افت شتاب در ماه مارس سال 2020 است.

اما Dalio در زمان به توییتر به شدت اختلاف مجله خواص از سرمایه گذاری خود را به عنوان ریزشی شرط:

در مورد حق در حال حاضر Dalio ممکن است امید آن نزولی شرط یک واقعیت است.

یک سخنگوی پرچین-صندوق سرمایه گذار کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>