قضات به تعویق انداختن جلسه اضطراری برای بحث در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن بر: گزارش

یک گروه از ایالات متحده فدرال قضات باید گزارش به تعویق افتاد به طور گسترده ای پیش بینی شده در جلسه اضطراری که در آن آنها می رود به بحث در مورد در حال رشد جنجال بر سر مداخله توسط وزارت دادگستری ایالات متحده در سیاسی به اتهام موارد از جمله راجر سنگ متحد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سی ان ان گزارش روز چهارشنبه که فدرال قضات انجمن به تعویق افتاد جلسه بدون تشریح و به همین دلیل زمانی که از آن خواهد شد دوباره.

بیشتر:

ما رسانه ها گزارش دادند که روز سه شنبه در این جلسه انتظار می رود برای رسیدگی به نگرانی ها در مورد مداخله از مغلوب ساختن پیشی جستن و وزارت دادگستری مقامات ارشد سیاسی در موارد حساس.

گروه “نمی تواند صبر کنید تا آن بهار کنفرانس به آدرس موضوع فیلادلفیا آمریکا در منطقه قاضی سینتیا Rufe که ریاست مستقل فدرال قضات ارتباط گفت: آمریکا در اوایل این هفته.

“وجود دارد مقدار زیادی از مسائل است که ما را نگران می کند,” Rufe به این روزنامه گفت. “ما صحبت کنید همه از این طریق است.”

Rufe نظرات را به خود جلب کرد برخی از نگرانی به عنوان قضات فدرال محروم از اظهار نظر در ادامه مجادلات. جلسه برنامه ریزی شده خود را نیز جلب توجه به عنوان آن معلوم نیست چه اگر هر گونه اظهار نظر در این ارتباط می تواند در جنجال در واشنگتن, DC.

“من امیدوارم که فدرال قضات انجمن بحث خواهد شد فوق العاده دادگاه FISA سوء استفاده های صورت گرفته با توجه به مولر بررسی کلاهبرداری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر با اشاره به تحقیق و تفحص از سابق مشاور ویژه رابرت مولر به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

فشار برای استعفا

دادستان کل آمریکا ویلیام بر آمده است تحت فشار بعد از ارشد وزارت دادگستری مقامات انصراف قبل از صدور توصیه برای سنگ بود که مجرم در ماه نوامبر به هفت فقره از دروغ گفتن به کنگره آمریکا باعث تحول در این بخش است.

برگشت آمد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی اصلی صدور حکم توصیه به عنوان “بسیار وحشتناک و غیر منصفانه” هر چند مقامات اصرار داشت تصمیم به ایجاد یک جدید توصیه های قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

بیش از آخر هفته بیش از 1000 سابق گروه مقامات به نام برای بار استعفا در نامه سرگشاده ای. امضا کنندگان رشد به بیش از 2400 روز چهارشنبه صبح.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از توییتر برای حمله به چهار دادستان که استدلال کرده بود سنگ مورد به عنوان به خوبی به عنوان قاضی ریاست بیش از آن. او همچنین گفت که او دارای “حق قانونی” را به دخالت در پرونده های جنایی و گریز وزارت دادگستری تاریخی استقلال.

ما در رسانه ها گزارش اواخر روز سه شنبه بار بود که با توجه به استعفا بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری تحقیقات.

“او محدودیت” واشنگتن پست به نقل از یک فرد آشنا با بر تفکر عنوان کرد و گفت. خبرگزاری رویترز و دیگر رسانه ها نیز گزارش داد که بر شد و با توجه به ترک پست خود.

Trump - Barr

مغلوب ساختن پیشی جستن و بر ترک پس از اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای به دست آوردن تابعیت داده ها در طول سال 2020 سرشماری در یک رویداد در باغ گل رز کاخ سفید [Carlos Barria/رویترز]

اما یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: در اواخر شنبه شب: “دادستان کل هیچ برنامه ای برای استعفا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل روز سه شنبه گفت که او تا به حال در مجموع اعتماد به نفس در Barr که در هفته گذشته گفت: ABC News در مصاحبه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن به tweeting عادت کرده بود آن را “غیر ممکن” را برای او به انجام کار خود را.

“من کار خود را سخت تر … من موافق با آن” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبل از سوار شدن نیروی هوایی یک شنبه بعد از ظهر. “دادستان کل است که یک مرد با صداقت.”

بر ABC گفته بود پنج شنبه گذشته که او نمی تواند انجام دهد شغل خود را “با ثابت پس زمینه تفسیر” و آن را “زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی”.

با وجود نظرات مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به توییت, نشان می دهد او با توجه به تحت پیگرد کسانی که در Mueller را بررسی است. او همچنین گفت که سنگ سزاوار یک محاکمه جدید.

یک قاضی فدرال در روز پنج شنبه برنامه ریزی شده است به جمله سنگ کهنه کار جمهوریخواه از عمل که دوستی با مغلوب ساختن پیشی جستن قدمت چند دهه بعد از 12 عضو هیئت منصفه در ماه نوامبر در بر داشت او را به جرم در تمام هفت فقره از دروغ گفتن به کنگره انسداد و شاهد دستکاری.

مغلوب ساختن پیشی جستن است sidestepped سوال که آیا او ممکن است عفو سنگ. “شما در حال رفتن برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه اضافه کرد که سنگ درمان شده بود “بسیار ناعادلانه”.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>