مرکز کندی برای جلوگیری از پرداخت ملی و ارکستر سمفونیک با وجود 25 میلیون دلار در کمک های

ABC News Corona Virus Economic Impacts

این تصمیم مطلع شد فقط رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن امضا محرک لایحه.

کندی مرکز هنرهای نمایشی در واشنگتن خواهد شد, توقف پرداخت آن نوازندگان با وجود انتظار برای دریافت برخی از $25 میلیون دلار کمک از تازگی امضا coronavirus ملی بسته محرک یک اتحادیه است که نشان دهنده این ارکستر گفت.

این مرکز جمهور دبورا Rutter گفت: ملی ارکستر سمفونیک جمعه شب در آن نوازندگان خواهد خود را دریافت آخرین چک های این هفته و که آنها نمی خواهد پرداخت تا محل بازگشایی با توجه به بیانیه آمریکا فدراسیون نوازندگان.

ارکستر همچنین گفته شد که در آن نوازندگان خود را از دست مزایای بهداشت و درمان در پایان ممکن است اگر مرکز باقی می ماند بسته که در آن زمان با توجه به واشنگتن پست که اولین گزارش پرداخت توقف.

معتبر مرکز هنرهای اوایل این ماه لغو تمام اجراهای طریق ممکن است 10 در تلاش به دنبال دولت اجتماعی فاصله دستورالعمل میان شیوع کروناویروس در سراسر کشور است.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

اد مالاگا رئیس جمهور از فصل های محلی آمریکا فدراسیون از نوازندگان به نام تصمیم “ظالمانه” در این بیانیه ارائه شده به ABC اخبار و افزود: این اتحادیه است ثبت یک شکایت به چالش کشیدن مرکز هنرهای اعلام روز جمعه به توقف پرداخت آن نوازندگان.

“این تصمیم از یک سازمان با وقف از نزدیک به 100 میلیون دلار است که نه تنها ظالمانه آینده پس از نوازندگان حال ابراز تمایل خود را به بحث در مورد راه های به جای مرکز کندی در طول این زمان به چالش کشیدن — آن را نیز پرهیاهو و غیر قانونی تحت طرفين توافق مذاکرات دسته جمعی” مالاگا نوشت. “است که توافق به طور خاص نیاز دارد که این مرکز ارائه شش هفته اطلاع قبل از آن می تواند به توقف پرداخت نوازندگان به دلایل اقتصادی.”

مرکز کندی بلافاصله پاسخ به ABC News’ درخواست برای نظر.

راتر به او گفت که کارکنان در اوایل هفته گذشته بود که او به حالت تعلیق درآمده 1.2 میلیون دلار حقوق و دستمزد در طول بحران با توجه به پست. هفتگی حقوق و دستمزد برای نوازندگان است $400,000 یک مرکز هنرهای سخنگوی گفت: در گزارش.

“بدون کنسرت و مربوط به بلیط درآمد آن ناپایدار استراتژی به پرداخت نوازندگان به ماندن در خانه در طول این مجبور و هنوز تعریف نشده قرنطینه دوره” Rutter در بیانیه ای گفت به ارسال در روز شنبه. “این کاهش همراه با پیش بینی اداری کارکنان furloughs و پتانسیل اخراج ممکن است به نظر می رسد شدید اما ما می دانیم که تنها راه این است که برای همه اتحادیه و غیر اتحادیه کارکنان به شرکت در راه حل. دیگر اتحادیه های کارگری در این مرکز نیز این تجربه کردند و یا نمی خواهد نمی تواند دریافت غرامت.”

مرکز کندی را اعلام توقف پرداخت به آن نوازندگان آمد تنها چند ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا 2 تریلیون دلار محرک لایحه که شامل 25 میلیون دلار تعیین شده به طور خاص برای مرکز کندی.

در بیانیه ای به پست Rutter گفت: 25 میلیون دلار خواهد “ارائه طولانی مدت جریان نقدی ضروری پرسنل به اطمینان حاصل شود که ما می توانیم بازگشایی مرکز و re-استخدام کارکنان ما و نوازندگان.”

این لایحه همچنین شامل یک علاوه بر مبلغ 75 میلیون دلار در کمک های مالی در دسترس از طریق بنیاد ملی برای هنر در تلاش برای حمایت از هنر و تئاتر جامعه سراسر مبارزه و صنعت به پایان می رسد دیدار در طول بیماری همه گیر. هزاران نفر از تئاتر در سراسر کشورهای 50 بسته را نشان می دهد در هفته گذشته لغو باقی مانده محصولات و رنج عظیم lay-offs.

یک مطالعه در اوایل این ماه از آمریکایی ها برای هنر, یک سازمان غیر انتفاعی تخمین زده می شود که تئاتر و هنر صنعت در حال حاضر از دست داد 3 میلیارد دلار در پی فعلی بهداشت عمومی و بحران اقتصادی است.

پرسید: “فاکس و دوستان” دوشنبه درباره مرکز کندی تصمیم به توقف پرداخت برای ارکستر با وجود مالی افزایش رئيس جمهور تهمت چرخد و به سیاست و گفت: “این راهی است که [دموکرات] بازی است.” او در ادامه به تماس برای بینندگان به رای در برابر دموکرات ها.

ترکیب 100 میلیون دلار بودجه برای این مرکز کندی و برای بنیاد ملی هنر تا به حال باعث به هم بزنید در میان برخی از جمهوری خواهان که مورد سوال گنجاندن هنر مرکز اورژانس نجات بسته است.

هفته گذشته رئيس جمهور در دفاع از این کمک ها پس از برش $10 میلیون خاموش اصلی 35 میلیون دلار به او گفته شده بود درخواست شده توسط دموکرات ها ، رئیس جمهور گفت که او یک “فن” از بودجه گفت: مرکز هنرهای اتحاد “شدت رنج می برد زیرا هیچ کس نمی تواند به وجود دارد.” اما تهمت حفظ فاصله و گفت: “این یک دموکرات درخواست” و این که “شما به آنها چیزی.”

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>