کلید واژه ها: Ex-گلدمن رئیس لوید Blankfein ‘ممکن است پیدا کردن آن سخت تر به رای برنی” از برای مغلوب ساختن پیشی جستن

مردم ممکن است شروع به گرفتن این تصور که لوید Blankfein و برنی ساندرز نمی مانند هر دیگر.

“من فکر می کنم من ممکن است پیدا کردن آن سخت تر به رای برنی از برای مغلوب ساختن پیشی جستن.’

لوید Blankfein

که Blankfein که پا را به عنوان مدیر اجرایی Goldman Sachs Group Inc. GS -0.91% در سال 2018 در مصاحبه با فایننشال تایمز (paywall) منتشر شده آنلاین جمعه. آن را نیز به سختی اولین سالوو خود شناسایی دموکرات که حمایت هیلاری کلینتون نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 از کار اخراج شده است در Sanders.

اگر ساندرز شد به پرچ نامزدی این امر به معنای آن است که دموکرات ها موفق شده بود در مشکوک وظیفه پیدا کردن یک نامزد است که به عنوان تفرقه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Blankfein به این روزنامه گفت. و او ضربه زد دور این پیشنهاد که او مخالف ساندرز صرفا به این دلیل که سناتور ورمونت پیشنهاد کرده است مالیات بر ثروت است که آمار میلیاردرهای مانند Blankfein که ثروت تخمین زده شده است در حدود 1.1 میلیارد دلار با توجه به بار مالی.

“من نمی خواهم ترور توسط طبقه بندی” Blankfein گفت. “من فکر می کنم آن را سازمان ملل-آمریکایی است. من که مخرب و intemperate. من که فقط به عنوان خرابکارانه آمریکا به عنوان شخصیت کسی مانند تهمت که denigrates گروه از مردم او هرگز ملاقات کرد. حداقل مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مراقبت از اقتصاد است.”

فقط در اوایل این ماه Blankfein توییتی که اگر دموکرات ها بودند به معرفی ساندرز “روس ها را مجبور به تجدید نظر که برای کار به بهترین پیچ کردن آمریکا”

اما نگران نباشید در مورد ساندرز احساسات. نامزد معتقد است که مخالفان از وال استریت میلیاردرهای نشان می دهد که او در مسیر صحیح است.

دشمنی در واقع امتداد را برای سال ها همانطور که اشاره شد در این Vox مقاله از تابستان گذشته زمانی که ساندرز افزود Blankfein به “ضد تاییدیه لیست” که با ذکر یک نقل قول از فرانکلین دلانو روزولت: “من از شما به من قضاوت توسط دشمنان من را ساخته اند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>