کلید واژه ها: میلیاردر علامت کوبا توضیح می دهد که چگونه سهام-بازار خرس احساس در مورد گاو: “من فکر نمی کنم آنها واقعا مقاطعه در آنچه که آنها در حال رفتن برای دیدن در طرف دیگر’ از coronavirus

“من فکر نمی کنم آنها واقعا مقاطعه در آنچه که آنها در حال رفتن برای دیدن در طرف دیگر است.’

— علامت گذاری به عنوان کوبا

که دالاس ماوریکس مالک میلیاردر و علامت کوبا توضیح شک و تردید خود را در مورد اخیر بازار صعودی رنگ وجود COVID-19 بیماری همه گیر.

چه خواهد شد و اقتصاد چگونه است ؟ چگونه کسب و کار راه اندازی مجدد? چگونه بسیاری از کارگران خواهد بود rehired? چه تاثیر خواهد بدترین بیماری همه گیر در 100 سال را در آمریکا و روان?

کسانی که برخی از پرسش های بسیاری چرخش در کارآفرین ذهن در طول یک مصاحبه با CNBC بعد از ظهر چهارشنبه به عنوان او در نظر گرفته چشم انداز اقتصاد و بازار یک بار ویروس مرگبار متهم.

“بلند مدت من امیدوار هستم; کوتاه مدت من نامشخص است,” او گفت: کسب و کار کانال.

این بیماری که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر و آلوده نزدیک به 1.5 میلیون نفر در سراسر جهان را مجبور به خاموش کردن شخصی و فعالیت های کسب و کار از جمله NBA در تلاش برای جلوگیری از گسترش سرایت.

کوبا را به عنوان S&P 500 شاخص SPX +3.40% از لحاظ فنی وارد یک بازار گاو نر داشتن در حال حاضر افزایش یافته است 20 درصد از اخیر کم قرار داده و در در 23 مارس.

“مخزن کوسه” ستاره گفت که یک لحن مثبت در بازار ممکن است یک مورد از “خرید شایعه” و “فروش اخبار” را به عنوان “واقعیت در مجموعه.” کوبا گفت که مردم در حال طبیعی خوش و او را hopefu l,بیش از حد, اما افزود که این به این معنا نیست او را خرید و به این جریان رالی. او مظنون وجود خواهد داشت یکی دیگر از پا پایین تر در برخی از نقطه, او گفت:.

برای کوبا است مقیم وقت خود را به صورت نقدی و انباشته شدن بیشتر زمانی که او می تواند.

ببینید:بنیانگذار بزرگترین صندوق های تامینی دو برابر کردن بر روی ‘نقدی سطل زباله’ استدلال هشدار بدهی سوخت تورم

“من هر چیزی خریداری شده در دو هفته,” او گفت:. “من در یک مقدار زیادی از پول و من در تلاش برای گرفتن پول بیشتر,” او گفت: شبکه. این سرمایه گذار گفت که او کلید دارایی باقی می ماند Netflix, Inc. NFLX, -0.31% و Amazon.com Inc. AMZN, +1.56%, که او گفت: به خوبی انجام شد برای او.

آمازون به دست آورده است 10.6% در این سال, در حالی که آمازون است و تا نزدیک به 15 درصد در سال به, تاریخ, با توجه به FactSet داده است. با مقایسه این شاخص S&P 500 به پایین است که 15 درصد میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +3.44% خاموش است 18 درصد و شاخص Nasdaq Composite COMP +2.58% پایین است 9.8% تا کنون در سال 2020 است.

کوبا گفت که اگر “متاسفانه” همه چیز به نوبه خود ترش برای بازار و سپس “او می خواهد در یک موقعیت برای انجام کارهای.”

کسانی که دیدگاه های برجسته و مواج بحث در وال استریت در مورد اینکه آیا پایین بوده و در بازار سهام پس از شروع COVID-19 همه گیر منجر به ارزیابی-ویرانگر پرواز از خطر است.

برخی از سرمایه گذاران انتظار دارند که بازار را مجددا پایین آمار در اواخر ماه مارس و در حال ارائه مشاوره به سرمایه گذاران است که یا صبر کنید تا زمانی که اتفاق می افتد یا حداقل آگاه است که بازار می تواند بدتر قبل از دریافت آنها بهتر است.

جزئیات:وال استریت ستاره money manager می گوید S&P 500 شیرجه می تواند به 1500 در بدترین حالت با کروناویروس خرید اینترنتی طولانی برای سال

همچنین بخوانید:تحلیلگر گلدمن که پیش بینی coronavirus خواهد کشتن گاو در بازار می گوید: “خطر به حرکت نزولی بیشتر است” با وجود داو اخیر رالی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>