جولیان آسانژ ‘با توطئه ناشناس وابسته به هکرها’

بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ به دنبال جذب هکرها در کنفرانس ها در اروپا و آسیا و توطئه با اعضای گروه های هک – از جمله LulzSec و “ناشناس” – برای به دست آوردن اسرار دولت ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری گفته است.

جدید اتهامات علیه آسانژ مشخص شد در به روز کیفرخواست در روز چهارشنبه.

این “جانشین کیفرخواست” نیست هزینه های اضافی فراتر از 18 فقره وزارت دادگستری unsealed سال گذشته است. اما دادستان گفت: آن تأکید آسانژ تلاش برای تهیه و انتشار اطلاعات طبقه بندی شده اتهامات است که بر اساس اتهامات او در حال حاضر مواجه است.

فراتر از استخدام هکرها در کنفرانس شارژ سند آسانژ را متهم به دست آوردن دسترسی غیر مجاز به یک کامپیوتر و دولت سیستم ناتو از کشور در سال 2010. دو سال بعد او توطئه با رهبر LulzSec و خواست تا با ارائه اسناد و پایگاه داده وزارت دادگستری گفت.

“در یکی دیگر از ارتباطات آسانژ گفت: LulzSec رهبر که بیشتر تاثیرگذار انتشار هک مواد خواهد بود از CIA و NSA یا نیویورک تایمز” آن را گفت.

آسانژ همچنین منتشر شده در ویکی لیکس ایمیلها از یک نقض داده ها از جامعه اطلاعاتی شرکت مشاوره توسط یک هکر وابسته به LulzSec و “ناشناس” به آن اضافه شده است.

این زن 48 ساله آسانژ دستگیر شد در سال گذشته پس از اخراج از سفارت اکوادور در لندن و در مرکز ادامه استرداد کشمکش بر سر اینکه آیا او باید به ایالات متحده فرستاده.

‘سوء استفاده از قدرت’

وزارت دادگستری در حال حاضر متهم او را با همدستی با سابق ارتش آمریکا تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ در یکی از بزرگترین سازش از اطلاعات طبقه بندی شده را در تاریخ آمریکا. دادستان ها می گویند بنیانگذار ویکی لیکس آسیب دیده و امنیت ملی با انتشار صدها نفر از هزاران نفر از اسناد طبقه بندی شده از جمله دیپلماتیک کابل و فایل های نظامی در جنگ های عراق و افغانستان که آسیب آمریکا و متحدان آن و با کمک آن دشمنان.

آسانژ حفظ او اقدام به عنوان یک روزنامه نگار به عنوان متمم اول قانون اساسی حمایت می کند. وکلای او استدلال کرده اند به ما اتهام جاسوسی و سوء استفاده از کامپیوتر هستند که با انگیزه های سیاسی و سوء استفاده از قدرت است.

آسانژ وکیل بری پولاک گفت: در بیانیه ای که “دولت متصديان جولیان آسانژ به شمار قبر تهدید به روزنامه نگاران در همه جا و به حق می دانیم.”

“در حالی که امروز جانشین کیفرخواست است و در عین حال یکی دیگر از فصل در دولت آمریکا را به تلاش برای متقاعد کردن مردم است که تعقیب آن از جولیان آسانژ بر اساس چیزی غیر از انتشار خود را از انتشار اطلاعات درست” او افزود: “کیفرخواست همچنان به او اتهام با نقض جاسوسی عمل بر اساس ویکی لیکس انتشارات افشای جنایات جنگی مرتکب شده توسط دولت ایالات متحده.”

این اتهامات در کیفرخواست جدید مرکز کنفرانس ها به عنوان دور برگشت به عنوان سال 2009 در مکان های از جمله هلند و مالزی که در آن دادستان ها می گویند او و ویکی لیکس کاردانی به دنبال جذب هکرها که می تواند با قرار دادن اطلاعات طبقه بندی شده از جمله مواد بر روی “بیشتر می خواستم نشت” لیست ارسال شده در ویکی لیکس’ سایت.

با توجه به کیفرخواست جدید او گفته می شود نیروهای مگر اینکه آنها عضو ارتش ایالات متحده آنها در مواجه با هیچ قانونی مسئولیت برای اقدامات خود را.

در یک کنفرانس در مالزی به نام “هک در جعبه کنفرانس امنیتی”, جولیان آسانژ به حضار گفت: “من معروف هکر نوجوان در استرالیا و من شده است خواندن ژنرال’ ایمیل از من بود 17.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>