کلمات کلیدی: ‘پدرخوانده’ از ویژگی های تجزیه و تحلیل می گوید سهام-رکود بازار در حال رفتن به بدتر: ‘من به دنبال در یک 10% افت شاید کمی بیشتر

آن است که رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود برای بازار سهام می گوید: ویژگی های برجسته تحلیلگر رالف Acampora.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک کمی عمیق تر. من به دنبال در 10 درصد شاید کمی بیشتر حتی.’

رالف Acampora

پیشگام در زمینه نمودار قیمت مبتنی بر تجارت Acampora گفت MarketWatch در طول یک روز شنبه که او فکر می کند که coronavirus ترس یک کاتالیزور برای یک بازار است که تا به حال بدست بیش از حد گران بود و با توجه به صورت قابل توجهی رسید.

“بازار خود را کشیده بود که درست است بنابراین ما شد و التماس برای نوعی از اصلاح و این کاتالیزور,” او گفت:. او انتظار دارد که بازار سهام را حداقل 10% افت از سطوحی که با معیار برای واجد شرایط برگزار اصلاح بیشتر بازار تکنسین.

تازه نگرانی از رشد بیش از یک آسیایی, آنفلوانزا است که بنا به گزارش سرچشمه در شهر ووهان چین آلوده 9,500 مردم و ادعا کرد حداقل 213 زندگی با توجه به گزارش های خارج از چین است. بیماری که کشیده مقایسه با سارس, سندرم حاد تنفسی است که آمار پکن در 2002-03 است که طبقه بندی به عنوان یک رمان گونه از coronavirus یا 2019 nCoV.

جزئیات: Coronavirus به روز رسانی: ایالات متحده برای اولین بار صورت فرد به فرد انتقال تایید 195 شهروندان ایالات متحده در انزوا و اعلام کرد که بهداشت عمومی اورژانس

روز پنج شنبه سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع ویروسی عمومی-بهداشت و درمان اضطراری از نگرانی های بین المللی اما نمی تماس برای محدود کردن تجارت است. و ایالات متحده را دیدم آن فرد به فرد انتقال ویروس از طریق افزایش نگرانی ها در مورد گسترش آن.

به بیماری های عفونی می آید در یک زمان وحشتناک برای چین است که در جشن سال نو قمری یک تعطیلات است که در ارتباط با مصرف و سفر. به عنوان یک نتیجه از محدودیت در مورد سفر است که مقامات چینی تحمیل کرده اند در شهرستانها در چین محدود کردن جنبش از برخی از 50 میلیون نفر اقتصاددانان کاهش انتظارات برای رشد اقتصادی در جهان و دومین اقتصاد حتی اگر وقوع نمی برخواهد داشت خطر سلامت در آمریکا

بررسی: چرا سرمایه گذاران باید با خرید سهام-بازار نرخهای همانطور که اعلام coronavirus بهداشت عمومی اورژانس — و تخلیه سهام به عنوان آنها دوباره بجای اول برگشتن

گسترش سریع از آنفلوانزا ناشی از چین به گسترش آن تعطیلات به Feb. 2 اما سرمایه گذاران نگران هستند که بازار را جست و خیز کردن هنگامی که بازار در پکن و بازگشایی, به عنوان آنها در حال حاضر در هنگ کنگ و تایوان است. هنگ کنگ سهام HSI, -0.52% کاهش بیش از 2 درصد در روز اول معاملات پس از وقوع و تایوان سهام-بازار Y9999, +0.64% بازگشایی پنج شنبه پس از سال جدید قمری تعطیلات به یک نزدیک به 6% کاهش.

“نکته نگران کننده این است که چقدر بدتر از این اعداد می تواند در زمانی که بازار بازگشایی در هفته آینده با توجه به چگونه به سرعت آنها افزایش” نوشته کریگ Erlam ارشد تحلیلگر بازار در Oanda در دوشنبه پژوهش توجه داشته باشید.

“تلاش های زیادی در حال ساخته شده حاوی ویروس و در عین حال اعداد در حال حاضر عظیم,” او نوشت.

کسانی که نگرانی های سنگینی در سهام-بازار ابزار اندازه گیری زود جمعه. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.89% خاموش بود 520 امتیاز یا 1.8% در 28,340, نقض آن در کوتاه مدت سطح حمایت تکنیکی آن میانگین متحرک 50 روزه در 28,443,30 با توجه به FactSet داده ها و شاخص لمس جمعه نادر در 28,339.85.

S&P 500 شاخص SPX -1.70% پایین بود 53 امتیاز و یا 1.6% در 3,231 و شاخص Nasdaq Composite COMP -1.43% ریختن 122 امتیاز یا 1.3% در 9,176.

همه که گفت: Acampora سازنده است روی سهام در میان مدت. او پیش بینی داو برای مثال به آمار 30,000 اما او می گوید که بازار به احتمال زیاد متلاطم با 2020 انتخابات شروع به شکل گرفتن در سمت دموکراتیک.

“من نه منفی [در بازار سهام] اگر شما پول نقد و به دنبال در این [بازار این یک فرصت است” Acampora گفت.

بخوانید: چگونه در بازار سهام انجام شده است در گذشته شیوع بیماری های ویروسی به عنوان coronavirus آلوده 9,500

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>