کلید واژه ها: Ann Coulter ممکن است فقط با توجه به مردم آمریکا ‘بهترین دلیل برای رای دادن به الیزابت وارن” هنوز

جناح راست میله رعد و برق Ann Coulter مطمئنا نه تنها تایید الیزابت وارن اما همین را بگویم که به حامیان سناتور ماساچوست.

‘سناتور. وارن را متقاعد کرده است که برنی نیست که نگران کننده است. او هرگز هر چیزی انجام می شود. او دمدمی مزاجی که نشان خواهد داد تا با 17 ابلهانه برنامه های هر روز و نگه داشتن هر کس تا آن را انجام می شود.’

که صدای جیر جیر که فرستاده کولتر پرواز توییتر TWTR, -1.65% روند فهرست در پی بحث دموکراتیک در سه شنبه شب. قضاوت از روحیه پاسخ به نظر او احتمالا نداشتم آن در نظر گرفته شده توجه داشته باشید.

ظاهرا بوستون گلوب هیئت تحریریه (نوع) موافق با کولتر.

کاغذ تایید وارن روز چهارشنبه در واقع همان “نگران کننده” دلیل کولتر توییتی در مورد: برنی ساندرز است که “کمتر احتمال دارد به ارائه” این “تغییرات عمیق” است که هر دو نامزد در حال هل دادن را به تصویب برسانند.

“وارن منحصر به فرد آماده برای به انجام رساندن اصلاحات جدی و بدون فدا کردن چه کار می کند در اقتصاد ما و نوآوری اکوسیستم” این تخته نوشت: در سرمقاله. “او در زیر هود به تعمیر موتور — رانندگی کردن صخره بلکه نه فقط پا زدن لاستیک.”

بوستون گلوب اعلام کرد که حمایت از طریق این ویدئو:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>