K-State بازیکنان اعلام تحریم پس از دانش آموز فلوید جیر

Kansas State بازیکنان فوتبال می گویند که آنها را تحریم تمام فعالیت های تیم تا مدیران ایجاد یک سیاست است که اجازه می دهد تا یک دانش آموز به اخراج “آشکارا نژادپرستانه و تهدید و یا بی احترامی اقدامات است.”

منهتن کن. — Kansas State بازیکنان فوتبال می گویند که آنها را تحریم تمام فعالیت های تیم تا مدیران ایجاد یک سیاست است که اجازه می دهد تا یک دانش آموز به اخراج “آشکارا نژادپرستانه و تهدید و یا بی احترامی اقدامات است.”

این حرکت که اکثر بازیکنان اعلام کرد که روز شنبه در رسانه های اجتماعی دنبال یک صدای جیر جیر با یک دانش آموز در مورد مرگ جورج فلوید که باعث خشم و انزجار در محوطه دانشگاه.

“ما خواستار آن است که دانشگاه ایالتی کانزاس قرار دادن سیاست در محل است که اجازه می دهد تا یک دانش آموز به اخراج برای نمایش آشکارا نژادپرستانه و تهدید و یا بی احترامی نسبت به اقدامات یک دانش آموز یا گروهی از دانش آموزان” بازیکنان گفت: در این نامه آنها نوشته شده است. “ما باید حل و فصل شود که ما نمی توانیم بازی تمرین یا دیدار تا زمانی که این مطالبات را شنیده و اقدامات صورت گرفته. ما عاشق خارجه کانزاس, اما ما باید با هم ایستاده و محافظت از تمام دانش آموزان در حال حرکت رو به جلو است.”

در روز شنبه یک ماه پس از فلوید یک مرد پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس فشرده زانو خود را در گردن او برای نزدیک به هشت دقیقه, دانشجو, Jaden McNeil پرسیدم تبریک به جورج فلوید در حال داروی رایگان برای یک ماه تمام!”

مسئولان دانشگاه گفته اند که آنها در حال بررسی گزینه های خود را برای اقدام پس از صدای جیر جیر. رئيس دانشگاه ریچارد مایرز در روز جمعه گفت که “تفرقه اظهارات را نشان نمی برای ارزش های ما در دانشگاه است.”

McNeil توصیف خود را به عنوان بنیانگذار یک گروه محافظه کار به نام امریکا برای اولین بار دانش آموزان که در ایالت کانزاس می گوید: در حال حاضر ثبت نام در این پردیس به دلیل عدم عضویت. امریکا برای اولین بار دانش آموزان در حال حاضر کشیده خشم دانش آموزان برای گذشته اظهارات McNeil.

McNeil قبلا گفت که امریکا برای اولین بار دانش آموزان است که یک “جریان اصلی مسیحی محافظه کار در سازمان است که پشتیبانی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در این بیانیه از بازیکنان فوتبال شنبه یک روز پس از یک جفت از ایالت کانزاس بازیکن بسکتبال و یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان فوتبال تهدید به تحریم اگر دانشگاه را ندارد عمل است. تعدادی از ورزشکاران سراسر کشور با استفاده از نفوذ خود برای فشار برای عدالت اجتماعی فلوید پس از مرگ است.

Kansas State football بازیکنان نیست در حال حاضر شرکت در هر شیوه یا تمرینات به دلیل فعالیت های تیم بودند به حالت تعلیق در اوایل این ماه پس از شیوع کروناویروس در این تیم است. تابستان تمرینات در حال انتظار به سر جولای 13.

بیشتر AP college football: https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP-Top25

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>