داوران مجموعه به Weinstein تجاوز به صورت پس از نمایشی محاکمه

“شما نمی توانید می گویند” من می ترسم از این مرد و پس از آن به او برسد.”

پس از شنیدن از 35 شاهدان بیش از بیش از دو هفته از شهادت در شهر نیویورک داوران Harvey Weinstein را از تجاوز و حمله جنسی مورد آغاز خواهد شد مذاکرات امروز صبح.

Weinstein مواجه است پنج جنایت فقره تجاوز به عنف و تجاوز جنسی بر اساس شهادت دو شکایت شاهدان: سابق “Project Runway” دستیار تولید میریام ‘Mimi’ Haleyi — که ادعا می کند برای تلفن های موبایل تولید sexually assaulted او در سال 2006 و یک متهم که ادعا می کند Weinstein raped او در یک هتل منهتن مجموعه در سال 2013. ABC اخبار است نه نامگذاری تجاوز به عنف متهم زیرا او هرگز علنا شناسایی خودش. پنج نفر دیگر زنان یا انجام یا وکلای خود را به ABC اجازه به آنها را به نام

حساب از یک سوم متهم, Annabella Sciorra است بیش از حد قدیمی برای محاکمه اما قاضی اجازه داده او را به شهادت در حمایت از دو درنده تجاوز جنسی اتهامات – که نیاز به دادستان برای اثبات که Weinstein حمله حداقل سه زنان است.

به منظور محکوم کردن روی هر کدام از این دو درنده تجاوز جنسی اتهامات داوران باید باور یا Sciorra و Haleyi حساب یا Sciorra و تجاوز به عنف متهم حساب.

سه اضافی زنان – سحر Dunning, Tarale وولف و لورن جوان شهادت به عنوان “قبل بد عمل” شاهد برای نشان دادن دادستان مشاجره که Weinstein درگیر در یک الگوی درنده رفتار – اساسا به دنبال نعمت جنسی در ازای ارائه فرصت های شغلی.

دادستان به تصویر کشیده شاکیان در باز استدلال به عنوان unsuspecting زنانی که به دنبال فرصت های حرفه ای کردم اما بیشتر از آنها برای معامله.

دستیار دادستان منطقه منهتن مگان هست باز استدلال آنه برخی از چالش های فوق العاده ای دادستان در صورت به دنبال محکوم Weinstein برای جنایاتی که صورت گرفت سال پیش و شامل هیچ جسمی یا شواهد پزشکی قانونی.

آيا مشخص شده را از حساب های متعدد شاهدان گفته چیره دادند که — عصبی و ناراحت و گیج — گاهی اوقات داد تا فیزیکی مبارزه علیه او و به سادگی متوقف مقاومت در برابر. در برخی از موارد شاکیان بازگشت به Weinstein وقت و زمان دوباره به رغم عاطفی و جسمی ویرانگر اتهام تجاوزات جنسی.

هر دو شکایت شاهدان حفظ تماس با Weinstein پس از اتهام ضرب و جرح و وکلای دفاع به تصویر کشیده همه Weinstein شش شاکیان در دادگاه به عنوان بلند پروازانه زنان مرور بی رحمانه صنعت رقابتی که “تحت” مبنی بر برخوردهای جنسی به عنوان ضرب و جرح یک بار اتهامات در مورد Weinstein شد منتشر شده در پاییز سال 2017 در نیویورک تایمز و نیویورکر.

“ما قربانی-بشود,” وکیل مدافع دیمون Cheronis گفت: در افتتاحیه استدلال. “‘قربانی یک نتیجه به دست آمده تنها پس از محاکمه. این شکایت شهود.”

“چه شما می خواهید برای دیدن در طول این آزمایش این است که آنها می خواستند به آن هر دو راه” Cheronis گفت. “شما نمی توانید می گویند” من می ترسم از این مرد من نمی توانم دور از او ” و سپس به او برسد و برای دیدن اگر او می تواند در L. A. برای تولد خود را.”

دادستان معتقد بود که شاکیان شد “فریب” به تنهایی با Weinstein و سپس به طور ناگهانی تجاوز جنسی.

نمرات از زنانی که علنا متهم Weinstein از تجاوز جنسی یا سوء تنها شش نفر بودند به شهادت و پژمرده متقابل امتحانات است که به دنبال.

دستیار دادستان منطقه منهتن جوآن Illuzzi تأکید تعهد خود را در بسته شدن استدلال.

“آنها نمی آمد برای یک مسابقه زیبایی. آنها نمی آمد برای پول است. آنها نمی آمد برای شهرت. آنها به دست می آمد شنیده می شود.”

“آنها خود را قربانی کرامت خود را حفظ حریم خصوصی و صلح خود را برای چشم انداز داشتن که صدا و صدای خود را به اندازه کافی خواهد بود برای عدالت” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>