کلمات کلیدی: برکشایر هاتاوی چارلی مونگر اروپا و آمریکا بیش از حد رنجور’ می گوید: تسلا Elon Musk ‘ممکن است به دست بالا گرفتن خود را’

“من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از مشکلات در آینده وجود دارد بیش از حد رنجور بیش از حد.’

که چارلی مونگر معاون رئیس برکشایر هاتاوی BRK.A +0.51% به اشتراک گذاری افکار خود را در آب و هوای فعلی در مجله روزانه سالانه سهامداران جلسه روز چهارشنبه.

مونگر که در خدمت به عنوان رئیس روزانه مجله همراه با برکشایر نقش اشاره به افزایش استفاده از EBITDA — سود قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک — به عنوان مثال از آن بیش از حد.

“من نمی خواهم هنگامی که بانکداران سرمایه گذاری و بحث در مورد EBITDA که من اسمش ‘گاو**t درآمد'” مونگر, 96 سال توضیح داد. “این مسخره است. فکر می کنم از پایه های فکری نادرستی که می آید زمانی که شما شروع به صحبت کردن در مورد تنظیم EBITDA. شما تقریبا اعلام شما هستیم با یک پوسته پوسته شدن.”

مونگر نیز خواسته شد در مورد تسلا TSLA, -0.49% و تا به حال برخی از جالب اگر تعجب آور, چیزهایی برای گفتن در مورد سهام های اخیر افزایش است.

“من فکر می کنم Elon Musk عجیب و غریب است و او ممکن است دست بالا گرفتن خود را, اما او ممکن است اشتباه در همه زمان ها… تسلا فروش رفت تا آنجا که وزیر دفاع آمریکا را متقاعد کرده است مردم او را می تواند درمان سرطان,” او گفت:. “من هرگز آن را خرید و من هرگز آن را به فروش کوتاه است.”

تسلا سهام بازگشت به سادگی از اوایل ریزش در روز پنج شنبه و پس از این شرکت اعلام کرد قصد دارد به ارائه حدود 2 میلیارد دلار از سهام عادی در تحت یک معامله است. در آخرین بررسی سهام شد تا تقریبا 3 درصد است.

بعلاوه مونگر به نام سرمایه گذاران در چین برای آنها چگونه بازی بازی.

“آنها عشق به قمار در سهام. این واقعا احمقانه است.” “این سخت است تصور کنید هر چیزی احمقتر از راه چینی نگهداری سهام است.”

سازمان دیده بان کامل خود را ارائه حسن نیت ارائه میدهد از CNBC:

مونگر با برآورد خالص ارزش حدود 2 میلیارد دلار شده است یک شریک کسب و کار از وارن بافت. دو دیدار اول بیش از 60 سال پیش است.

همانطور که برای مشکلات پیش رو, میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.09% پایین بود بیش از 200 نقطه در معاملات روز شنبه در حالی که S&P 500 SPX +0.18% و نزدک کامپوزیت COMP +0.20% نیز کاهش یافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>