کابل آمار حمله انتحاری کشته می ترسید: گزارش

کابل شده است در برخورد با یک حمله انتحاری یک وزارت کشور گفت: با تلفات در اولین ترس عمده حمله در پایتخت افغانستان در ماه.

“انفجار یک حمله انتحاری با تلفات افراد ملکی” وزارت کشور معاون سخنگوی مروه امینی گفت: AFP news agency.

این انفجار در محل ورودی دروازه دولت-اجرای دفاع دانشگاه مارشال فهیم آکادمی نظامی گزارش رویترز به نقل از وزارت کشور منابع.

یک شاهد عینی در نزدیکی صحنه در غرب کابل با تایید این انفجار است.

“این یک انفجار بزرگ که لرزاند خانه ما. ما همچنین شنیده تیراندازی پس از آن. آمبولانس با عجله به منطقه به سرعت” ساکن Samiullah که می رود توسط یک نام به خبرگزاری فرانسه گفت.

شش نفر کشته و دست کم ده مجروح گذشته سال در مشابه طالبان حمله انتحاری در خارج از آکادمی الگوبرداری شده پس از جنگ اروپا کالج ها به افغانستان آموزش دانشجویان برای تبدیل شدن به افسران.

هفته های اخیر به ارمغان آورده اند حملات مکرر در افغانستان ما و نیروهای امنیتی در افغانستان حتی به عنوان ایالات متحده و طالبان مسلح گروه دنبال مذاکرات برای نهایی یک پیمان صلح.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال خروج نیروهای نظامی آمریکا پس از بیش از 18 سال از جنگ. طالبان برپا کرده یک شورش مسلحانه پس از آن سرنگون شد از قدرت در یک حمله آمریکایی در سال 2001.

آخرین عمده حمله در پایتخت بود در ماه نوامبر زمانی که حداقل 12 نفر کشته شدند که یک وانت بسته بندی شده با مواد منفجره منفجر و به یک خودرو حامل اتباع خارجی در کابل صبح ساعت شلوغی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>