کانزاس نظر نیاز به ‘In God We Trust” در کلاس های درس

جمهوری خواهان محافظه کار هستند و فشار دادن به صورت یک قانون در کانزاس نیاز به ارسال از ملی شعار “In God We Trust” در ساختمان های عمومی و تمام کلاسهای درس و کتابخانه ها در مدارس و کالج ها

TOPEKA کن. — جمهوری خواهان محافظه کار در حال هل دادن برای یک قانون نیاز به ساختمان های دولتی و مدارس در سراسر کانزاس به پست ملی شعار “به خدا اعتماد داریم” یک ایده منتقدان می گویند بخشی از یک تلاش گسترده مسیحی مناسب برای ترویج اعتقادات مذهبی در زندگی عمومی است.

کانزاس خانه کمیته شنیده شهادت پنج شنبه در لایحه حمایت شده توسط 13 دلاری نمایندگان مجلس که در میان چیزهای دیگر نیاز تمام کلاس های درس مدارس دولتی و کتابخانه ها به پست شعار. تحت اندازه گیری شعار باید ارسال شود به عنوان به زودی به عنوان مدارس شهرها و شهرستانهای دریافت کمک های مالی یا از “دوام” پوستر یا پول برای پوشش هزینه های.

آن را درو فوری مخالفت دموکرات ها و حتی یک محافظه کار جمهوری خواه ابراز نگرانی در مورد بیل دامنه. ملی آمریکا ملحدان سازمان گفت: چنین قانونی به عروقی جان می سپارند و اقلیت های مذهبی و نشان دهنده یک گام به سوی شدیدتر ضد تجاوز و ضد سقط جنین اقدامات است. این لایحه مدل قانون ترویج شده توسط برخی از محافظه کار گروه های مسیحی.

این جلسه پنج شنبه شنود گذاشته به طور خلاصه به تنش های طولانی مدت بین افرادی که می خواهید به نگه داشتن دولت از ترویج باورهای مذهبی و کسانی که استدلال می کنند که ایمان نقش مهمی در زندگی عمومی شده است تنگ و بیش از حد. کلیساهای آمریکا نیز با افزایش تعداد آمریکایی با هیچ وابستگی مذهبی.

“این اسکناس ها بی ضرر نیست. آنها بخشی از یک استراتژی بزرگتر” گفت: بیخدایان آمریکایی تام سخنگو ون Denburgh. “بسیاری از این مبارزات تمرکز در کودکان است. منظورم این است که اگر شما ‘In God We Trust” در مدارس شما در حال تلاش به اصل تلقین آنها.”

هشت متحده نیاز مدارس به نمایش ملی شعار و حکم در کنتاکی لوئیزیانا و داکوتای جنوبی آغاز این سال تحصیلی با توجه به آموزش و پرورش کمیسیون متحده است. علاوه بر این آرکانزاس قانون شبیه به یکی از کانزاس است و با توجه به.

ایالت کانزاس در کنگره مایکل Capps, the Wichita جمهوریخواه و این لایحه را منجر حامی گفت: شعار نمایش داده شود باید به تائید ملت “تاریخچه و تاسیس اصول است.” کنگره به تصویب رسید “In God We Trust” را به عنوان ملی شعار در 1950s اما Capps گفت: عبارت پژواک کلمات در سرود ملی و اعلام استقلال است.

Capps به ذکر است که دادگاه فدرال بارها و بارها حکومت است که صفحه نمایش آن را نقض نمی کند تضمین آزادی مذهبی تحت قانون اساسی ایالات متحده متمم اول قانون اساسی. صورتحساب خود را مشخص می کند یا دوام پوستر یا قاب عکس با شعار حداقل 11 اینچ 14 اینچ با آمریکا کانزاس و پرچم.

گفت: پس از شنیدن ملحد امریکا که ارسال این شعار را به غیر مؤمنان او گفت: “من نمی توانید کنترل کنید که چه کسی دیگری فکر می کند. آن را مسئولیت من در سر خود را.”

Capps اشاره کرد که دولت در قانون اساسی ذکر خدا شروع و در آن مقدمه و افزود: “آیا داشتن مرجع به خدا در کانزاس دولت قانون اساسی را هر ملحد احساس دوم-کلاس؟”

تشکر. استفانی کلیتون شهر کانزاس-منطقه دموکرات گفت: او را “سوزش سر دل” بیش از پتانسیل پیام به ملحدان. او همچنین نگرانی که این لایحه می تواند اجازه می دهد تا گروه مانند Ku Klux Klan برای اهدای پوستر و یا پول برای پوستر. Capps گفت: اهدا کنندگان نخواهد بود و اعتبار.

تشکر. بلیک نجار محافظه کار ویچیتا-منطقه جمهوری خواه خواسته Capps که آیا آن را “اندکی درد نمیخورد” نیاز به شعار می شود ارسال شده در هر درس و کتابخانه به جای در اصلی ورودی یک مدرسه.

Capps پاسخ داد: “به طور کلی هر درس تا به حال یک پرچم آمریکا در آن است. ما همین حالا در نظر بگیرید که به درد نمیخورد.”

رئیس کمیته John Barker است خواه از Abilene, زادگاه رئیس جمهور دوایت آیزنهاور که امضا قوانین ساخت “In God We Trust” ملی شعار. اما بارکر گفت که او شخصا دوست دارد یک شعار کنگره برای اولین بار به تصویب رسید و در دهه 1780 که باقی مانده در ایالات متحده مهر و موم.

“E Pluribus Unum,” بارکر گفت. “بسیاری از ما یکی هستند.”

دنبال جان هانا در توییتر https://twitter.com/apjdhanna

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>