قاضی به طور موقت بلوک بگو همه کتاب مغلوب ساختن پیشی جستن زاده

یک ایالت نیویورک قاضی به طور موقت مسدود انتشار یک ارسال به تمام کتاب توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده پس از برادر رئیس جمهور شکایت کرد برای متوقف کردن آن

یک ارسال به تمام کتاب توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده نمی تواند منتشر شود تا زمانی که یک قاضی تصمیم می گیرد محاسن ادعا توسط برادر رئيس جمهور است که انتشار آن را نقض یک پیمان میان اعضای خانواده یک قاضی روز سه شنبه گفت.

ایالت نیویورک دیوان عالی کشور قاضی هال B. Greenwald در نیویورک, نیویورک صادر سفارش نیاز به خواهرزاده, مریم تهمت و ناشر به توضیح دهد که چرا آنها باید مسدود شود از انتشار کتاب: “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد خطرناک ترین در جهان است ، جلسه راه اندازی شد در ماه ژوئیه 10.

کتاب برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه جولای نوشته شده توسط مریم مغلوب ساختن پیشی جستن از فرد Trump Jr., رئیس جمهور, برادر بزرگتر که در سال 1981 درگذشت. آنلاین شرح آن می گوید: این نشان می دهد “یک کابوس از صدمات مخرب روابط و غم انگیز ترکیبی از غفلت و سوء استفاده است.”

قاضی گفت: هیچ بخشی از این کتاب می توان به توزیع قبل از او تصمیم می گیرد اعتبار رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کند. رابرت تهمت استدلال می کند مریم تهمت باید مطابق با یک قرارداد کتبی میان اعضای خانواده است که مانند یک کتاب نمی تواند منتشر شود و بدون کسب اجازه از سایر اعضای خانواده است.

مریم تهمت وکیل تئودور J. Boutrous جونیور و ناشر Simon & Schuster, وعده فوری تجدید نظر شود.

“محاکمه در دادگاه موقت سفارش محدود است و تنها به طور موقت اما هنوز قبل از خویشتن داری در هسته سیاسی در سخنرانی که به صراحت نقض متمم اول قانون اساسی” Boutrous گفت.

“این کتاب که در آدرس امور عمومی نگرانی و اهمیت در مورد نشستن رئیس جمهور در سال انتخابات نباید سرکوب حتی برای یک روز” Boutrous در بیانیه ای گفت.

آدم Rothberg یک Simon & Schuster, سخنگوی, گفت: ناشر نا امید شد اما به نظر می رسد به جلو “برای غالب در این مورد بر اساس خوبی تاسیس با توجه به سوابق قبل از خویشتن.”

چارلز سخت تر از یک وکیل برای رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: موکل وی “بسیار خوشحال است.”

او در بیانیه ای گفت که این اقدامات توسط مریم تهمت و ناشر بود “واقعا سزاوار سرزنش است.”

“ما مشتاقانه منتظر به شدت litigating این مورد و به دنبال حداکثر داروهای موجود در قانون برای عظیم خسارت,” او گفت:. “کوتاه از اقدامات اصلاحی به بلافاصله خود را متوقف فاحش رفتار ما دنبال این مورد به پایان است.”

در دادگاه مقالات رابرت تهمت نگهداری مریم تهمت بود بخشی از حل و فصل نزدیک به دو دهه پیش که شامل یک بند محرمانه به صراحت گفت که آنها نمی خواهد “انتشار هر حساب در مورد دادخواهی و یا رابطه خود” مگر اینکه همه آنها توافق کردند که مدارک دادگاه گفت.

آسوشیتد پرس نویسنده مایکل بالسامو کمک به این گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>