کامالا هریس در میان آتش سوزی ها به کالیفرنیا با بازگشت

بایدن روز دوشنبه در اظهاراتی از ترامپ به عنوان «آتش سوزی آب و هوا» نام برد.

به به اشتراک گذاری به

سن کامالا هریس، نامزد معاون دموکرات ریاست جمهوری، یک روز پس از دیدار رئیس جمهور دونالد ترامپ در آنجا به عنوان آتش سوزی های عظیم جوامع در سراسر ساحل غربی را از بین می برد، در ایالت خود در کالیفرنیا به سر می برد.

هریس در مورد تاثیر آتش سوزی کالیفرنیا در مدرسه پاین ریج در Auberry، کالیفرنیا توضیح داده شد. این جامعه در ۳۰ مایلی خارج از شهر فرزنو قرار دارد و توسط آتش کریک ویران شد که به گفته یکی از مقامات کالیفرنیا، ۱۲مین بزرگ تاریخ کالیفرنیا است. پنج آتش سوزی از ۲۰ آتش سوزی بزرگ در کاليفرنيا در سال جاری سوزانده شده است.

او با مقامات پاسخ اضطراری در کنار دولت کالیفرنیا گاوین نیوزوم صحبت کرد که روز دوشنبه با رئیس جمهور دونالد ترامپ در مورد تغییرات آب و هوایی در حالی که رئیس جمهور آن را رد کرد، روبه رو شد.

هریس به خبرنگاران گفت: متاسفانه این آتش سوزی ها و ویرانی هایی که ایجاد می کنند کاملا قابل پیش بینی است. “به خصوص در مناطق مسکونی، و شما خواهید دید که در آن آتش سوزی به تازگی از طریق جاروب شده است. همه چیز به جز دودکش از بین رفته است… آن دودکش ها مرا به یاد سنگ قبر می کنند.» این اولین سفر هریس به کالیفرنیا از زمان پذیرش نامزدی معاون حزب دموکرات ریاست جمهوری است و مصادف است با بازجویی تغییرات آب و هوایی به عنوان یک مسئله کمپین.

هریس در جریان جمع آوری کمک های مالی مردمی روز دوشنبه با هیلاری کلینتون، موضع ترامپ در این باره را محکوم کرد.

PHOTO: California Gov. Gavin Newsom and Democratic vice presidential candidate Sen. Kamala Harris, asses the damage during the Creek Fire at Pine Ridge Elementary, in Auberry, Calif., Sept. 15, 2020.

کالیفرنیا دولت گاوین نیوزوم و نامزد معاون دموکرات ریاست جمهوری سن کامالا هریس، الاغ آسیب در طول آتش کریک در دبستان پاین ریج، در Auberry، کالیفرنیا، سپتامبر 15، 2020.

کالیفرنیا دولت گاوین نیوزوم و نامزد معاون دموکرات ریاست جمهوری سن کامالا هریس، الاغ آسیب در طول آتش کریک در دبستان پاین ریج، در Auberry، کالیفرنیا، سپتامبر 15، 2020.

هریس می گوید: «واقعیت این است که ما در بحه یک بحران باورنکردنی قرار داریم، چرا که آب و هوای ما به شکل شدیدی در حال تغییر است که منجر به سوختن کالیفرنیا در بسیاری از جاها می شود که منجر به برخورد طوفان هایی به ساحل خلیج ما بارها و بارها سال به سال و بدتر شدن می شود.» “و ما یک رئیس جمهور در دونالد ترامپ داریم که تقریبا علم را تکذیب کرده است و حتی امروز، نمی تواند با صدای کامل، با این واقعیت صحبت کند که ما باید به این موضوع بپردازیم و باید آن را در اطراف پیش بینی آنچه قابل پیش بینی است، از نظر نه تنها خشکسالی، بلکه آتش سوزی الکتریکی بر اساس رعد و برق، که بخشی از آنچه در کالیفرنیا دیدیم، بپردازیم.”

او در جریان اظهارات جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور در مورد آتش سوزی های روز دوشنبه از ترامپ به عنوان «آتش سوزی آب و هوا» نام برد.

او می گوید: «اگر چهار سال دیگر در کاخ سفید به آتش کشیدن آب و هوا فرصت می دهد، چرا اگر ما بیشتر آمریکا را به آتش بکشیم، کسی تعجب خواهد کرد؟ اگر چهار سال دیگر در کاخ سفید به یک انکار کننده آب و هوا وقت می دهید، چرا وقتی بیشتر آمریکا زیر آب است کسی تعجب کند؟» بایدن در اظهارات آماده شده گفت.

ترامپ روز دوشنبه در ساکرامنتو توسط هیئتی از جمله وید کرافوت وزیر منابع طبیعی کالیفرنیا به او اطلاع داده شد.

کرافوت به ترامپ گفت: «ما می خواهیم با شما کار کنیم تا واقعاً آب و هوای در حال تغییر و معنی آن را برای جنگل های مان تشخیص دهیم و در واقع با آن علم همراه باشیم.» “این علم کلیدی خواهد بود زیرا اگر ما — اگر ما آن علم را نادیده بگیریم، و به نوعی سرمان را در شن و ماسه قرار دهیم و فکر کنیم همه چیز در مورد مدیریت پوشش گیاهی است، ما با هم موفق نمی شویم، از کالیفرنیایی ها محافظت می کنیم.”

PHOTO: Democratic Vice Presidential candidate Sen. Kamala Harris meets with California Governor Gavin Newsom at the site of the Creek Fire in Auberry, Calif., Sept. 15, 2020.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول