کلید واژه ها: کالیفرنیا دبستان پرتال تخصصی اولی بازی تبدیل زشت هنگامی که جمعیت فوران در بیگانه طعنه زدن

‘از کجا گذرنامه خود را?’

این شعار که زنگ زد از دانش آموز در قسمت نتیجه گیری از یک بازی بسکتبال در کالیفرنیا مرکزی سه شنبه شب.

با توجه به سانتا ماریا بار طرفداران از Righetti بالا که از دست بازی 74-57 کارگردانی طعنه زدن در این تیم از رقیب سنت جوزف است که شامل یک بازیکن از فرانسه و سه از پورتوریکو, خاک ایالات متحده.

در اینجا تصویری از حسن سانتا ماریا بار ورزشی ویرایشگر:

زن در سبز که به نظر می رسید اشک ریختن در پایان که کلیپ شد شناخته شده به عنوان سنت جوزف اصلی Erinn Dougherty توسط سانتا ماریا بار. او دیده می شد فریاد جمعیت و مقابله با Righetti دستیار اصلی تد لیون.

Dougherty جلب حمایت قوی در توییتر TWTR, +2.31%.

“آه چهره او در پایان نابود من” نوشت: یک دیدگاه. “دل شکسته برای کسانی که دانش آموزان و والدین در پایان دریافت از این سوء استفاده است. Righetti دانش آموزان و مربیان و کارکنان در حضور و غیاب نیاز به مسئول برگزار می شود. شرم بر آنها.”

سنت جوزف مربی و مدیر ورزشی تام مات شده این حادثه زمانی که از او خواسته شد در مورد آن توسط سانتا ماریا بار بعد از بازی.

“بچه ها در حال رفتن به انجام هر آنچه که آنها در حال رفتن به انجام و ما بچه ها لذت بردن از بازی در اتمسفر بود,” او گفت: سانتا ماریا بار. “هر چیزی که ما جمعیت یا جمعیت می کند این است که فقط بخشی از بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>