فرماندار کنتاکی وتو رای دهندگان ID لایحه

رژیم صهیونیستی. اندی Beshear است وتو لایحه تحت فشار قرار دادند توسط قانونگذاران جمهوریخواه کنگره نیاز کنتاکی به ساکنان نشان می دهد دولت-صدور شناسنامه به منظور رای

فرانکفورت, Ky. — لیبریا اندی Beshear روز جمعه وتو لایحه تحت فشار قرار دادند توسط قانونگذاران جمهوریخواه کنگره نیاز کنتاکی به ساکنان نشان می دهد دولت-صدور شناسنامه به منظور رای دادن.

در حق وتو پیام فرماندار گفت: این امر به ایجاد یک مانع برای رای گیری و در نتیجه مردم کمتر مصاحبه برگه های رای و “تضعیف دموکراسی ما.”

Beshear سابق دولت دادستان کل اضافه شده است که این لایحه به دنبال “حل یک مشکل که وجود ندارد” با اشاره به عدم رای دهندگان جعل هویت موارد در کنتاکی.

وزیر امور خارجه مایکل آدامز خواست قانونگذاران وتو. اندازه گیری به تصویب سنا و خانه گسترده ای به اندازه کافی حاشیه برای غلبه بر حق وتو. ایران-چراغ قوه مقننه برنامه ریزی شده است به reconvene مارس 13.

“من از قانونگذاران از هر دو حزب بر این باورند که در انتخابات یکپارچگی و تصویب این قانون به نادیده گرفتن این تاسف بار از حق وتو و من امیدوارم که فرماندار در نهایت پیوستن به من در حاکم از مرکز” آدامز در بیانیه ای گفت.

آدامز یک جمهوری خواه مبارزه کرد و در این موضوع مسیر خود را به پیروزی در انتخابات سال گذشته است. این لایحه منجر شود ضامن است خواه ایالت رابی میلز.

اندازه گیری نیاز به کنتاکی ساکنان برای تولید یک ID عکس زمانی که رای گیری با محدود استثنا با شروع انتخابات ماه نوامبر.

مردم خود را فاقد شناسنامه در انتخابات می تواند رای موقت انتخابات و بعد از آن تولید این ID را فعال خود در انتخابات محسوب می شود. و یا می تواند رای دهندگان پای صندوق های رأی رفتند اگر به رسمیت شناخته شده توسط یک انتخابات افسر که باید به امضای یک سند تایید به دانستن رای دهندگان.

این لایحه حامیان باید اشاره کرد که یک ID عکس در حال حاضر مورد نیاز است برای بسیاری از معاملات دیگر از جمله باز کردن یک حساب بانکی تجاری یک بررسی و یا چیدن بلیط ورزشی در را-تماس بگیرید.

این لایحه مخالفان مقابله که عکس ID مورد نیاز را کاهش می دهد میزان مشارکت در میان اقلیت های فقیر و افراد مسن و معلول رای دهندگان. آنها همچنین اعتراض به “عجله جدول زمانی” برای اجرای photo ID مورد نیاز تنها چند ماه قبل از پر مخاطره انتخابات عمومی.

در ماه نوامبر Kentuckians خواهد رای برای رئیس جمهور و تصمیم یک ملت بالاترین-مشخصات مبارزات: رهبر اکثریت جمهوریخواه میچ مک کانل پیشنهاد برای انتخاب مجدد.

روز جمعه Beshear نیز در اعتراض به این لایحه را در زمان آینده در میان coronavirus بیماری همه گیر. این دفاتر که در آن مردم می تواند به دست آوردن ID عکس نیاز به رای در حال حاضر بسته و آن را نامشخص زمانی که آنها را بازگشایی فرماندار گفت.

“این واقعیت که کسی نیاز به چیزی برای رای دادن است که در حال حاضر آنها کاملا نمی تواند به دلیل coronavirus, بله, من فکر می کنم این است که یک حرکت اشتباه است و آن را کاملا نیاز به وتو,” Beshear گفت: در روزانه خود را coronavirus مربوط به جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>