کلید واژه ها: سابق آیوا برنده تبادل نظر و اینجا است که چگونه او قصد دارد برای جلوگیری از مشکلات گذشته برندگان قرعه کشی

تبریک تام Vilsack شما فقط ادعا $150,000 تبادل نظر جایزه — پس چه آیا شما برنامه ریزی برای انجام با همه که پول ؟

“کلیسا در حال رفتن به دریافت یک کمی از آن را… و بچه ها در حال رفتن به دریافت یک کمی چون شما همیشه سعی کنید برای کمک به کودکان خود را. و سپس بقیه در حال رفتن به رفتن به بانک. و او خواهد بود بسیار خوشحال به آن را دریافت. چون ما هنوز وام فوق العاده از بسیاری از سال پیش و این کمک خواهد کرد که پرداخت آن را به نقطه که در آن بازنشستگی می تواند یک کمی راحت تر از آن ممکن است در غیر این صورت بوده است.’

این که چگونه سابق آیوا, 69 ساله می گوید: او می تواند هزینه های برنده خود را با توجه به KCCI در Des Moines, Iowa.

Vilsack می گوید که او تنها نقش تبادل نظر که در آن افزایش می یابد در حدود 250 میلیون دلار و در آن رشد کرده بود به $347 میلیون قبل از Jan. 22 نقشه کشی.

البته او هرگز واقعا فکر کردم او تا به حال شانس — چه کسی می کند ؟ — اما که به او مهم نیست چرا که “این پول است که برای رفتن به آموزش و پرورش و یا جانبازان و یا صندوق دولتی برای منابع طبیعی و یا زیرساخت و یا همه چیز خوب است که در این قرعه کشی می کند. بنابراین من آن را خوب سهم.”

در اینجا است که بلیط برنده:

امیدوارم Vilsack را برای جلوگیری از سرنوشت یک مشکل تعداد برندگان در قرعه کشی که فقط نمی توانید آن را درست با ثروت تازه کشف شده خود را.

یک مطالعه سال پیش نشان داد که برندگان را نجات داد به طور متوسط 16 سنت در هر دلار به دست آورد. یکی دیگر تحویل داده و این آمار تکان دهنده که کامل یک سوم از تمام برندگان قرعه کشی در نهایت ورشکسته.

Jay L. Zagorsky استاد در دانشگاه بوستون دریافتند که وقتی کسی بین سنین 20 و 40 می آید را به یک ثروت باد آورده آنها تمایل به از دست دادن حداقل نیمی از طریق هزینه های فقیر و سرمایه گذاری است.

Vilsack چند چیز برای او. اول او را و امیدوارم عاقلانه تر است. دوم در حالی که او برنده یک تکه از تغییر, آن را برخی از ژرف هشت شکل مار است که هر تمدید نسبی ضربه زدن خود را درب. و سوم او چشم خود را در پرداخت وام مسکن.

“یک کلید درس, آیا شما بازی یا نه” Zagorsky یک بار توصیه “است که هنگامی که شما یک ثروت باد آورده و یا برنده شدن در قرعه کشی از پیش برنامه ریزی و مقاومت در برابر همه بیش از حد-انسان وسوسه به صرف تمام پول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>