کلید واژه ها: الیزابت وارن تساوی به سلامتی این jeers برای ظاهر خود را در “شنبه شب زنده”

“من مرده است. من فقط در سنا است.’

که سناتور. الیزابت وارن ظاهر می شود در “شنبه شب زنده” تنها دو روز پس از تعلیق پیشنهاد او برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

وارن همچنین شوخی که او با افتخار از ائتلاف او می خواهم ساخته شده متشکل او گفت: معلمان, معلمان پیش دبستانی میانه-معلمان مدرسه و معلمان حیوانات خانگی. او همچنین افتخار داشتن داده میلیاردر “یک swirly” در برنامه های زنده تلویزیونی.

سازمان دیده بان کامل افتتاحیه طرح:

وارن طرح کردم مقدار زیادی از توجه در سراسر رسانه های اجتماعی:

به طور جداگانه وارن انجام شده با “SNL” بازیگران عضو Kate McKinnon که اغلب در نقش وارن در طرح در یک Infinite تصویری که Rep. اسکندریه Ocasio-Cortez آوازی حامی از سوی دیگر ، برنی ساندرز ریاست جمهوری پیشنهاد تلفظ افسانه ای:

وارن نشان داد که آیا او را پرتاب او حمایت ساندرز و یا جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور اگر هر دو. که بیش از حد بود و علوفه برای یک خط پانچ در “SNL”: شاید او گفت: او می خواهم “کشش نیویورک تایمز” و تایید هر دو. این بار البته تایید هر دو وارن و بهداشت ، ctq از مینه سوتا برای نامزدی حزب دموکرات در ماه ژانویه است.

حامیان ساندرز با آنها وارن مشاهده شده است به عنوان نزدیک تراز وسط قرار دارد از نظر سیاست اولویت نیست خوشحال با عدم تایید:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>