کلمات کلیدی: Cuomo فراخوانی الکساندر همیلتون در جنگ از کلمات با مغلوب ساختن پیشی جستن بر کسی که دارای “قدرت نهایی” در هنگام بازگشایی کسب و کار

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو حزب دموکرات و رئیس جمهور تهمت هستند درگیر در جنگ از کلمات بیش از است که “قدرت نهایی” به بازگشایی اقتصاد است. به عنوان موارد COVID-19 همچنان به صعود چشم انداز است که دولت را مستند خود ادامه خواهد داد و برای هفته ها اگر نه دیگر نیز افزایش می دهد.

کومو روز سه شنبه گفت که او نمی خواهد کشیده و به مبارزه با رئیس جمهور بیش از است که “قدرت نهایی” به راه اندازی مجدد اقتصاد اما فرماندار دموکرات مدت کوتاهی پس از به نقل از مبارزه با کلمات زیر توسط یکی از پدران بنیانگذار آمریکا الکساندر همیلتون:

“دولت در دولت دارای مزایای ذاتی که تا به حال آنها را به نفوذ و تعالی بیش از دولت ملی خواهد شد و برای همیشه مانع امکان فدرال تجاوزات,” وزیر خزانه داری Hamilton گفت: در یک سخنرانی در قانون اساسی ایالات متحده.

“که آزادیهای خود را در واقع می توان واژگون توسط فدرال سر منفور به هر حاکمیت سیاسی محاسبه” همیلتون گفت: در سخنرانی در قانون اساسی به نیویورک تصویب کنوانسیون 17 ژوئن 1788. (نیویورک تصویب قانون اساسی با رأی 30-27.)

دفعات بازدید:همچنین:‘وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است.’ می تواند رئیس جمهور تهمت نجات اقتصاد آمریکا و صرفه جویی در زندگی از coronavirus? “این وحشتناک به ضمیمه یک دلار تعداد به یک زندگی انسانی برای noneconomists’

در حالی که همیلتون اذعان کرد که دولت فدرال به حال محدودیت ها و باید بپذیریم برخی از تصمیمات را به ایالات متحده او نیز پرشور و آواز حامی قدرتمند دولت مرکزی و یکی از چهره های کلیدی در جذاب به ایالات متحده برای تصویب قانون اساسی ایالات متحده.

در اوایل سه شنبه کومو قول داد به باقی می ماند در بالای سیاسی فرای و گفت: در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی: “این است که زمان برای سیاست و آن را هیچ وقت به مبارزه با. من دستم را در مجموع همکاری با رئیس جمهور. اگر او می خواهد یک مبارزه او برای رفتن به آن از من. دوره. این یک زمان با هم کار کنند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: “قدرت نهایی” در زمانی که برای باز کردن اقتصاد: “بگویید فرمانداران دموکرات که “شورش در بونتی” یکی از فیلم های مورد علاقه.” او با اشاره به شورش بر فضل HMS در جنوب اقیانوس آرام در آوریل 28, 1789; کاپیتان ویلیام Bligh سرنگون شد.

رئیس جمهور هشدار داده است که تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری ناشی از سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 خطر پیشرو در اقتصاد به یک رکود اقتصادی شدید; تاثیر فرستاده صنعتی داو جونز شاخص DJIA, +2.39% در یک سوار وحشی در هفته های اخیر.

“خوب قدیمی از مد افتاده شورش در هر حال حاضر و پس از آن است که هیجان انگیز و نیرو چیزی که به خصوص زمانی که mutineers نیاز خیلی از کاپیتان. بیش از حد آسان است!” مغلوب ساختن پیشی جستن است. (کاپیتان Bligh مصیبت جان سالم به در پس از اتمام سفر در حدود 4000 مایل در کشتی را باز راه اندازی کنید.)

رئیس جمهور ساخته شده نظرات خود را بعد از یک گروه از شش ایالت شرقی فرمانداران دموکرات روز دوشنبه گفتند که به طور مشترک به منظور توسعه یک طرح برای بازگشایی منطقه اقتصاد و مدارس. پس از آن اعلام ماساچوست است که به رهبری یک جمهوری خواه پیوست و تلاش است.

روز دوشنبه کومو گفت: MSNBC CMCSA, +3.57%, “قانون اساسی می گوید ما اصلا یک پادشاه. می گویند ” من کل سازمان در سراسر کشور به خاطر من رئیس جمهور آن را مطلق است و یک پادشاه است.” او افزود: “ما از پادشاه جورج واشنگتن, ما تا به حال رئیس جمهور جورج واشنگتن است.”

کومو اضافه شده که مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا شد نه قانونی است. “آن را در مجموع abrogation قانون اساسی است. [این] 10 متمم به طور خاص می گوید قدرت به آمریکا.” فرماندار همچنین گفت: سی ان ان روز دوشنبه شب که مغلوب ساختن پیشی جستن عبارت بودند “خصمانه” و “تهاجمی است.”

اعزام از یک بیماری همه گیر: نامه ای از نیویورک: ‘نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله. ‘وقتی صدای آمبولانس, من تعجب می کنم اگر یک coronavirus بیمار در داخل. وجود دارد بیشتر 911 تماس یا من متوجه هر دور آژیر?’

همچنین روز شنبه رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت: “کومو شده است تماس روزانه و حتی ساعت به ساعت التماس برای همه چیز بیشتر است که باید دولت مسئولیت مانند جدید بیمارستان تخت هواکش و….” و اضافه میکند: “…در حال حاضر او به نظر می رسد می خواهند استقلال! که اتفاق نمی افتد!”

نزدیک به 15,000 از 25,402 آمریکا مرگ و میر در ایالت نیویورک که از شنبه شب; 10,367 بودند در شهر نیویورک پس از شهر وزارت بهداشت ثبت کرده است 6,589 تایید مرگ و 3,778 احتمالی مرگ و میر از طریق آوریل 13, اطلاعات جدید سه شنبه منتشر شد نشان می دهد.

شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان گفت که این طبقه بندی به عنوان “احتمالی” COVID-19 مرگ و میر قربانیان که آیا مثبت COVID-19 آزمایشگاه, آزمون, اما, که گواهی فوت لیست COVID-19 یا معادل آن به عنوان علت مرگ است.

“ما فکر می کنیم ما در اوج” کومو گفت. وجود دارد یکی دیگر از 1600 بستری شدن در بیمارستان در نیویورک بیش از 24 ساعت گذشته. حدود 200000 از 594,207 موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا شد و در ایالت نیویورک است. در سراسر جهان وجود دارد 1,961,965 موارد و 125,476 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>