قاضی متوقف می شود تگزاس از مهار سقط جنین در طول COVID-19 بحران

ایالات متحده قاضی روز دوشنبه مسدود تگزاس مقامات از ممنوعیت ترین سقط جنین در کشور به عنوان بخشی از سفارش خود را برای به تعویق انداختن عمل جراحی و روش تلقی از نظر پزشکی لازم است در طول coronavirus بحران است.

تگزاس دادستان کل کن Paxton, یک جمهوریخواه هفته گذشته اعلام کرد که ارائه دهندگان خدمات سقط جنین شد و تحت پوشش دولت که مورد نیاز تعویق افتادن غیر فوری پزشکی برای حفظ تخت بیمارستان و تجهیزات در طول بیماری همه گیر.

بیشتر

ما منطقه قاضی لی Yeakel در آستین حکومت که Paxton عمل “مانع تگزاس زنان از ورزش چه دادگاه عالی اعلام کرده است که خود را اساسی قانون اساسی حق فسخ بارداری قبل از یک جنین قابل دوام است.”

سقط جنین ارائه دهندگان شکایت در دادگاه فدرال چهارشنبه گذشته به سعی کنید برای جلوگیری از Paxton است که به گفته آنها مجبور به لغو صدها ملاقات برای سقط جنین در سراسر کشور و در حال تضعیف توانایی خود را به ارائه روش جراحی و سقط جنین قرص.

این درمانگاه سقط جنین گفت: در طرح دعوی در دادگاه خود که Paxton را “آشکار تلاش برای بهره برداری از بحران بهداشت عمومی برای پیشبرد شدید ضد سقط جنین در دستور کار” نقض حق سقط جنین تحت قانون اساسی ایالات متحده به عنوان به رسمیت شناخته شده توسط دادگاه عالی ایالات متحده در سال 1973 Roe v وید تصمیم گیری است.

پکستون گفت: در 23 مارس به دستور دولت به معنای آن است که هر سقط جنین است که “از نظر پزشکی لازم است برای حفظ زندگی یا سلامت مادر” باید متوقف و گفت: هر کسی که نقض نظم “را ملاقات کرد با نیروی کامل از قانون است.” عدم تطابق می تواند منجر به مجازات تا 1000 $یا 180 روز در زندان بود.

خود را در عمل مشخص شده این تلاش ها توسط دولت به محدودیت سقط جنین.

دیوان عالی کشور در سال 2016 زده دولت نیاز است که پزشکان باید گاهی اوقات دشوار به دست آوردن رسمی وابستگی به نام اعتراف امتیازات در نزدیکی یک بیمارستان و درمانگاه دارای هزینه بیمارستان درجه امکانات. قضات در بر داشت کسانی که حکم به جایز نیست “بی بار” بر روی یک زن توانایی به دست آوردن سقط جنین.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>