کلمات کلیدی: CNBC ریک Santelli نشان دادن همه coronavirus یدکی اقتصاد

هر کس در امریکا باید با توجه به کروناویروس بنابراین تاثیر اقتصادی از شیوع خواهد بود کاهش CNBC در هوا ویرایشگر ریک Santelli پیشنهاد پنج شنبه.

اما آنچه که او left unsaid بود که می تواند منجر به بیش از 11 میلیون آمریکایی مرده است.

“من پزشک نیستم . . . اما شاید ما می تواند فقط بهتر است اگر ما آن را به همه”

— ریک Santelli

Santelli است که به طور گسترده ای با اعتبار کمک جرقه جنبش حزب چای در سال 2009 ساخته شده از نظر طول CNBC “ارز” در گفتگو با لنگر کلی ایوانز که از او پرسید چه کاتالیزور بود برای هرج و مرج های اخیر در وال استریت.

“کاتالیزور? فقط سازمان دیده بان اخبار محلی خود را. شما وجود دارد کاتالیست” Santelli گفت: با توجه به متن.

“درست است” گفت: ایوانز.

Santelli ادامه داد: “البته مردم در حال گرفتن عصبی است. و من پزشک نیستم. من پزشک نیستم. همه من می دانم این است که فکر می کنم در مورد چگونه جهان خواهد بود اگر شما سعی کردم به قرنطینه همه به دلیل generic-نوع آنفولانزا. در حال حاضر من نمی گویم این است generic-نوع آنفولانزا. اما شاید ما می تواند فقط بهتر است اگر ما آن را به هر کس و سپس در یک ماه آن را بیش از خواهد بود چرا که میزان مرگ و میر این احتمالا نمی تواند هر گونه متفاوت است اگر ما آن بود که از راه دراز مدت اما تفاوت این است که ما wreaking ویران در سطح جهانی و داخلی اقتصاد است.”

البته آلوده کردن کل جمعیت در یک بار خواهد پایمال کردن بیمارستان ها و عذاب کسانی که ذخیره شده اند توسط یک آینده واکسن و یا هرگز آن را در همه.

CNBC بلافاصله پاسخ وقتی پرسیده شد که به نظر Santelli سخنان اواخر پنج شنبه.

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom گفت: COVID-19 coronavirus را کشته است 3.4% از کسانی که با موارد گزارش شده در مقایسه با آنفلوانزای فصلی است که می کشد به مراتب کمتر از 1 ٪ از افراد آلوده.

در این نرخ اگر همه 329 میلیون آمریکایی آلوده شدند در یک بار به عنوان Santelli پیشنهاد تلفات خواهد top 11 میلیون. حتی مرگ و میر 1.4% که در فوریه New England Journal of Medicine, مطالعه نشان می دهد بر اساس موارد در چین را در 4.6 میلیون مرگ اگر هر آمریکایی آلوده شد. (یکی از پیشرو اپيدميولوژی استاد پیشنهاد 40 درصد به 70 درصد از جمعیت جهان را گرفتن آن در این سال هر چند بیشتر خواهد شد که یک واکنش خفیف.)

برای قرار دادن که در چشم انداز حدود 16,000 آمریکایی درگذشت, از آنفولانزای فصلی در این سال است. و 1918 آنفولانزای همه گیر است که در آن حداقل 50 میلیون نفر در سراسر جهان در مورد کشته 675,000 آمریکایی است.

پاسخ در رسانه های اجتماعی سریع و unsparing با برخی خواستار Santelli به اخراج می شود برای گفتن چیزی بسیار غیر مسئولانه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>