کلید واژه ها: آمریکا باید آماده برای 18 ماه از خاموش شدن ناگهانی در ‘سخت و طولانی جاده’ پیش رو هشدار بانک فدرال نیل Kashkari

“این می تواند یک راه سخت است که ما باید جلوتر از ما تا زمانی که ما رسیدن به هر یک موثر در درمان یا واکسن. آن سخت است برای من برای دیدن یک V-شکل بازیابی تحت این سناریو.’

که نیل Kashkari رئیس بانک فدرال رزرو مینیاپولیس, نقاشی, و نه یک تصویر غم انگیز در یک CBS مصاحبه در صبح روز یکشنبه از آنچه پیش رو نهفته برای اقتصاد ایالات متحده به عنوان کشور همچنان به مبارزه با شیوع کروناویروس.

Kashkari در حالی که اذعان به حرکت نزولی از چه خاموش کردن طولانی مدت می تواند برای اقتصاد گفت: آمریکا, ‘محرومیت برخی از مراقبت های بهداشتی معجزه’ است که به دنبال در 18 ماه استراتژی نورد خاموش شدن ناگهانی بر اساس آنچه اتفاق افتاده در کشورهای دیگر.

“ما می تواند این امواج از flareups کنترل flareups و کنترل تا زمانی که ما در واقع یک درمان یا واکسن,” او گفت:. “ما نیاز به پیدا کردن راه های گرفتن افرادی که سالم هستند که در کاهش خطر بازگشت به کار و سپس ارائه کمک به کسانی که بیشتر در معرض خطر که در حال رفتن به نیاز به قرنطینه و یا جدا برای آینده قابل پیش بینی.”

با نگاه به آینده Kashkari نیست تصور یک جهش سریع برای اقتصاد ایالات متحده است که در حال حاضر تحمل بیش از 16 میلیون شغل در سه هفته گذشته.

“این می تواند یک راه سخت است که ما باید جلوتر از ما تا زمانی که ما رسیدن به هر یک موثر در درمان یا واکسن,” او گفت:. “این سخت است برای من برای دیدن یک V-شکل بازیابی تحت این سناریو.”

سازمان دیده بان مصاحبه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>