کلمات کلیدی: CNBC جیم کرامر: این هرج و مرج بیشتر از بحران مالی و در نهایت می تواند کشتن گاو در بازار

‘سقوط نفت و سقوط در بازده هر دو بی سابقه و بیش از هرج و مرج 2007-2009.’

که CNBC Jim Cramer گرفتن خلق و خوی در وال استریت در روز دوشنبه با میانگین صنعتی داو جونز حذف بیش از 2000 امتیاز قیمت نفت CL00, +3.11% ياوه و 10 سال عملکرد خزانه داری TMUBMUSD10Y, 0.568% لوله کشی پایین تاریخی.

در یک سری از توییت کرامر هشدار داد که نشانه های نقطه به نقطه قریب الوقوع رکود:

کرامر همچنین گفت که به بازار نزدیک بول سرمایه گذاران در بازار برخوردار بوده اند برای بیش از یک دهه می تواند نان تست. “من فکر می کنم که آن را قطعا واقعی چیز” او گفت:. “این یک بزرگ اجرا شود.”

یک اجرا, در واقع. گاو نر در بازار لگد 11 سال پیش امروز — مبارک تولد ؟ — و ظهور آن به عنوان طولانی ترین در رکورد در ماه اوت سال 2018 است. اما ما می تواند نزدیک شدن به پایان آن است.

بازار داشته است به طور گسترده ای به عنوان تعریف یک قطره از 20 درصد از اوج اخیر. S&P SPX -7.59% آیا تا به حال به در 2,708.92 برای ورود خرس خاک با توجه به داو جونز در بازار داده است. داو DJIA, -7.78%, که به طور خلاصه به بی خانمان در زیر, خرس, شماره داشته اند برای پایان دادن به در 23,641.14. در هر دو مورد مرگ گاو نر بود که در نهایت اجتناب شود. در حال حاضر است.

در اینجا بیشتر از کرامر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>