کلمات کلیدی: بیل گیتس در مغلوب ساختن پیشی جستن تماس سریع برای پایان دادن به مستند: آن را سخت به بگویید که مردم در حفظ و رفتن به رستوران و خرید خانه های جدید نادیده گرفت که توده ای از اجساد بیش در گوشه ای’

‘واقعا وجود دارد هیچ میانه, و آن را بسیار دشوار است برای گفتن به مردم “هی نگه داشتن رفتن به رستوران و خرید خانه های جدید [و] چشم پوشی است که توده ای از اجساد بیش در گوشه ای. ما می خواهیم شما را به نگه داشتن هزینه های چون شاید یک سیاستمدار که فکر می کند رشد تولید ناخالص داخلی است که همه می شمارد.” ‘

بیل گیتس

که میلیاردر بیل گیتس از بنیانگذاران مایکروسافت MSFT, +9.09% و اشاره کرد نیکوکار های در TED مصاحبه به عنوان شرح داده شده توسط Vox Media سایت Recode خود را مشاهده روی ضربه طبل به ویژه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, برای زودتر به پایان خط مشی های بهداشت عمومی با هدف کاهش گسترش بیماری مرگبار آنفلوآنزای مرغی به ارمغان آورده است که بسیاری از کسب و کار در جهان فعالیت به توقف screeching.

بسیاری از ایالات متحده آمریکا از جمله نیویورک, نیوجرسی, ایلینوی و کالیفرنیا تحت قوانین است که محدود کردن حرکت و سفر است. کسانی که تلاش برای کسل کننده تاثیر شیوع COVID-19 قرار دادن اقتصاد آمریکا به رکود اقتصادی و ناموفق mr آمریکا بازارهای سهام که فقط یک ماه پیش در بالاترین رکورد.

ببینید: فرمانداران رد مغلوب ساختن پیشی جستن جدول زمانی برای بازگشایی اقتصاد; ‘کار به صرفه جویی در زندگی,’ کومو می گوید:

بیماری که انجام شده توسط این رمان گونه از کروناویروس اولین بار شناسایی شده در چین در ماه دسامبر شده است قرارداد توسط برخی از 414,000 نفر کشته و بیش از 18,000 سراسر جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از شنبه بعد از ظهر.

در ایالات متحده, که در آن بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد هنوز هم در آن nascence برخی 51,542 آلوده شده اند.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما روز سه شنبه گفت: در طول یک فاکس نیوز مصاحبه در کاخ سفید به باغ گل رز که او امیدوار است تا این کشور بازگشایی شد به عنوان اوایل به عنوان عید پاک در مارس 12, هر چند بسیاری از کشورها را گرفته ماه برای رسیدن به برخی از صورت ظاهر از مدیریت عفونت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که دیگر آمریکا و خاموش کردن آن را دشوار برای اقتصاد به دوباره بجای اول برگشتن از رکود است. “دیگر آن طول می کشد دیگر ما باقی بماند دیگر است که به انجام,” او توضیح داد.

بخوانید: آیا شما نیاز به تغییر و شستن لباس های خود را پس از بازدید از فروشگاه مواد غذایی?

اولیه به پایان مستند در ایالات متحده مشاهده شده است به عنوان بیمار-توصیه شده توسط بسیاری از کارشناسان و سیاستمداران که در ترس زندگی می کند که می تواند قربانی در آمریکا به سر کسب و کار به عنوان معمول و رسیدن به یک بازار سهام دوباره بجای اول برگشتن قبل از ویروس فروکش.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که به روز رسانی بر روی این ویروس تاثیر در ایالت نیویورک شده است از نزدیک به دنبال بیان دیدگاه های مشابه به کسانی که از دروازه در روز سه شنبه. “هیچ آمریکایی در حال رفتن به می گویند سرعت بخشیدن به اقتصاد در هزینه های زندگی انسان از آنجا که هیچ آمریکایی در حال رفتن به می گویند چقدر زندگی با ارزش است. کار [شماره 1] به صرفه جویی در زندگی” فرماندار گفت.

نگاه کنید به: ‘شما انتخاب 26,000 افرادی که در حال رفتن برای مردن’: نیویورک کومو در درخواست برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای هواکش

گیتس گفت: TED با توجه به Recode که “این بسیار غیر مسئولانه برای کسی به نشان می دهد که ما می توانید بهترین از هر دو جهان” با اشاره به کاهش تاثیر مرگبار پاتوژن در زندگی بشر و نگه داشتن اقتصاد whirring.

ایالات متحده و جهانی بازارهای سهام شده اند در آشفتگی به دلیل شیوع ویروسی با برخی از حداقل تا حدودی نسبت سهشنبه بزرگترین درصد افزایش از سال 1933 توسط میانگین صنعتی داو جونز DJIA +11.37% تا 11.4 درصد به اعتقاد به این که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است فشار رو به جلو با بازگشایی اقتصاد ایالات متحده با وجود کارشناسان بهداشت عمومی نشان می دهد که این حرکت به احتمال زیاد خواهد بود زودرس. اشاره کرد عفونی-بیماری های متخصص Anthony Fauci پیشنهاد در اواخر بعد از ظهر در کنفرانس خبری در کاخ سفید که ممکن است آن را به ارزش بررسی یک ایده شناور با مغلوب ساختن پیشی جستن است که برخی از بخش های این کشور می تواند محدودیت ها کاسته جلوتر از دیگران است.

داو رسید 2,112 امتیاز در روز سه شنبه در حالی که S&P 500 شاخص SPX +9.38% افزایش یافت 9.4% و تکنولوژی-سنگین شاخص Nasdaq Composite COMP +8.12% به پایان رسید و روز سه شنبه جلسه تا 8.1%.

گیتس که دارای ارزش خالص $94.6 میلیارد دلار با توجه به فوربس (و او دوم ثروتمندترین مرد جهان پشت Amazon.com’s AMZN, +1.96% جف بزوس) است که در میان یک گروه از میلیاردر خیر که باید گفت آنها را دور حداقل نیمی از ثروت خود را به موسسات خیریه تحت نظر دادن تعهد. بنیاد بیل و ملیندا گیتس اهدا کرده است $100 میلیون نفر به بیماری های همه گیر علم و تست.

بررسی کنید: مردی که به ثمر رساند برنده بزرگ در طول بحران مالی 2008 و می گوید: بازار سهام می تواند ‘در نزدیکی پایین” اگر ایالات متحده می شود یک coronavirus طرح بازیابی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>