کلمات کلیدی: به عنوان coronavirus نابسامانی مادری خود, نیویورک, رسانه های مغول دیوید گفن مشاهده غروب آفتاب از 400 میلیون دلار ترجمه شده: “من امیدوار هستم همه ایمن ماندن’

اگر تا کنون وجود دارد شک و تردید در مورد چگونگی superaffluent هستند مراتب در میان همه گیر برای سنین media mogul دیوید گفن می خواهد آن را کاملا روشن است که برای او انجام می دهند فقط خوب — و او بخواهد ما بهترین است.

گفن که ارزش خالص برآورد شده است در $7.5 میلیارد به گفته فوربس توییتی تعدادی از تصاویر خود را درخشنده 400 میلیون دلار ترجمه شده, افزایش, خورشید, ظاهرا شناور در سواحل گرنادین یک زنجیره ای از جزایر کارائیب در آنتیل مورد 2,085 مایلی جنوب نیویورک که به عنوان کانون ایالات متحده شیوع کروناویروس.

“غروب آفتاب در شب گذشته در…جدا شده در گرنادین اجتناب از ویروس” خواندن توییت مرتبط با گفن را تایید توییتر مسئولیت رسیدگی به.

“من امیدوار هستم همه ایمن ماندن” اضافه شده بنیانگذار گفن کمپانی ضبط و از بنیانگذاران دریم SKG با شخص مقتدر استیون اسپیلبرگ و Jeffrey Katzenberg.

در آخرین بررسی پنج شنبه بعد از ظهر وجود دارد برخی از 105,470 تایید موارد مرگبار پاتوژن COVID-19 در ایالات متحده در این کشور تا کنون داغترین نقطه در جهان برای این عفونت که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر. از سرایت کرده است در حال حاضر بیمار بیش از 600000 نفر کشته و بیش از 28,000 در سراسر جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در ایالت نیویورک و شهر و شهروندان هستند نیروبخش برای یک انفجار از موارد در هفته آینده که به احتمال زیاد به پایمال کردن شهر و دولت بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم است.

بیش از یک سوم از این موارد در دولت امپراتوری است که در مستند — محدود کردن جنبش از شهروندان و فعالیت های کسب و کار — برای هفته ها.

روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده حدود 2 تریلیون دلار بسته محرک ساعت پس از قانونگذاران در مجلس نمایندگان hustled به کنگره برای تصویب این قانون در نظر گرفته شده برای کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها و کسب و کار مقابله با این بحران است.

وال استریت ژورنال در توصیف این بسته امداد به عنوان بزرگترین در تاریخ ایالات متحده و برخی از کارشناسان معتقدند که نمی توان آن را به اندازه کافی به عنوان کسب و کار باقی می ماند و آیش برای هفته ها و کارگران furloughed به طور نامحدود.

ببینید: تهمت می خواهد امضای خود را به نظر می رسد در coronavirus محرک چک

گفن متولد بروکلین و او صاحب گران قیمت پد در منهتن نیویورک و کالیفرنیا که آن هم تحت یک ایالت مستند در تلاش خود را برای کاهش گسترش شیوع بیماری های ویروسی.

خود ساخته میلیاردر نمی مدیون بقیه جهان هر چیزی احتمالا اما توییتهایی و لحن ممکن تاکید خمیازه کشیدن شکاف بین چگونه از 1% می تواند در مقابله با انزوا در میان یک بیماری همه گیر است که عمیقا تغییر الگوهای طبیعی جامعه — شاید برای همیشه.

اخیر نیویورک تایمز در مقاله منتشر شده در تاریخ 5 مارس برجسته زندگی غنی و مشهور در میان همه گیر که برجسته امثال Gwyneth Paltrow در مسیر به پاریس هفته مد پوشیدن گران, سیاه, ماسک صورت, در حالی که بسیاری از مراقبت های بهداشتی کارگران در حال مبارزه برای به دست آوردن نجات بخش ماسک برای شغل خود را.

“غنی هستند و مقدار کمی از هیچ هزینه و وقتی که می آید به حداقل رساندن تجربه خود را با کروناویروس” این بار داستان مشاهده می شود.

گاردین نوشت که ثروتمند هستند و مصرف به جت خصوصی برای فرار از این ویروس در حالی که دیگر مرفه عامیانه در حال فرار به مکان هایی مانند Hamptons و کیپ کاد پناه خود را شیک و مد تابستان خانه یا ensconcing خود را در لوکس اجاره خواص بارون پنتا گزارش.

گسترش فاصله بین haves and the have-nots, اما, نمی, نشستن به خوبی با بسیاری از. وجود نزدیک به 10 ، 000 (و در حال رشد) پاسخ به گفن را صدای جیر جیر و چند اگر هر گونه تحسین آمیز بودند.

در ضمن فراتر از خطر بهداشت عمومی است که این ویروس ارائه ثروت از متوسط آمریکایی است نابود شده است با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -4.06%, S&P 500 SPX -3.37% و نزدک کامپوزیت COMP -3.79% همه را با حداقل 20% از ماه فوریه رکورد.

می میلیاردرهای کار بیشتری انجام دهد ؟ باید از آنها ؟ موسیقی-برچسب-بنیانگذار گفن شده است برگزاری نمایشگاه تن-ناشنوایی در رسانه های اجتماعی است ؟

کسانی که سوالات تاریخ برای پاسخ به.

یک مارس 9 مقاله در اقیانوس اطلس پیشنهاد شده است که سرمایه گذاران ثروتمند هستند کمک بودجه از جمله بیل و ملیندا گیتس و مایکل بلومبرگ میلیاردر خیریه بازو که پول های اهدایی برای کمک به مقابله با بیماری همه گیر کوروناویروس. هنوز هم در مقابله با یکی از چالش های بزرگتر برای مواجه شده اند ما جهانی, جامعه, جلوگیری از تغییر آب و هوا, شاید, همیشه, نباید, ثروتمندترین آمریکایی ها و سایر 1%-ers در سراسر جهان رفتار بیشتر فعالانه به جای پنهان کردن و یا قایقرانی دور ؟

“من فکر می کنم که سرمایه می تواند نقش مهمی در کمک به برخی از این تولید. این است که در آن آنها می آیند در” اندرو Stettner یک عضو ارشد که مطالعات تولید در قرن بنیاد مترقی فکر می کنم تانک بود به نقل از آتلانتیک به عنوان داشتن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>