قاضی تا حدی رد برخی اتهامات جنایی علیه Theranos بنیانگذار

این قاضی فدرال محدود دولت را به اتهام.

این قاضی فدرال نظارت بر پرونده جنایی علیه Theranos بنیانگذار و مدیر عامل سابق الیزابت هلمز و سابق Theranos COO رامش “آفتابی” Balwani بخشی از اخراج چهار اتهامات علیه این دو مجسم مورد آورده شده توسط وزارت دادگستری.

دفاع برای هلمز و Balwani ثبت سه مشترک حرکات در اواخر سال 2018 که در نظر گرفته شد در جلسه روز دوشنبه. دو تا از حرکات استدلال به رد کیفرخواست در تمامیت آن و سوم استدلال به اخراج چهار فقره از کیفرخواست.

در سفارش خود را در روز سه شنبه ایالات متحده منطقه قاضی ادوارد Davila محروم اکثر درخواست ها اما بخشی از اخراج یک تعداد از توطئه برای ارتکاب تقلب سیم و سه فقره سیم تقلب بر این اساس است که دولت موفق به ادعا می کنند که هلمز و Balwani حال خاص به قصد کلاهبرداری از پزشکان و “عدم پرداخت بیماران” کسانی که به طور کامل تحت پوشش بیمه است.

دادستان هنوز هم قادر خواهد بود به استدلال می کنند در دادگاه که بیمارانی که یا به طور کامل پرداخت و یا پرداخت می شود, پرداخت هزینه برای یک شرکت یک آزمایش خون گفته می شود defrauded.

قاضی اظهار داشت: در این جهت است که دولت “نتواند به ادعا می کنند که متهمان در نظر گرفته شده محروم پزشکان از پول خود را و یا اموال” است و بیماران بیمه شده “خواهد پرداخت حق بیمه خود را بدون در نظر گرفتن Theranos’ آزمایش خون است.”

نی Kathrein یک شریک در Hagens برمن که قبلا شکایت کرد Theranos به نمایندگی از سرمایه گذاران گفت: ABC اخبار که این تنها جزئی از دست دادن برای دولت است.

“ممکن است باز کردن درب برای متهمان به حد شهادت توسط پزشکان که احساس آنها فریب هلمز و Balwani اما این مبارزه آمده است” Kathrein گفت.

علاوه بر این با توجه به تعداد زیادی از اسناد تولید شده توسط دولت — بیش از 20 میلیون صفحات — دادگاه برگزار شد که این خطر وجود دارد که هلمز و Balwani “ممکن است ناعادلانه در دادگاه.” قاضی دستور دولت برای ارائه دفاع با کسب اطلاعات بیشتر در مورد ادعایی جعلی و نادرست در تبلیغات و بازاریابی مواد, از جمله به طور خاص آنچه در مورد آنها نادرست است و چگونه هلمز و Balwani مسئول بودند.

Kathrein گفت: این یک پیروزی قابل توجهی برای دفاع.

“اعطای این لایحه از خاص نیاز دولت برای شناسایی بیشتر به طور خاص به ماهیت شواهد آنها را در حال حاضر در دادگاه به طوری که وجود خواهد داشت کمتر تعجب متهمان,” او گفت:.

هلمز و Balwani هستند و هر یک به اتهام دو فقره توطئه برای ارتکاب تقلب سیم و نه فقره سیم تقلب به عنوان یک نتیجه از این اتهام که آنها را درگیر در یک چند میلیون دلار طرح به کلاهبرداری از سرمایه گذاران و جداگانه طرح برای کلاهبرداری از پزشکان و بیماران با توجه به کیفرخواست.

اگر محکوم هلمز و Balwani می تواند 20 سال زندان و جریمه نقدی از 250.000 دلار برای هر تعداد از سیم تقلب و برای هر یک توطئه حساب کند. هر دو باید التماس کرد گناه نیست.

“ترک تحصیل” است که در شش قسمت در ظهور و سقوط سابق دره سیلیکون عزیزم الیزابت هلمز و شرکت او Theranos. آن نوشته شده است و تولید شده توسط Rebecca Jarvis, تیلور دان و ویکتوریا تامپسون. گوش دادن به “ترک تحصیل” به صورت رایگان در اپل پادکست, گوگل, پادکست, iHeartRadio, Spotify در Stitcher, TuneIn, ABC News, برنامه, و یا مورد علاقه خود را پخش پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>