قاضی دستور خانه حبس برای متهم COVID-19 متقلب با استناد به شیوع ویروس

ABC News Corona Virus Government. Response

“حرفه ای متقلب” به اتهام فرار یک ماسک طرح در حالی که در اوراق قرضه.

به عنوان COVID-19 بحران گسترش از چین به اروپا در طول ماه فوریه وجود دارد نگرانی رو به رشد است که شیوع در ایالات متحده در افق بود. یکی آسیب پذیری بود که به تمرکز — وجود دارد به اندازه کافی ماسک و دستکش و دیگر وسایل حفاظتی شخصی برای دیدار با پتانسیل نیاز دارید.

ترسو, R. کاسپر از واشنگتن خود توصیف “موفق نویسنده آمریکایی تاجر و کارآفرین” را دیدم فرصت با توجه به سوابق دادگاه به سرعت ایجاد یک کسب و کار به فروش “N-95, ماسک, فولاد, ماسک ضد عفونی کننده دست و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی.”

کاسپر ثبت یک سایت در فوریه. 24 که ادعا به فروش PPE و ارائه راه را برای مشتریان به کمک های مالی به “جهانی Coronavirus صندوق امداد” برای ارسال لوازم مورد نیاز مانند ماسک صورت, سپر, عینک ایمنی و ویروس خنثی سازی راه حل برای بیمارستان ها در چین و مناطق دیگر تحت تاثیر شیوع این بیماری با توجه به سوابق دادگاه.

اما به گفته دادستان فدرال کاسپر یک “حرفه ای متقلب.”

با وجود رشد تقاضا در سراسر جهان برای دنده محافظ, کاسپر, وب سایت ادعا کمیاب N-95 ماسک “در انبار.” او درگیر در بیش از 140 مشتری معاملات در عرض چند هفته ارزش تقریبا $9,000 همه در پرداخت توسط کارت اعتباری دادستان گفت.

اما در اواسط ماه مارس شکایات مشتریان شروع به شمع تا به عنوان فوری سفارشات به صورت ماسک رفت پر نشده. حداقل 24 مشتریان ثبت شکایات خود را با شرکت های اعتباری با توجه به سوابق دادگاه. به زودی ماموران فدرال ایالات متحده پستی خدمات بازرسی شد در این مورد.

کاسپر شده است در مشکل با مقامات فدرال قبل از. پستی بازرسان تا به حال خود را جستجو سی آپارتمان لوکس در اکتبر گذشته به عنوان بخشی از یک زودتر بررسی تقلب. در مارس 12, Casper التماس کرد گناه را به یک حساب در این مورد مربوط به پرونده تقلب مالیاتی در 16 کشورهای مختلف و 47 متقلبانه به دست آمده بازپرداخت مالیات به ارزش نزدیک به $200,000.

در حالی که در آزادی در این مورد و انتظار از صدور کاسپر ادامه داد: سرقت از مشتریان در جدیدترین طرح برداشت پول از حساب خود را در حالی که عدم ارائه بازپرداخت به مشتریانی که سفارشات به صورت ماسک بودند هرگز برآورده به گفته دادستان.

دادستان گفت: Casper است هفت بار جانی با استناد به اعتقادات قبلی خود در کارولینای شمالی برای سرقت و سپس فروش تجهیزات رستوران و گناه در ماه گذشته. اما به عنوان عوامل خود را جستجو آپارتمان در هفته گذشته برای این تازه ترین اتهام تقلب, دادستان ها می گویند که شواهد از جرم و جنایت بیشتر از جمله اتهام مزایای بیکاری تقلب.

پستی بازرسان نیز یافت می شود آنچه به آنها گفته نادرست است بازپرداخت ادعا ساخته شده توسط کاسپر به ایالات متحده خدمات پستی به صورت یک بسته از N95 ماسک های ذکر شده به عنوان از دست رفته بود که در کاسپر آپارتمان.

کاسپر دستگیر شد آخرین جمعه شد و دستور داده بود برگزار شد و بدون باند پس از دولت استدلال “وجود دارد مطلقا هیچ شرایط از آزادی است که اطمینان حاصل شود که کاسپر نمی کند و همچنان به فریب دادن مردم.”

کاسپر را وکیل Shelli پترسون کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

فقط به عنوان یک اتهام COVID-19-مربوط به کلاهبرداری کردم و او را دستگیر گسترش این بیماری از طریق سی زندان وزن به شدت در مورد اینکه آیا او می تواند در انتظار محاکمه است. ایالات متحده منطقه قاضی Amit مهتا ذکر شده اند وجود دارد 37 نفر که آزمایش مثبت برای COVID-19 که تعداد رو به رشد نه در 24 ساعت گذشته.

“من واقعا فکر می کنم آن را سخت بگیرید. تحت هر شرایطی من نمی دریغ به بازداشت آقای کاسپر برای آنچه که من فکر می کنم قانون جدید تخلفات” مهتا گفت.

کاسپر را وکیل به دادگاه گفت او رنج می برد از بیماری های قلبی و فشار خون بالا و آسم و ممکن است قرار گرفتن در معرض COVID-19 می تواند او را در معرض خطر.

مهتا گفت: دادستان تعيين کاسپر به عنوان “یک متقلب سریال” بود “apt” اما “حتی سریال کلاهبرداران نباید در معرض شرایط است که در حال حاضر یک خطر بسیار واقعی به سلامت و ایمنی خود و زندگی خود را.”

کاسپر دستور داده شد قرار داده شده در صفحه اصلی بازداشت تحت نظارت خود, دوست دختر سابق, محدود به خود آپارتمان لوکس با نظارت بر جیپیاس و عدم دسترسی به تلفن و یا کامپیوتر در انتظار صدور حکم در مورد تقلب و دادگاه برای او آخرین مورد.

در سال 2017, او ثبت 367-صفحه فدرال دعوی در دادگاه در برابر Comcast در, NBC Universal و “شنبه شب زنده” تهیه کننده اجرایی لورن مایکلز ادعا نقض قوانین کپی رایت برای استفاده از عبارت “رندی آب نبات” در یک کمدی. “رندی آب نبات” است که نام یک نام تجاری از تازگی پوشاک لباس خط متعلق به کاسپر که شامل لباس زیر با یک تصویر بلبرینگ مثل کاسپر برگزاری یک دوره گردی کیسه پر از پول است. او ادعا کرد که او حق را به بیش از 20 میلیون دلار خسارت اما یک قاضی فدرال در غیر این صورت فکر رد کت و شلوار ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>