Kelley Blue Book: 5 حقایق مهم در مورد بیمه اتومبیل هیچ کس تا به حال به شما می گوید

آشنایی با اصول بیمه اتومبیل می تواند به اندازه کافی دشوار است چه رسد به درک کمتر شناخته شده پیچیدگیهای درگیر با دستورالعمل ها و سیاست ها و رویه های امروز ارائه دهندگان خدمات بیمه. در زیر ما مشخص شده برخی از مهم و در عین حال اغلب مبهم بیمه حقایق بنابراین شما “در می دانم” هنگامی که شما بر روی بروید.

واقعیت شماره 1: اعتباری خود اثرات نرخ بیمه خود را

باور کنید یا نه اعتباری خود را ممکن است تحت تاثیر نرخ بیمه خود را. ارائه دهندگان خدمات بیمه پیدا کرده اند که برخی از ویژگی های اعتباری برای یک فرد مفید برای پیش بینی چگونه به احتمال زیاد آن است که فرد به یک بیمه ادعا می کنند.

این ویژگی ها هستند نه آنهایی که همان است که یک بانک با استفاده از اندازه گیری خطر وام بلکه شرکت های بیمه ممکن است استفاده از اعتبار-بر اساس نمرات بیمه در رابطه با متغیرهای دیگر برای ارزیابی احتمال ادعا می کند را مشاهده کنید. این متغیرها ممکن است شامل سن و سابقه رانندگی ادعا تاریخچه محل اقامت و نوع ماشین و متوسط مایل رانده شده, در میان دیگران.

همچنین در MarketWatch: 8 مقرون به صرفه اتومبیل های جدید است که حداقل 40 mpg

به طور کلی بهترین عمل انجام آنچه شما می توانید برای بهبود اعتبار خود را, مطمئن شوید که برای نظارت بر گزارش های اعتباری خود را به صورت منظم و تماس با دفتر اعتباری برای روشن کردن هر گونه خطا است.

واقعیت شماره 2: وفاداری به نام تجاری می تواند به شما هزینه

اگر ذهن خود را در مورد بیمه خودرو است که “آن را تنظیم و آن را فراموش کرده ام” شما ممکن است بخواهید به تجدید نظر. سال پیش شرکت های بیمه ارزیابی یک لیست کوتاه از عوامل در هنگام محاسبه حق بیمه خود را. امروز که لیست رشد کرده است به یک دخمه پرپیچ و خم گیج کننده از معیارهای باعث نرخ بیمه را به طور چشمگیری متفاوت از ارائه دهنده ارائه دهنده.

به جای اجازه دادن به سیاست خود را به طور خودکار تمدید مقایسه فروشگاه یک بار در سال برای اطمینان از شما در حال گرفتن بهترین نرخ بیمه اتومبیل. برخی از شرکت های ارائه سیاست های مستقیم به مصرف کنندگان در حالی که دیگران سیاست های فروش از طریق عوامل یا کارگزاران.

آسان برای شروع با گرفتن خودرو بیمه نقل قول آنلاین است که می تواند به شما پول صرفه جویی. اگر شما نگران است که پایین تر از نرخ ميانگين پوشش کمتر و یا خدمات ضعیف نمی شود. امروز وجود دارد بسیاری از شرکت های بیمه که ارائه حق بیمه مقرون به صرفه و گرد پوشش و خدمات به مشتریان عالی.

واقعیت شماره 3: توقف پرداخت ؟ شما پرداخت در دراز مدت

اگر شما فکر می کنم تعویض خودرو شرکت های بیمه است که به عنوان آسان به عنوان توقف پرداخت دوباره فکر می کنم. مطمئن سیاست خود را لغو خواهد کرد اما شما موجود شرکت های بیمه گزارش می تواند شما را به دفاتر اعتباری برای عدم پرداخت هزینه آسیب رساندن نمره اعتباری خود را در روند. چه تر است, شما سابقه بیمه منعکس خواهد شد لغو آن ممکن است باعث یک ارائه دهنده جدید به کاهش خود نرم افزار و یا شما مطالبه حق بیمه بالاتر در آینده است.

همچنین بخوانید: جوانب مثبت و منفی از خرید یک گواهی ماشین استفاده می شود

در عوض مطمئن باشید که برای تکمیل مدارک لازم را با سرویس دهنده موجود مانند سیاست لغو فرم و زمان آن را حق خود را شروع سیاست جدید در تاریخ سیاست قدیمی خود را به پایان می رسد.

حقیقت شماره 4: شرکت بیمه اتومبیل شما می تواند لغو و یا عدم تمدید در هر زمان

شرکت بیمه خود می تواند لغو سیاست خود را در هر زمان اگر شما را نقض یک یا بیشتر از دستورالعمل های آن در سیاست خود را در دوره. همان می رود برای nonrenewal. چیزهایی از قبیل عدم پرداخت حق بیمه خود را در زمان از دست دادن گواهینامه رانندگی خود را با توجه به تعلیق و یا ابطال ارسال بیش از حد بسیاری از در گسل ادعا یا بد نمایش دادن سابقه رانندگی و یا گذشته بیمه ادعا می کند همه می تواند دلایل لغو یا nonrenewal.

در هر صورت حامل خود را باید به اطلاع شما در نوشتن در یک قاب زمان از نظر قانونی مورد نیاز توسط خود دولت است. وقتی که می آید به انصراف خود را از شرکت های بیمه است که توسط قانون مورد نیاز به دولت به دلیل نه چندان با nonrenewal. اگر شما می خواهید یک دلیل اما نه با ارائه یک, شما باید خود را ارسال بیمه گر درخواست کتبی. اگر شما اعتقاد دارم که شما بوده ام ناعادلانه درمان شما ممکن است حقوقی رجوع از طریق دولت خود را اداره بیمه است.

و فراموش نکنید که در مورد “اتصال دوره” زمانی که شرکت بیمه خود است به خصوص آگاهانه از سطح خطر خود را. اتصال دوره معمولا رخ می دهد در عرض 60 روز پس بیمه خودرو خود را برنامه. اگر بیمه گر خود را می یابد اختلاف در درخواست خود را در رانندگی خود را ثبت و یا با اعتباری خود را می تواند لغو سیاست خود را.

واقعیت شماره 5: شما می توانید صرفه جویی در پول خود ماشین بیمه کامل

شما ممکن است تعجب به یاد بگیرند ترین خودرو شرکت های بیمه هزینه های اداری هزینه به شما پرداخت حق بیمه به اقساط مانند پرداخت هر شش ماه هر سه ماه یا هر ماه. بیشتر به شما divvy تا پرداخت های خود را در اقساط بیشتر این “هزینه راحتی” اضافه کردن و خود را در یک بار-بیمه اتومبیل ارزان در حال حاضر می تواند هزینه های قابل ملاحظه ای بیشتر است. همچنین ممکن است هزینه برای روش پرداخت قسط شما را انتخاب کنید مانند خودکار لایحه پرداخت و یا پرداخت توسط تلفن.

همچنین ببینید: این خودرو می توان به تویوتا بهترین راز نگه داشته

مطمئن باشید به درخواست شما ارائه آنچه در آن هزینه های اداری هستند. اگر این باعث می شود احساس های مالی و شما می توانید چرخش آن پرداخت حق بیمه خود را به جلو و در کامل است. نه تنها شما جلوگیری از اضافه شدن هزینه های شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد از دست رفته پرداخت و یا دیر پرداخت که هر دو می تواند زمینه را برای لغو. عوامل دیگری مانند نوع ماشین شما درایو می تواند هزینه و یا به شما صرفه جویی در پول در بیمه خودرو نیز هست. ویژگی های ایمنی عادات رانندگی و افزایش معافیت خود را نیز می تواند یک اثر در پایین خط.

این داستان در اصل زد KBB.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>