کلمات کلیدی: بیل گیتس سهام خود را خوش بینانه را در coronavirus در فاکس نیوز

‘اگر ما فراموش اجتماعی فاصله به درستی که ما باید قادر به خارج شدن از این با مرگ تعداد خوبی از آن است.’

که مایکروسافت MSFT, -0.92% co-بیل گیتس بنیانگذار شرکت با اشاره به پیش بینی است که ایالات متحده می تواند در نهایت دیدن بين 100000 240,000 مرگ و میر در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“اگر ما تا به حال نگه داشته و در رفتن به سفر مانند ما بودند که منحنی هرگز خم تا زمانی که شما می خواهم تا به حال اکثریت مردم آلوده” گیتس گفته فاکس نیوز یکشنبه و اضافه کرد که در حالی که این یک “کابوس سناریو” اجتماعی-فاصله باید عفونت های سطح پایان ماه آوریل است.

“این بسیار مهم است که تعداد کسانی که در خارج وجود دارد چرا که بسیاری از مردم هنوز هم فکر کردن ‘هی, نیست, زندگی, عادی, نیست بیدار شدن از خواب در هر روز به طور کامل واقعیت جدید,” او اضافه شده ستایش Dr. Anthony Fauci برای “انجام یک کار بسیار خوب از گفتن” اعداد چه تعداد هستند در اینجا.'”

همانطور که برای موج دوم گیتس گفت: بله این ویروس می تواند به خوبی دوباره در پاییز اما پس از آن ما بهتر خواهد بود آماده برای درمان و واکسن نمی تواند بیش از حد پشت و در آن نقطه است.

“برخی از مشاغل خواهد شد مدرسه را بخشی از رزومه کاری, اما ما باید بسیار مراقب باشید که نه به دوباره بجای اول برگشتن تا زمانی که این واکسن می آید,” او اضافه شده است.

در اینجا یک کلیپ از مصاحبه:

هفته گذشته گیتس در واشنگتن پست op-ed, خواست دولت برای اجرا در سراسر کشور خاموش شدن هشدار داد که این واقعیت برخی از ایالات آمریکا نیست که در عمل مشکل ساز است.

“با وجود اصرار از کارشناسان بهداشت عمومی برخی از ایالت ها و استان ها نیست کاملا تعطیل,” او گفت:. “در برخی از کشورهای سواحل هنوز باز است; در دیگران رستوران هنوز هم در خدمت نشسته و وعده های غذایی. این دستور غذا برای فاجعه است. چرا که مردم می توانند آزادانه در سراسر خطوط دولت, بنابراین می تواند ویروس.”

در حال حاضر وجود دارد 1.22 میلیون نفر از COVID-19 و 65,884 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به آخرین شمارش از دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده همچنان به نشان می دهد بیشترین تعداد از موارد در 312,249 با 8,503 مرگ و میر. ایالت نیویورک باقی مانده است این بیماری همه گیر را کانون در آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>