کلید مولر شاهد جورج نادر محکوم به 10 سال

یک لبنانی-تاجر آمریکایی بود که یک شاهد کلیدی در ویژه مشاور رابرت مولر گزارش در دخالت در سال 2016 ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری — یک تاجر که همچنین کمک به کارگزار انتشار آمریکایی گروگان – جمعه محکوم شد به 10 سال زندان و اعدام و بازداشت به اتهام.

جورج نادر مجرم در ماه ژانویه به آوردن یک 14 ساله از جمهوری چک به ما 20 سال پیش به شرکت در فعالیت جنسی. او همچنین اذعان کرد در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان.

نادر نام به نظر می رسد بیش از 100 بار در Mueller گزارش. این جزئیات نادر تلاش برای خدمت به عنوان رابط بین روسها و اعضای, رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم.

George Nader

جورج نادر نما با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک عکسي [فایل/AP Photo]

در 1990s نادر به عنوان یک کارگزار برای تسهیل انتشار آمریکایی گروگان در خاورمیانه است.

محکومیت انجام شده در 10 سال اجباری حداقل. قاضی می تواند به تحمیل یک مدت طولانی هر چند دادستان نیز توصیه می شود 10 سال حبس.

نادر نیز موافقت به پرداخت 150.000 دلار در استرداد چک به پسر او مورد آزار قرار گرفته که در حال حاضر یک فرد بالغ و کسی که شهادت در روز جمعه صدور حکم دادرسی در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در الکساندریا توسط تلفن.

“جورج نابود عملا تمام زندگی من و من در تلاش برای قرار دادن آن را به عقب با هم قطعه قطعه او گفت:” از طریق یک مترجم.

سابقه سوء استفاده

نادر علاقه در کودکان و وضعیت خود را به عنوان پشت صحنه قدرت هر دو بازیکن گسترش به عقب دهه. و وجود حداقل برخی از نشانه ای که دومی محافظ او را از عواقب ناشی از سابق است.

تقریبا 30 سال پیش نادر گرفتار شده بود توسط مقامات گمرکی حمل و نقل دو فیلم, دوربین مخفی در آب نبات در قوطی های جزئی و پسران به ما. او موفق به دریافت شش ماه حکم یک اصطلاح است که دادستان در زمان مورد اذعان است “به مراتب کمتر از آن چه انتظار می رود از چنین جنایت امروز”.

در سال 1991 به عنوان او در انتظار صدور حکم خود را مورد بود که دو بار به تعویق افتاد به طوری که او می تواند در ادامه کار خود را در گروگان مذاکرات است. سوابق دادگاه ذکر شده توسط او در زمان دفاع وکلا نشان می دهد که انگلیسی گروگان Jon McCarthy و آمریکایی گروگان ادوارد تریسی منتشر شد در ماه ژوئیه آن سال – که نادر با بازی یک outsized در تأمین آزادی. شرکت کنندگان در این مذاکرات نوشت: نامه به قاضی در نادر از طرف.

بعد در سال 2003 نادر بود و محکوم به یک سال زندان در جمهوری چک پس از متهم شدن وجود دارد در 10 فقره سوء استفاده جنسی افراد زیر سن قانونی.

دادستان ها می گویند از پسران مورد آزار قرار گرفته بودند و تا حد زیادی کودک روسپی. 14-year-old boy به ارمغان آورد به ما هم ادعایی او victimised توسط Nader در مورد اینکه نادر وکلا می گویند او به اعدام محکوم شده وجود دارد. دو طرف اختلاف میزان سوء استفاده های وارده بر پسر در ایالات متحده, اما نادر است اعتراف به یک عمل جنسی.

نادر “استفاده مخاطبین خود و ثروت خود را برای به انجام رساندن” آوردن چک پسر بچه به ما دادستان جی Prabhu نوشت.

در مورد جاری در برابر نادر آغاز شد و در سال 2018 زمانی که تصاویر موجود در گوشی خود را پس از آن مصادره شد تحت یک حکم جستجو متصل به مولر شد.

Trump impeachment

این گزارش توسط مشاور ویژه رابرت مولر مشخص نادر تلاش برای خدمت به عنوان رابط بین روسها و اعضای, رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم [فایل: Alex براندون/AP Photo]

تصاویر موجود در نادر را های همراه در فرودگاه بین المللی دالس به پایان رسید تا بودن پایه برای کودک-پورنوگرافی اعتقاد. به جای دادستان با تکیه بر تصاویر و ویدئوها نادر دریافت از طریق ایمیل در سال 2012 که در برخی موارد درگیر سادیستی توصیفاتی از نوزادان یا کودکان نو پا.

حتی اگر آن را به حال هیچ ارتباطی با حکم نادر دریافت وکلای مدافع و دادستان در ادامه به استدلال می کنند در روز جمعه صدور حکم شنیدن که آیا تصاویر موجود در تلفن بودند پورنوگرافی کودکان.

نادر وکیل جاناتان Jeffress, اذعان کرد که, عکس برهنه نشان داد کودکان و زشت و ناپسند اما گفت که آنها به مبلغ “جوک کثیف” و که نادر قرار داده شده بود مبارزات خود را با پورنوگرافی کودکان پشت سر او در سال 2012.

دادستان ها می گویند این تصاویر شامل پاک کردن تصاویر پورنوگرافی کودکان و حیوانیت و نشان می دهد که نادر مادام العمر است recidivist.

بخش هایی از محکومیت مقالات جزئیات نادر است شهادت به ویژه مشاور باقی می ماند محذوف.
نادر برای عذر خواهی کرد برای اقدامات خود را در روز جمعه شنوایی.

“من گوش به آنچه گفته شده است در مورد من,” او گفت:. “من می توانم بگویم من صمیمانه عمیقا متاسفم برای درد و رنج من ایجاد می شود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>