کنیا و قزاقستان تایید اولین coronavirus موارد: به روز رسانی زنده

کره جنوبی یک بار بزرگترین شیوع کروناویروس در خارج از چین دیده است خود را به تازگی بهبود بیماران تجاوز تازه عفونت برای اولین بار در روز جمعه آن را به عنوان گزارش خود کمترین تعداد موارد جدید به مدت سه هفته.

اما شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در ایتالیا شروع به پریدن کرد در 24 ساعت گذشته توسط 189 به 1,016 میزان 23 درصد این کشور حفاظت مدنی سازمان گفت: در روز پنج شنبه.

بیشتر:

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد شیوع یک بیماری همه گیر ایتالیا سخت تر آن سخت قرنطینه و ایالات متحده آمریکا ممنوعیت پرواز به اروپا است.

بیش از 4,900 نفر کشته شده اند و بیش از 132,000 آلوده شده اند در سطح جهانی با توجه به این که. در مورد 68,000 قربانیان را بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی ویروس.

افزایش coronavirus اضطراری ارسال کرده است سهام توفنده به بدترین ضرر و زیان در 30 سال.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

جمعه, مارس 13

10:50 GMT – لبنان بانک ها به نزدیک به پاکسازی برابر coronavirus

لبنان بانک ها در روز شنبه نزدیک به منظور برداشتن قدم برای پاکسازی شاخه ها و جلوگیری از گسترش coronavirus این کشور در ارتباط بانکی گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

لبنان تا کنون ثبت 77 مورد از coronavirus و سه مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت.

10:40 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن: Coronavirus تست به زودی اتفاق می افتد در “بزرگ مقیاس اساس’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کروناویروس در ایالات متحده به زودی اتفاق می افتد در یک مقیاس بزرگ اما ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد چگونه است که انجام خواهد شد.

“تغییرات ساخته شده و تست خواهد شد و به زودی اتفاق می افتد در یک مقیاس بسیار بزرگ بر اساس. تمام نوار قرمز قطع شده است و آماده برای رفتن!” او در یک صدای جیر جیر.

FILE PHOTO: Kenyan nurses wear protective gear during a demonstration of preparations for any potential coronavirus cases at the Mbagathi Hospital, isolation centre for the disease, in Nairobi, Kenya

کنیا پرستاران پوشیدن دنده محافظ در Mbagathi بیمارستان در نایروبی [Njeri Mwangi/رویترز]

10:38 GMT – پاستا کاغذ توالت و آرد به فروش می رسد در برخی از سوپر مارکت لندن

تعداد فزاینده ای از قفسه های سوپر مارکت در لندن خالی بود که مردم با عجله به خرید ماکارونی کاغذ توالت آرد و مواد غذایی منجمد پس از دولت دستور داد مردم با کروناویروس به منزوی کردن خود است.

Lidl در Hackney تا به حال هیچ پاستا کاغذ توالت و آرد و کنسرو ماهی و یا روغن پنج شنبه شب. Sainsbury در چارلتون بود نه ماکارونی و نه کاغذ توالت در روز جمعه. Waitrose در اسکله قناری مالی منطقه تا به حال نه ماکارونی و نه کاغذ توالت در پنج شنبه شب.

سوپرمارکت کارفرمایان باید خواست مردم را به وحشت و گفت که آنها می توانید نگه داشتن قفسه نگردند اما شواهد از سراسر لندن نشان می دهد بسیاری از مردم در حال جمع اوری اصول.

10:35 GMT – اوکراین برای جلوگیری از ورود به ساکنان ثبت شده در تهران برگزار می شود مناطق

دولت تصمیم به ممنوعیت شهروندان ثبت شده در تجزیه طلب برگزار شد terroritory در شرق Donbass منطقه از ورود دولت-مناطق تحت کنترل.

مقامات در کیف نیز آماده سازی خود برای بستن بازرسی مرزی با کشورهای هم مرز با اتحادیه اروپا در غرب اما هنوز مشخص نشده که چگونه بسیاری از می تواند بسته شود و یا زمانی که بسته شدن اتفاق می افتد.

تصمیم گیری نیاز به تایید نهایی از شورای دفاع و امنیت ملی که به ریاست رئیس ولدیمیر Zelenskiy و دیدار خواهد کرد بعد از آن در روز جمعه است.

Consumers shop in near empty aisles of a supermarket in London on March 13, 2020, as consumers worry about product shortages, leading to the stockpiling of household products due to the outbreak of th

مصرف کنندگان فروشگاه در نزدیکی خالی راهرو از یک سوپر مارکت در لندن [جاستین Tallis/خبرگزاری فرانسه]

10:17 GMT – لیگ قهرمانان اروپا مسابقات لیگ برتر فوتبال به تعویق افتاد

همه قهرمانان لیگ و لیگ اروپا مسابقات برنامه ریزی شده برای هفته آینده شده اند به تعویق افتاد فوتبال اروپا را در بدن حاکم را اعلام کرد.

“این شامل باقی مانده لیگ قهرمانان, دور, 16 برگشت مسابقات برنامه ریزی 17 و 18 مارس سال 2020; همه UEFA Europa League Round of 16 برگشت مسابقات برنامه ریزی شده در 19 مارس سال 2020; همه UEFA Youth League, یک چهارم نهایی مسابقات برنامه ریزی 17 و 18 مارس سال 2020” آن گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

“بیشتر تصمیمات در زمانی که این مسابقات برگزار خواهد شد ابلاغ شده در دوره به دلیل.”

بخوانید که دیگر رویدادهای ورزشی متاثر شده اند coronavirus.

10:08 به وقت تهران – شروع لیگ کریکت مسابقات به تعویق افتاد

شروع لیگ برتر هند Twenty20 مسابقات به تعویق افتاده است تا 15 آوریل به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش coronavirus هند کریکت هیئت مدیره گفت.

در میان بحران اقتصادی لبنان هایش با COVID-19

10:05 GMT – فوتبال اورتون بازیکنان خود جدا

اورتون تیم اول تیم ملی و کادر مربیگری خود منزوی پس از پخش گزارش علائم COVID-19 لیگ برتر, باشگاه گفت: بدون نام بردن از بازیکن.

“باشگاه فوتبال اورتون می تواند تایید کند که به عنوان یک اقدام احتیاطی آن کل تیم اول تیم ملی و مربیگری کارکنان در حال انجام یک دوره خود انزوا زیر توصیه های پزشکی” باشگاه در بیانیه ای گفت.

09:42 به وقت تهران – شرکت هواپیمایی SAS برای کاهش, تعلیق پرواز ایالات متحده

SAS گفت: آن را قطع پروازها به برخی از ما مقصد و تعلیق ترافیک به دیگران در پی آمریکا در سفر به محدودیت های بیش از coronavirus از 14 مارس ،

از مارس 14, SAS عمل خواهد شد کاهش می یابد برنامه در مسیرهای بین کپنهاگ و شیکاگو و نیویورک و بین استکهلم و نیویورک آن را گفت.

پروازهای بین کپنهاگ و سان فرانسیسکو را به کار گیرند با توجه به برنامه تا مارس 17 و هواپیمایی پرواز دیگر به مقصد خواهد بود معلق از 15 مارس تا 31 مارس است.

A store vendor takes photos of a member of Sofia's Municipality disinfecting the outside of her store in the biggest market for Chinese goods in Sofia, Bulgaria to prevent the spread of the COVID-19,

عضو صوفیه شهرداری ضد عفونی بازار برای کالاهای چینی در صوفیه بلغارستان [نیکولای Doychinov/خبرگزاری فرانسه]

09:40 GMT – بلغارستان اعلام وضعیت اضطراری در بیش از coronavirus

بلغاری مجلس رای دادند به اتفاق آرا به اعلام حالت اضطراری تا مارس 13 برای جلوگیری از شیوع کروناویروس پس از تعداد موارد تایید شده در کشور افزایش یافت و به 23.

وضعیت اضطراری اجازه می دهد برای ممنوعیت سفر به و از کشورهای با شیوع کروناویروس بسته شدن مدارس و دانشگاه ها و اجازه به دخالت پلیس در هنگام اعمال جداسازی افراد آلوده مشاهده نمی شود.

دولت همچنین قصد دارد یک نسخه از 2020 بودجه دولت به اختصاص بودجه بیشتری برای حمایت از سیستم بهداشت و درمان نخست وزیر Boyko Borissov گفت: نمایندگان.

09:34 GMT – چلسی Hudson-Odoi می گوید او بهبود

“من تا به حال این ویروس برای چند روز که من بهبود از” چلسی به جلو کلوم Hudson-Odoi گفت: در یک پیام ویدئویی در توییتر.

Hudson-Odoi, 19 نمایش داده شده علائم سرماخوردگی در صبح روز دوشنبه و به دور مانده از این باشگاه پس از آن. او نتیجه آزمون بازگردانده شد پنج شنبه شب.

لیگ برتر باشگاه گفت: “چلسی پرسنل بود که در اخیر تماس نزدیک با این بازیکن در تیم ایجاد خواهد شد و در حال حاضر خود منزوی در خط با دولت دستورالعمل های بهداشتی. این شامل خواهد شد در ابتدا کامل مردان تیم مربیگری کارکنان و تعدادی از کارکنان اطاق عقب.”

چلسی گفت: Hudson-Odoi بود “به خوبی انجام می دهند و به دنبال به جلو به بازگشت به زمین آموزش به عنوان به زودی به عنوان ممکن است”.

09:25 GMT – اسپانیا: کاتالونیا قرار می دهد شهرهای تحت قرنطینه

چهار شهر در شمال شرقی اسپانیا منطقه خودمختار کاتالونیا قرار داده شده است تحت قرنطینه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اینجا بیشتر بخوانید.

09:20 به وقت تهران – لیتوانی به تمام مدارس مهد کودک

لیتوانی governement گفت: از آن خواهد شد تمام مدارس و مهد کودک در کشور به مدت دو هفته به منظور محدود کردن گسترش جدید کروناویروس.

09:16 GMT – توکیو برای به تعویق انداختن مراسم افتتاحیه المپیک آبزیان مرکز

توکیو شهری دولت گفت: این امر به تعویق انداختن مراسم افتتاحیه المپیک آبزیان مرکز با توجه به شیوع کروناویروس.

مراسم افتتاحیه برنامه ریزی شده بود برای مارس 22 توکیو در بیانیه ای گفت.

09:05 GMT – موارد افزایش در هلند به 614

هلندی مقامات بهداشتی می گویند که موارد تایید شده از coronavirus رز به 614 در هلند.

نخست وزیر این کشور را Mark Rutte گفت: دولت خود را معرفی اقدامات جدید برای ردیابی جدید کروناویروس موارد است.

08:55 GMT – قزاقستان تایید اولین coronavirus موارد

دو شهروندان قزاقستان آزمایش مثبت برای coronavirus پس از بازگشت از آلمان, بهداشت و درمان, وزیر Yelzhan Birtanov گفت: اولین مورد از این بیماری در آسیای مرکزی کشور است.

بيماران به اقامت در یک بیمارستان تخصصی در آلماتی قزاقستان بزرگترین شهر گفت: یک جلسه.

Customers wearing protective masks visit a local food market, also known as bazaar, in Almaty, Kazakhstan March 11, 2020. REUTERS/Pavel Mikheyev

مشتریان با پوشیدن ماسک محافظ بازدید محلی بازار مواد غذایی در آلماتی قزاقستان [پاول Mikheyev/رویترز]

08:50 GMT – ارمنستان خاموش موسسات آموزشی تا 23 مارس

ارمنستان نخست وزیر Nikol Pashinyan گفت: ارمنستان خواهد بسته های آموزشی موسسات بلافاصله بیش از coronavirus نگرانی تا 23 مارس.

ارمنستان ثبت شش مورد از coronavirus با توجه به وزارت بهداشت اما 30 نفر که قرنطینه از مارس 1 تست خواهد شد دوباره برای ویروس.

08:45 GMT – سوار: بازار جبران برخی از خسارات بعد از ویروس محور تار و مار

آسیایی, بازارهای مالی کاهش یافت در روز جمعه بعد از وال استریت نوشته شده در بدترین حالت آن تنها روز سقوط از سال 1987 اما به سرعت جبران ضرر و زیان به عنوان سیاستگذاران ramped تا تلاش ها برای مبارزه با شیوع کروناویروس و اقتصادی آن اثر است.

اینجا بیشتر بخوانید.

08:31 GMT – چگونه و ایتالیا و کره جنوبی متفاوت در مقابله با شیوع کروناویروس

در ایتالیا و میلیون ها قفل شده و بیش از 1000 نفر کشته شده اند از coronavirus.

اما در کره جنوبی بود که آمار این بیماری در حدود همان زمان تنها چند هزار قرنطینه می شوند و 67 نفر کشته شدند.

اینجا بیشتر بخوانید.

08:25 GMT – جمهوری چک وسیعتر قرنطینه

دولت چک به مردم نیاز بازگشت از همه در معرض خطر کشور به قرنطینه خود گسترش یک نیاز تا کنون تنها کاربردی برای آن دسته از بازگشت از ایتالیا, وزیر امور خارجه توماس Petricek گفت در توییتر.

فهرست نام 15 معرض خطر کشورهای همسایه از جمله آلمان و اتریش و همچنین ایالات متحده و ژاپن است.

Masked shoppers stand near the Apple logo in Beijing, China. Tech giant Apple has reopened some stores in China but it’s stock value has fallen two days in a row as worries grow that the viral outbrea

نقاب خریداران ایستاده در نزدیکی لوگوی اپل در پکن [Ng هان Guan/AP]

08:10 به وقت تهران – اپل بازگشایی تمام آن مارک فروشگاه در چین

شرکت اپل به بازگشایی تمام 42 از آن مارک فروشگاه در چین بیش از یک ماه پس از آنها بسته به علت نگرانی از شیوع کروناویروس, آی فون ساز در وب سایت چینی نشان داد.

اپل چین سایت ذکر شده باز هم برای تمام فروشگاه ها که متفاوت از 10:00 تا 11:00 am به وقت محلی. این سایت قبلا انجام مشاوره گفت: همه فروشگاه ها باز شد.

08:05 GMT – اندونزی سوابق دوم مرگ

رئیس جمهوری اندونزی Joko Widodo می گوید این کشور ثبت نام دوم آن coronavirus مربوط به مرگ است.

07:35 GMT – کنیا تایید اولین مورد

کنیا ثبت اولین مورد تایید شده از کروناویروس جدید, وزیر بهداشت Mutahi Kagwe می گوید.

بیمار تشخیص داده شد در شب مارس 12, حال سفر به کنیا از ایالات متحده از طریق لندن Kagwe یک کنفرانس خبری گفت.

07:15 به وقت تهران

سلام من Tamila Varshalomidze در دوحه. مصرف بیش از همکار من, من خواهد شد به روز رسانی شما در coronavirus برای چند ساعت بعد.

A woman walks past an electronic stock board showing Japan's Nikkei 225 and New York Dow index at a securities firm in Tokyo Thursday, March 12, 2020. (AP Photo/Eugene Hoshiko)

الکترونیکی هیئت مدیره بورس نشان دادن ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن و نیویورک شاخص داو در توکیو [یوجین Hoshiko/AP]

07:10 GMT – استرالیا صفحه اصلی وزیر امور آزمون های مثبت

پیتر داتون استرالیا صفحه اصلی وزیر امور گفت: او وارد بیمارستان قرنطینه بعد از تست مثبت جدید کروناویروس.

“امروز صبح بیدار شدم با درجه حرارت و گلو گفت:” وزیر کلیدی معمار استرالیا در بحث قوانین مهاجرت.

“این سیاست Queensland Health که هر کسی که تست مثبت باشد به بستری در بیمارستان و من با پیروی از توصیه های خود را.”

06:30 GMT – چین سخنگوی نشان می دهد coronavirus نشات گرفته از ما

ژائو Lijian یک سخنگوی دولت چین و ارشد وزارت خارجه آمریکا ارسال شده و در رسانه های اجتماعی روز جمعه یک گزارش منتشر شده در کانادا بر اساس conpiracy سایت نشان می دهد که coronavirus نشات گرفته از ما.

“فقط چند دقیقه برای خواندن یک مقاله است. این بسیار شگفت آور است که در آن تغییر بسیاری از چیزهایی که من استفاده می شود به باور. لطفا پاسخ را به اجازه دهید مردم بیشتر در مورد آن می دانیم” ژائو در توییتر نوشت.

پست خود را به همراه مقاله ای با تیتر: ‘تکان دهنده به روز رسانی. آیا ویروس سرچشمه در ما؟’

قبلا ژائو نیز ارسال شده تصویری از کنگره آمریکا شنوایی نشان می دهد که مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بود “در نقطه” و گفت که “بیمار صفر” شروع در ما.

05:57 GMT – ترکیه تایید دوم coronavirus مورد

ترکیه, وزیر بهداشت اعلام کرده است این کشور را مورد دوم از کروناویروس که مربوط به مورد اول.

“او از دایره فوری از ما, اولین بیمار که به دنبال آن بود تا به محض تشخیص ساخته شده بود” Fahrettin Koca در توییتر نوشت در روز جمعه.

“ما گرفته اند اقدامات لازم برای حفظ امکان گسترش ویروس در این محدودیت ها. ما را در غلبه بر این مشکل با هم,” او اضافه شده است.

04:59 GMT – اندونزی به بان کی مون صورت-ماسک صادرات

اندونزی را به طور موقت ممنوعیت صادرات ماسک صورت برای حفاظت از عرضه داخلی میان coronavirus شیوع خبرگزاری رویترز روز جمعه گزارش داد.

“ما یک موضوع موقت ممنوعیت صادرات برای محصولات ماسک برای دیدار با تقاضا از صنایع داخلی و مصرف کنندگان” وزیر تجارت Agus Suparmanto به خبرنگاران گفت:.

این ممنوعیت خواهد بود در جای خود نگه داشته تا زمانی که دولت راضی است محلی عرضه کافی است, او گفت:.

قیمت ماسک صورت شروع به پریدن کرد در برخی از بخش هایی از اندونزی به عنوان خریداران سهام در تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دست sanitisers با توجه به نگرانی در مورد کوروناویروس.

وجود حدود 34 مورد در اندونزی با یک مرگ و میر و دو بهبود.

04:20 به وقت تهران اولین چین coronavirus مورد ترسیم نوامبر 17

جنوب چین صبح پست گزارش داد که این اولین مورد از کسی که در چین مبتلا به کروناویروس شد به ترسیم نوامبر 17.

دلار هنگ کنگ-بر اساس روزنامه و سایت ذکر شده اطلاعات دولت از چین است.

به گزارش اختصاصی گفت که 55 سال از هوبئی استان ممکن است اولین کسی بوده که به قرارداد این بیماری کشنده در اواسط ماه نوامبر سال گذشته است.

South Korea

کره جنوبی گزارش 177 به طور کامل بهبود بيماران روز پنجشنبه منتشر شد و بیش از 110 مورد جدید [Kim Hong-Ji/رویترز]

03:35 GMT – کره جنوبی می بیند بیشتر بیماران مبتلا به ویروس منتشر شده از عفونت های جدید

کره جنوبی – هنگامی که بزرگترین شیوع کروناویروس در خارج از چین – دیدم آن به تازگی بهبود بیماران تجاوز تازه عفونت برای اولین بار در روز جمعه آن را به عنوان گزارش خود کمترین تعداد موارد جدید به مدت سه هفته.

کشور تایید 110 موارد جدید در روز پنج شنبه به کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: مصرف مجموع به 7,979.

اما 177 به طور کامل بهبود بیماران منتشر شد و در همان روز آن اضافه شده است.

کره جنوبی پیشرفته سیستم پزشکی به طور گسترده ای در دسترس برای همه است و سوار بر یک coronavirus تست درایو.

03:35 GMT – F1 لغو نجومی-افتتاحیه جایزه بزرگ استرالیا

به عنوان هزاران نفر از طرفداران صف به استرالیا جایزه بزرگ برای اولین بار در فرمول یک آخر هفته از این فصل تیم ها و رانندگان بسته بندی شدند تا به ترک.

نگرانی بیش از coronavirus چپ برگزارکنندگان با انتخاب کمی در روز جمعه اما تا به لغو این فصل باز, نژاد, به خصوص بعد از مک لارن را به دلیل خروج یک عضو تیم آزمایش مثبت برای COVID-19 illless و زیر سنگین انتقاد از شش بار قهرمان جهان لوئیس همیلتون.

اصول نه F1 تیم و سازمان ملاقات کرد و یک شب “به این نتیجه رسیدند با نظر اکثریت از تیم های که در این مسابقه باید پیش بروید” یک بیانیه مشترک توسط motorsport حاکم بدن از برگزارکنندگان و F1 گفت.

China - coronavirus

چینی, کارگران در حال کار در یک سایت ساخت و ساز در چین در استان گوئیژو در روز شنبه [چین روزانه از طریق رادیو فردا]

03:19 GMT – بیش از 95 درصد از بزرگتر شرکت های چینی در خارج هوبئی سر کار

چین معاون وزیر صنعت شین Guobin گفت: در روز جمعه کار سرگیری رای دادن در خارج از هوبئی استان کانون coronavirus شیوع حدود 60 درصد برای شرکت های کوچک و شرکت های متوسط و بیش از 95 درصد برای شرکت های بزرگتر.

شین صحبت با خبرنگاران در وزارت امور خارجه شورای مطبوعاتی گفت: چین را هماهنگ با دیگر کشورها به فشار رو به جلو در کسب و کار و از سرگیری حتی به عنوان همه گیر استوکس عدم اطمینان در مورد بازگشت به حالت عادی.

این کشور در تلاش برای بازگشت به کار پس از اعمال محدودیت های سخت بر حمل و نقل و مردم به سرعت گسترش عفونت است.

03:17 GMT – هنگ کنگ سوابق چهارم coronavirus مرگ

80 ساله چهارم شد بیمار در هنگ کنگ به مرگ با توجه به کروناویروس گزارش رویترز روز جمعه به نقل از یک Nethersole شرقی بیمارستان سخنگوی.

هنگ کنگ تا کنون تایید کرد حدود 130 coronavirus موارد است.

02:57 GMT – دیپلمات فیلیپینی اول شناخته شده coronavirus مورد در سازمان ملل متحد در نیویورک

یک زن دیپلمات از فیلیپین در سازمان ملل متحد آزمایش مثبت برای coronavirus روز پنج شنبه با توجه به توجه داشته باشید ارسال شده به سازمان ملل متحد ماموریت خود اولین مورد شناخته شده در جهان بدن نیویورک مقر رویترز روز جمعه گزارش داد.

“از امروز فیلیپین ماموریت در مستند و تمام پرسنل دستور به خود قرنطینه و به دنبال توجه پزشکی باید آنها توسعه علائم. ما در حال فرض کنید که همه ما آلوده شده است” نوشت: در فیلیپین اقدام سازمان ملل متحد سفیر Kira Azucena در یک پیام دیده می شود خبر داد.

با توجه به آنلاین سازمان ملل متحد دایرکتوری کارکنان دیپلماتیک وجود دارد حدود 12 دیپلمات در فیلیپین ماموریت است که در خیابان پنجم در میدتاون منهتن.

فیلیپین امور خارجه, وزیر Teodoro اهسته ارسال شده در توییتر که این دیپلمات جوان بود, spritely و “خوب” و اضافه کرد که او به تازگی از بازگشت از فلوریدا.

02:52 GMT – چین coronavirus مرگ و میر رسیدن به 3,176 عفونت آمار 80,813

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش روز جمعه حداقل هفت جدید کروناویروس مرگ به عنوان پایان روز شنبه هل دادن تعداد کل سراسر کشور به 3,176.

پکن همچنین گزارش داد حداقل هشت جدید تایید موارد در همان دوره هل دادن تعداد کل موارد به 80,813.

حداقل 68,000 بیماران گزارش از بهبود عفونت است.

01:54 GMT جمعه – کانادا ساعت ترودو را مثبت از coronavirus

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو همسر سوفی دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, با توجه به دفتر نخست وزیر است.

ترودو را قبلا گفت که کانادا بانوی اول بازگشت از تعامل زبان در انگلستان بود و آنفولانزای خفیف از جمله تب پایین اواخر چهارشنبه شب.

نخست وزیر quarantining خود را در خانه.

اینجا بیشتر بخوانید.

01:37 به وقت تهران جمعه – ژاپن می گوید بازی های المپیک در مسیر با وجود تهمت پیشنهاد به تعویق انداختن

ژاپن است که در مسیر برگزاری توکیو 2020 المپیک به عنوان برنامه ریزی شده بالا سخنگوی دولت Yoshihide Suga گفت: در روز جمعه رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد ممکن است تاخیر از یک سال است.

Suga نه تایید و یا انکار کند که آیا نخست وزیر ژاپن اعلام کرد بحث مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در یک تماس تلفنی روز جمعه.

رهبران دو کشور صحبت کرد حدود 50 دقیقه در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس, در میان موضوعات دیگر Suga گفت.

ارشد سخنگوی دولت تنظیم شده است به مختصر خبرنگاران در این مذاکرات به زودی.

“آنها نمی بحث در مورد محدودیت های مسافرتی بین ژاپن و ایالات متحده در حالی که من در حال حاضر,” او گفت:, و اضافه کرد که او در سمت چپ این مذاکرات قبل از آنها به پایان رسید.

00:27 به وقت تهران جمعه – عربستان سعودی تشخیص 17 مورد از coronavirus مجموع 62

Coronavirus - Saudi

حداقل 11 مورد جدید از عفونت کروناویروس در عربستان سعودی شامل شهروندان مصری [فایل: Amr Nabil/AP]

عربستان سعودی شناسایی شده 17 مورد جدید از coronavirus 11 از آنها در مصر و دولت news agency (SPA) گفت: در روز جمعه.

این به ارمغان می آورد تعداد کل موارد شناسایی شده در این کشور پادشاهی به 62 آبگرم اضافه شده است.

23:55 به وقت تهران پنج شنبه – عمده مکزیکی دانشگاه به حالت تعلیق در کلاس تا اطلاع ثانوی

مکزیک Tecnologico de Monterrey دانشگاه گفت: این امر تعلیق تمام رویدادهای علمی و طبقات در آن دانشگاه از هفته آینده تا اطلاع ثانوی برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

این دانشگاه یکی از مهم ترین در مکزیک در بیانیه ای گفت: تعلیق خواهد اثر را از 17 مارس است. آن را نقد و بررسی اقدامات هفته پس از “Semana Santa” تعطیلات عید پاک به پایان می رسد که در مارس 12, دانشگاه اضافه شده است.

به طور جداگانه مکزیک ملی مستقل دانشگاه (UNAM) گفت: این امر می تواند سفت اقدامات پیشگیرانه در برابر گسترش coronavirus بود اما نه تعلیق کلاس نشده است.

22:00 به وقت تهران پنج شنبه – پرتغال سفارشات مدارس کاباره ها بسته به علت coronavirus

در روز پنج شنبه, پرتغال, دولت دستور تعطیلی تمام مدارس کشور شروع به شرایط شامل coronavirus اپیدمی تا بیشتر بررسی در 9 آوریل نخست وزیر آنتونیو کوستا گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ،

او همچنین گفت: مسافران کشتی کروز اجازه داده نمی شود به پیاده به جز برای کسانی که ساکن در پرتغال. کاباره ها در کشور خواهد بود بسته وجود خواهد داشت و ظرفیت محدودیت در ورود به مراکز خرید و رستوران ها.

21:55 به وقت تهران پنج شنبه – دولت بلژیک می گوید مدارس و رستوران ها و باشگاه ها به با توجه به کروناویروس

بلژیک دولت دستور داد مدارس کافه ها و رستوران ها و برخی مغازه ها را ببندید با توجه به این coronavirus زیر تصمیم گیری های فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی برای محدود کردن همه اما فعالیت های ضروری.

این اقدامات اثر از روز جمعه در نیمه شب زمان اروپای مرکزی و اجرا تا مارس 3, اگر چه مدارس را بسته به مدت پنج هفته از جمله در طول تعطیلات عید پاک بلژیک سرپرست نخست وزیر سوفی Wilmes یک کنفرانس خبری گفت.

“هیچ مستند” Wilmes خبرنگاران تاکید بر این که سوپر مارکت ها و داروخانه ها باز خواهد ماند و دیگر فروشگاه ها را ملزم به در تعطیلات آخر هفته. “ما می خواهیم برای جلوگیری از, ایتالیایی, وضعیت و جلوگیری از مستندات.”

من تد Regencia در کوالالامپور.

شما می توانید تمام به روز رسانی از روز گذشته (12 مارس) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>