کلید واژه ها: Elon Musk با استفاده از یک unflattering کلمه برای توصیف پورشه-راننده بیل گیتس

‘Underwhelming.’

این که چگونه تسلا TSLA, +6.54% رئیس Elon Musk توصیف او در گفتگو با همکار tech میلیاردر بیل گیتس پس از یادگیری مایکروسافت MSFT, +0.73% بنیانگذار فقط خریداری الکتریکی پورشه Taycan.

دروازه مورد بحث سوار جدید خود در هفته گذشته با یوتیوب تاثیر گذار Marques Brownlee. در یک نقطه, چت تبدیل به تسلا و مبارزه با تغییر آب و هوا.

“قطعا تسلا اگر شما تا به حال به نام یک شرکت است که کمک درایو که در آن آنها را گیتز گفت:” قبل از گفتن Brownlee که او خریداری یک “بسیار سرد” Taycan که می آید با یک برچسب قیمت در شش رقم خاک.

یک تسلا فن توییتی ناامیدی خود را در دروازه های اتومبیل-خرید تصمیم گیری و مشک را به دفاعی با این پاسخ:

این اولین بار نیست مشک صریح توییتر TWTR, +1.67% حضور شده است بحرانی از دیگر تکنولوژی moguls. او انداخت سایه در Facebook را FB +1.38% مارک زوکربرگ بیش از هوش مصنوعی در سال 2017 و درهم با آمازون AMZN, +0.85% جف بزوس در سال 2019.

جزئیات: Elon Musk می خواهد شما را به ترک Facebook

همانطور که برای Taycan, پورشه PAH3, -1.59% POAHY, -0.86% در سپتامبر سال 2019 در نهایت معرفی به شدت مورد پیش بینی تولید نسخه از این مفهوم است که wowed جمعیت در 2015 فرانکفورت موتور نمایش. Top Gear مورد ستایش قرار داد آن را به عنوان به طور بالقوه یک میخ را در تابوت بنزین-سوخت و عملکرد خودرو.’

در اینجا کامل دروازه مصاحبه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>