قاضی دستور Bolsonaro به پوشیدن ماسک: Coronavirus به روز رسانی های زنده

  • مقامات آلمانی دستور داده اند که دو مستندات جدید برای کل منطقه از وارندورف و Guetersloh. حرکت در آمد و پس از شیوع کروناویروس در کشتارگاه آلوده بیش از 1500 نفر از کارگران.
  • عربستان سعودی را محدود کردن تعداد زائران داخلی حضور در حج به حدود 1000 پس از محرومیت مسلمانان خارج از کشور از این مراسم برای اولین سال در دوران مدرن.
  • در سراسر جهان بیش از 9 میلیون نفر تایید شده اند به کوروناویروس. بیش از 4.5 میلیون نفر بهبود یافته اند در حالی که بیش از 472,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, ژوئن 23

16:57 GMT – سطح قابل توجهی از coronavirus تا سال آینده: انگلستان سلامت رسمی

Coronavirus است که انتظار می رود به گردش در انگلستان تا سال آینده گفت: افسر ارشد پزشکی کریس Whitty, هشدار نبرد با ویروس طولانی خواهد بود.

“من خواهد بود شگفت زده و خوشحال اگر ما در این وضعیت فعلی از طریق زمستان را به بهار آینده … من انتظار وجود دارد به مقدار قابل توجهی از coronavirus گردش حداقل به آن زمان” او گفت:.

16:32 GMT – Fauci: COVID-19 واکسن یک ماده “هنگامی که نه اگر’

بالا ما بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci گفت به اعتقاد او “از آن خواهد شد هنگامی که و اگر” وجود خواهد داشت یک COVID-19 واکسن ابراز خوشبینی محتاطانه برخی از آماده خواهد شد تا پایان سال است.

صحبت کردن به یک خانه کمیته Fauci اضافه شده است که نه او و نه هیچ یک از اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار خواسته شده است به کم کردن سرعت تست.

نظرات پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک آخر هفته تظاهرات سیاسی در اوکلاهما که او دستیاران خود را برای کاهش تست به دلیل آن تبدیل شد تا بیش از حد بسیاری از موارد مثبت.

16:05 GMT – قاضی دستور برزیل Bolsonaro به نگه داشتن ماسک بر روی

خواهد بازی همه گیر سیاست کمک کند و یا صدمه دیده Bolsonaro? | جریان

یک قاضی فدرال دستور رئیس جمهور Jair Bolsonaro مطابق با قوانین محلی به پوشیدن ماسک صورت هر زمان که او در خارج از منزل در پایتخت, Brasilia.

Bolsonaro “است و در معرض افراد دیگر به سرایت یک بیماری است که باعث شده تا ملی اغتشاش” گفت: قاضی رناتو کوئیلو Borelli.

این حکم پس از Bolsonaro دیده می شد unmasked مختلف در اجتماعات اخیر در تعطیلات آخر هفته از پیوستن به مردم معترض علیه این کشور در کنگره و دیوان عالی کشور به رسم جمعیت به عنوان او بازدید, هوای آزاد, دکه مواد غذایی.

برزیل در منطقه فدرال نیاز مردم را به پوشیدن ماسک صورت عمومی برای کمک به کنترل گسترش ویروس. عدم تطابق حمل ممکن است روزانه جریمه $390.

15:33 GMT – مصر به آسانسور شب مقررات منع رفت و آمد را برطرف می کند محدودیت

A man walks in front of closed shops, after Egyptian Prime Minister Mostafa Madbouly ordered all restaurants, cafes, cafeterias, night clubs, shopping malls and shops

برای اولین بار پس از سه ماه مصر بلند خواهد شد در روز شنبه شب مقررات منع رفت و آمد و آن را اجازه می دهد برخی از فعالیت ها برای راه اندازی مجدد در ظرفیت محدود [محمد عبد ال Ghany/رویترز]

مصر بلند خواهد شد در روز شنبه سه-ماه شب-زمان منع رفت و آمد با وجود این تعدادی از عفونت های جدید را نگه می دارد در حال افزایش است.

رستوران ها و کافه ها نیز اجازه داده می شود به کار در یک چهارم ظرفیت خود را و باز باقی می ماند تا 10 به وقت محلی (20:00 به وقت تهران) در حالی که مساجد و کلیساها باز خواهد شد به صورت روزانه دعا اما نه برای پایان هفته نماز یا خدمات با حضور جمعیت بزرگتر.

در حالی که اعلام جدید آرامش بخش اقدامات نخست وزیر مصطفي Madbouly اذعان کرد که عفونت ها در حال افزایش بود اما اصرار داشت که شهروندان را مجبور به یادگیری برای زندگی با این بیماری همه گیر به عنوان دولت به دنبال محدود کردن تاثیر در اقتصاد است.

“ما هنوز توانایی جذب جاری اعداد و ما نیز موجود است رزرو بیمارستان; نیروهای مسلح و پلیس و بیمارستان” او اضافه کرد: این اقدامات می تواند لغو اگر مردم از قوانین پیروی نمی کنند.

15:06 GMT – UK آخرین آمار و ارقام

تعداد زیادی از مردم در بریتانیا که فوت کرده اند پس از تایید به COVID-19 افزایش یافته است به 42,927 از 42,647 روز قبل از به گفته مقامات بهداشتی.

این افزایش شامل 171 جدید مرگ و میر گزارش شده از 1600 به وقت تهران در 22 ژوئن به علاوه 109 مرگ و میر رخ داده است که در مه و ژوئن بوده و طبقهبندی به عنوان ناشی از COVID-19.

14:48 GMT – روسیه به منظور بالا بردن مالیات بر بالا بگیر: پوتین

روسیه را به افزایش دو درصد مالیات برای بالا بگیر گفت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور.

او گفت: نرخ مالیات را افزایش از 13 درصد به 15 درصد درآمد بیش از پنج میلیون روبل ($73,000) از ژانویه 1.

این حرکت – که خواهد بود که برای اولین بار پیاده روی پس از یک تخت نرخ مالیات بر معرفی شد و در سال 2001 به عنوان رهبر روسیه گذاشته اقدامات برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus.

COVID-19 در روسیه: خبر جعلی و اخذ اعترافات اجباری | گوش دادن پست

14:27 GMT – عمان به بازگشایی برخی از کسب و کار از شنبه

عمان در دولت گفت: دسته ای جدید از فعالیت های اجازه خواهد داشت تا به راه اندازی مجدد از روز شنبه با توجه به این کشور اعلام کرد.

کسب و کار تحت پوشش این تصمیم شامل دفاتر املاک و مستغلات, آژانس های مسافرتی, تعمیر و نگهداری کسب و کار و خشک پاک کننده آژانس به نقل از وزارت منطقه ای شهرداری و منابع آب عنوان کرد و گفت.

فیزیکی فاصله حداقل دو متر (شش متری) باید حفظ شود توسط مشتریان.

14:05 GMT – آلمان سفارشات دوم محلی ویروس مستند

دوم منطقه در آلمان قرار داده شده تحت مستند بیش از یک شیوع کروناویروس.

“به منظور حفاظت از جمعیت ما در حال حاضر راه اندازی یک بیشتر ایمنی و بسته های امنیتی به طور موثر مبارزه با گسترش ویروس” گفت: ایالت نوردراین-وستفالن در کشور وزیر بهداشت کارل یوزف Laumann سفارش یک مستند برای منطقه وارندورف.

اخبار آمد و در مدت کوتاهی پس از اقدامات مشابه بودند مسلح در سراسر کشور همسایه منطقه Guetersloh پس از بیش از 1500 نفر از کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19 در کشتارگاه.

این حرکت مشخص شده اولین محلی مستند های اعمال شده پس از آلمان لغو تمام محدودیت های امنیتی.

Employees of the Toennies factory, who are under lockdown after a coronavirus disease (COVID-19) outbreak in the meatpacking plant, lean out the windows of their houses in Verl,

کارکنان Toennies کارخانه که تحت مستند پس از یک بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در بسته بندی گوشت می آمد گیاه لاغر کردن پنجره ها از خانه های خود را در فرل آلمان [Leon Kuegeler/رویترز]

13:30 GMT – ده میلیون قرص دگزامتازون می تواند آماده در یک ماه: Aspen

آفریقای جنوبی شرکت داروسازی اپن گفته است که می تواند 10 میلیون دگزامتازون قرص ظرف یک ماه.

این commments ساخته شد توسط مدیر عامل Stephen سعد که گفت: اسپن “را به سطح شیب دار بالا بیشتر باید وجود داشته باشد نیاز به محصول اضافی”.

در آنچه شرح داده شد به عنوان یک عمده دستیابی به موفقیت در مبارزه با کروناویروس, محاکمه, نتایج هفته گذشته که دگزامتازون کاهش نرخ مرگ و میر حدود یک سوم در مقایسه با دارونما در به شدت بیمار بستری COVID-19 بيمار.

دولت آفریقای جنوبی در تماس است آسپن به منبع ارزان و به طور گسترده ای در دسترس استروئید نه تنها برای بازار داخلی بلکه برای بقیه قاره است.

“هنگامی که آنها به ما احساس [حجم مورد نیاز در سراسر قاره] ما می توانیم کار عرضه” سعد گفت.

12:40 GMT – تنیس-جوکوویچ تست مثبت برای COVID-19

نواک جوکوویچ مردان جهان شماره یک تنیس, بازیکن دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

کرواسی برنا Coric, گریگور دیمیترو از بلغارستان و Viktor Troicki قبلا آزمایش مثبت پس از بازی در جوکوویچ در آدریا تور نمایشگاه مسابقات در منطقه بالکان.

200507171557885

“لحظه ای که ما وارد بلگراد ما رفت و به آزمایش می شود” 33 ساله در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که او بود تا هر گونه علائم. “من نتیجه مثبت است فقط به عنوان Jelena را (همسر) در حالی که نتایج حاصل از فرزندان ما منفی است.

“من بسیار متاسفم برای هر فرد مورد از عفونت است. من امیدوارم که آن را پیچیده نیست هر کسی وضعیت سلامت و که همه خوب خواهد بود. من باقی خواهد ماند در خود به انزوا بعد از 14 روز تکرار آزمون در پنج روز.”

این مسابقات شاهد بسته بندی شده می ایستد در باز کردن پا در بلگراد, بازیکنان, بغل کردن در شبکه بازی بسکتبال نما برای عکس و حضور در کنفرانس های مطبوعاتی با هم.

Novak Djokovic

صربستان را نواک جوکوویچ گفت: این ایده در پشت خود مسابقات نجیب بود و او می خواست برای جمع آوری کمک مالی برای بازیکنان نیاز دارند. [فایل:آنتونیو Bronic/ رویترز]

12:10 GMT – آلمان تحمیل محلی مستند پس از شیوع ویروس در گوشت گیاهی

برتر از غرب آلمان در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع شده است گفت: او در قرار دادن Guetersloh منطقه به مستند تا 30 ژوئن پس از شیوع کروناویروس در یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در این منطقه است.

“برای اولین بار در آلمان ما را یک کل منطقه به اقدامات این است که اعمال می شود چند هفته پیش گفت:” آرمین Laschet.

او گفت: این مستند تاثیر می گذارد 360,000 مردم است.

11:55 GMT – رهبران اتحادیه اروپا در اجلاس ماه جولای 17-18 در ویروس بازیابی بسته

رهبران 27 کشور عضو اتحادیه اروپا در بروکسل در جولای 17, اولین فیزیکی اجلاس پس از coronavirus مستند شروع به بحث در مورد یک بهبود اقتصادی بسته است.

این نشست دو روزه تایید شد سخنگوی رئیس شورای اروپا و اجلاس میزبان چارلز میشل به عنوان پایتخت داد و بیداد بیش از این لحاظ از طرح نجات.

11:40 GMT – محاکمه با آکسفورد COVID-19 واکسن شروع در برزیل

دانشگاه آکسفورد آغاز شده است انسان بالینی به صورت بالقوه coronavirus واکسن در برزیل, حامیان Lemann بنیاد گفت: در یک بیانیه گفته است.

محاکمه خواهد شد تعداد 2,000 سلامت کارگران داوطلبان در سائو پائولو و 1000 نفر در ریو دو ژانیرو.

برزیل سلامت تنظیم کننده Anvisa تایید بشر بالینی برای این پتانسیل واکسن تهیه شده توسط Oxford و پشتیبانی توسط AstraZeneca Plc پیش از آن در ماه ژوئن.

Bolsonaro را coronavirus پاسخ: تهدید به برزیل اقتصاد | شمارش هزینه (25:00)

11:15 GMT – آفریقای جنوبی برای شروع اول آفریقای coronavirus واکسن آزمایشی

آفریقای جنوبی رول قاره اول coronavirus آزمایش واکسن این هفته دانشگاه پیشرو خلبان است گفت: به عنوان کشور چنگ زدن با بیشترین تعداد موارد در آفریقا است.

واکسن تهیه شده توسط Oxford Jenner, موسسه است که در حال حاضر در حال بررسی در بریتانیا که در آن 4000 شرکت کننده باید امضا برای محاکمه.

آفریقای جنوبی دارای مجموعه ای را برای واکسیناسیون 2000 نفر با واکسن شناخته شده به عنوان ChAdOx1 nCoV-19. پنجاه از نامزدهای HIV.

11:00 GMT – فرودگاه دوبلین و سازمان انتظار دارد تا 1000 شغل: مدیر عامل

فرودگاه دوبلین اقتدار ایرلند بزرگترین فرودگاه اپراتور انتظار COVID-19 منجر به از بین 750 و 1000 شغل زیان های اجرایی دالتون Philips گفته است.

این شرکت که در عمل دوبلین و چوب پنبه فرودگاه است و عملیات در 15 کشور دیگر گفته شده است از دست دادن 1 میلیون یورو ($1.13 m) در هر روز پس از اواسط ماه مارس فیلیپس گفت RTE رادیو.

او گفت که او انتظار می رود ترافیک در اصلی آن فرودگاه به حدود 40 درصد کاهش در سال 2021 با توجه به COVID-19 با ترافیک تنها بازگشت به قبل از همه گیر سطح 2023.

10:45 GMT – پایتخت روسیه ظهور از تنگ مستند

رستوران ها و سالن های ورزشی و استخرهای شنا و کتابخانه ها و کودکستان ها را از سر عملیات در مسکو به عنوان شهر ظهور از تنگ coronavirus مستند در محل پس از اواخر ماه مارس است.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین اعلام کرد در پایان این مستند در پایتخت روسیه دو هفته پیش.

سوبیانین برداشته اقامت در خانه دستور و اجازه سالنهای زیبایی به بازگشایی ، هفته گذشته درمانگاه دندانپزشکی موزه ها و فضاهای باز از کافه ها و رستوران ها از سر برداری.

10:30 به وقت تهران – عربستان وزیر می گوید: تعداد زائران محدود به حدود 1000

عربستان سعودی‘s حج گفت: تاکنون تعداد زائران حضور در حج سال جاری خواهد بود محدود به حدود 1000 شهروندان محلی و ساکنان برای جلوگیری از گسترش جدید کروناویروس .

حجاج خارج از کشور را منع می شود در سال جاری و وزارت اعمال خواهد شد سخت سلامت معیار برای انتخاب زائران که ممکن است حضور, از جمله به استثنای کسانی که بالای 65 سال سن محمد بنتن گفت: در یک کنفرانس خبری.

This picture taken on May 24, 2020 during the early hours of Eid al-Fitr, the Muslim holiday which starts at the conclusion of the holy fasting month of Ramadan, shows an aerial view of Saudi Arabia's

عربستان سعودی ثبت بیش از 161,000 COVID-19 عفونت با بیش از 1300 مرگ و میر [فایل: AFP]

10:15 GMT – اقتصاد آلمان به کوچک شدن با 6.5 درصد در سال جاری با توجه به کروناویروس: مشاوران اقتصادی

اقتصاد آلمان را کوچک 6.5 درصد در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس دولت شورای مشاوران اقتصادی گفت:, و اضافه کرد که رکود طولانی خواهد بود اگر تعدادی از عفونت های جدید جهش دوباره.

“Coronavirus همه گیر است و انتظار می رود به علت بزرگترین رکود اقتصاد آلمان پس از تاسیس جمهوری فدرال. اما ما انتظار بهبود برای شروع در تابستان” رئیس شورای لارس Feld گفت.

برای تنظیم تقویم اثرات اقتصاد آلمان دیده می شود کاهش 6.9 درصد در این سال است. این شورا گفت: این انتظار بازیابی کند در نیمه دوم سال با محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) پیش بینی رشد 4.9 درصد در سال آینده است.

“این به این معنی تولید ناخالص داخلی احتمالا نمی خواهد به عقب بر گردیم به آن قبل از همه گیر سطح تا 2022 در اولین” این شورا در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که دولت اقدامات محرک اقتصادی شد و به احتمال زیاد به پشتیبانی از بازیابی.

چگونه می خواهد کشور پرداخت بدهی خود را پس از COVID-19? | شمارش هزینه (25:00)

10:00 GMT – ‘هوشمند مستند’ در پاکستان به هدف 500 coronavirus نقاط

دولت پاکستان را شناسایی کرده 500 coronavirus نقاط در سراسر کشور به طور هدفمند در آن “smart مستند” استراتژی با توجه به کشور را بالا سلامت رسمی.

ظفر میرزا نخست وزیر مشاور ویژه در بهداشت و رئیس فدرال وزارت بهداشت گفت: قانون گذاران است که این مناطق خواهد بود هدفمند برای محدود محل بر اساس مستندات – که در آن دولت به لقب “هوشمند مستندات” – برای کنترل گسترش coronavirus.

“با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی آن است که غیر ممکن است برای اجرای کامل مستند در کشور است. دولت [است] با تمرکز بر هوشمند مستند سیاست” بیانیه منتشر شده پس از این دیدار گفت.

اینجا بیشتر بخوانید.

Easing COVID-19 lockdown in Karachi

پس از هفته های سخت مستند عمران خان دولت کاسته تقریبا تمام محدودیت ها در اواخر ماه مه [فایل:اختر سومرو/ رویترز]

09:45 GMT – خوک محاکمه AstraZeneca را COVID-19 واکسن نشان می دهد وعده با دو عکس

یک دادگاه AstraZeneca را تجربی COVID-19 واکسن در خوک پیدا کرده است که دو دوز از دانشگاه آکسفورد-طراحی و توسعه شات تولید بیشتر پاسخ آنتی بادی از یک دوز واحد دانشمندان گفت.

تحقیقات منتشر شده توسط بریتانیا Pirbright موسسه نشان می دهد که دادن اولیه نخست دوز به دنبال یک تقویت کننده دوز شات بدستآمده بیشتری واکنش سیستم ایمنی بدن نسبت به یک تک دوز – پیشنهاد دو دوز رویکرد ممکن است بیشتر موثر در گرفتن حفاظت در برابر این بیماری ناشی از جدید کروناویروس.

09:30 به وقت تهران – فیلیپین سوابق 1,150 جدید کروناویروس موارد

فیلیپین وزارت بهداشت گزارش 1,150 موارد اضافی از رمان coronavirus کشور بزرگترین واحد-روز افزایش دهد.

در بولتن وزارت گفت: در مجموع موارد رسیده اند 31,825 در حالی که مرگ و میر افزایش یافته نه به 1,186.

09:15 به وقت تهران – پکن می گوید توده تست برای COVID-19 را وارد کنید ‘سریع’

پکن توده تست برای کروناویروس جدید به زودی وارد یک “مسیر سریع” به عنوان شهر تست ظرفیت گسترش ارشد شهرداری سلامت رسمی گفته است.

پکن می تواند در حال حاضر اداره بیش از 300,000 نوکلئیک اسید تست در روز در مقایسه با 40,000 در ماه مارس هوآ ژانگ معاون مدیر در پکن شهرداری کمیسیون بهداشت به خبرنگاران گفت.

پکن گرفته بود نمونه از 2.95 میلیون نفر بین ماه های ژوئن 12 و 22 ژوئن ژانگ گفت.

09:00 GMT – اندونزی گزارش 1,051 جدید کروناویروس عفونت 35 مرگ و میر

اندونزی گزارش شده 1,051 جدید کروناویروس عفونت و مصرف آن در مجموع تعداد موارد به 47,896.

وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto گفت: وجود 35 بیشتر مرگ و میر گزارش شده با مجموع مرگ و میر در حال حاضر در 2,535.

اندونزی تلفات و مرگ و میر مرتبط با COVID-19 بالاترین در شرق آسیا در خارج از چین است.

08:45 GMT – تایوان raps چین برای عملیات نظامی می گوید: در آن باید به مبارزه با ویروس به جای

چین باید تمرکز بر مبارزه با سودای coronavirus در پکن به جای “نگران کننده” تایوان با نظامیان در نزدیکی چینی-ادعا جزیره تایوان برتر Su Tseng-چانگ به خبرنگاران گفت:.

چین نیروی هوایی اتحاد buzzed تایوان حداقل هشت بار در دو هفته گذشته تایوان نظامی می گوید ارسال جنگنده و بمب افکن به تایوان دفاع هوایی شناسایی منطقه که در آن آنها هشدار داده شده است توسط گشت تایوانی جت.

“چین بسیار بزرگ است و هرگز با توجه به استفاده از زور برای مقابله با تایوان است. چین همواره با چنین جدی بیماری خود را فرستاده هواپیما و کشتی در سراسر تایوان واقعا نگران کننده تایوان” Su گفت که تایوان فقط می خواهد به یک “مشارکت برای صلح منطقه ای”.

08:15 GMT – مسلمانان نا امید اما پذیرش به عنوان یک فلس عقب حج

مسلمانان ابراز ناامیدی در عربستان سعودی تصمیم به مقیاس این سال را به حج اما بسیاری از آن را پذیرفته بود و لازم است به عنوان پادشاهی جنگ عمده شیوع کروناویروس.

ریاض گفت: حج خواهد بود “بسیار محدود” با تنها زائران حاضر در کشور مجاز به انجام مراسم مارک اولین بار در مدرن عربستان تاریخ است که بازدید کنندگان خارجی منع شده اند.

این حرکت به نظر اجتناب ناپذیر برای برخی از زمان ها و کشورهای مختلف در حال حاضر کشیده اما اعلام این اضافه شده به ناامیدی برای مسلمانان که سرمایه گذاری هنگفتی صورت و انتظار طولانی برای رفتن به حج.

08:00 GMT – شرکت سانوفی گسترش ما واکسن سرمایه گذاری در COVID-19 مسابقه

فرانسوی, غول دارویی سانوفی گفته است که این امر سرمایه گذاری $425m به گسترش آن واکسن توسعه سرمایه گذاری با ما شروع به ترجمه زیستی به عنوان هدف آنها برای پیدا کردن یک COVID-19 واکسن در سال آینده.

این شرکت کار کرده اند با هم پس از سال 2018 به امید اهرم ترجمه زیستی کار جدید مسنجر RNA (mRNA) داروهایی که باعث سلول برای ایجاد یک پروتئین خاص برای درمان طیف وسیعی از بیماری ها.

07:45 GMT – روسیه coronavirus مورد شمارش روش 600,000

روسیه گزارش کرده است 7,425 موارد جدید از رمان coronavirus هل دادن آن در سراسر کشور مورد مجموع به 599,705 جهان سوم کمترین شمارش.

این کشور coronavirus پاسخ به بحران مرکز گفت: 153 نفر کشته در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر به 8,359.

07:30 GMT – Virus تعداد افزایش در سطح جهانی به عنوان بسیاری از کشورهای سهولت مستندات

تعداد جهانی coronavirus موارد همچنان به افزایش در بسیاری از کشورهای بزرگ شده است که بلند کردن اجسام مستندات از جمله آمریکا و حتی به عنوان عفونت های جدید تثبیت و یا کاهش یافته است در بخش هایی از غرب اروپا است.

بیمارستان ها در پاکستان در حال چرخش به دور بيمار اما با اقتصاد وجود دارد teetering دولت همچنان مصمم به بازگشایی این کشور است.

موارد جدید نیز رو به افزایش شدت در مکزیک و کلمبیا و اندونزی است.

برزیل با بیش از 1.1 میلیون نفر و 51,000 مرگ و میر شده است تحت تاثیر قرار بیش از هر جای اما ما که گزارش شده بیش از 2.3 میلیون نفر و 120,000 مرگ و میر با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بيمارستان مبارزه به عنوان coronavirus موارد منفجر در پاکستان (2:00)

07:15 به وقت تهران – به عنوان coronavirus با شدت گرفتن در هند, میلیاردرهای و راه اندازی تیم تا

برخی از هند ثروتمندترین مردم و بهداشتی-تکنولوژی های نوپا ایجاد یک اتحاد را امتحان کنید و تبدیل هند را شکست سیستم مراقبت های بهداشتی.

سست داد که حامیان عبارتند از: Infosys Ltd. موسسان Nandan Nilekani و کریس Gopalakrishnan و همچنین به عنوان برجسته آمدن از Practo به Policybazaar خواهد شد به طور رسمی پرده برداری کرد به عنوان به زودی به عنوان این هفته در تلاش برای نجات یک زن ضعیف و ناتوان سیستم digitising همه چیز از اطلاعات بیمار و سوابق به ایجاد سیستم عامل های آنلاین برای مراقبت در بیمارستان و مشاوره دکتر.

اینجا بیشتر بخوانید.

Coronavirus: بیمارستان هند غرق شده با هزاران نفر از موارد (2:50)

07:00 GMT – هنگ کنگ سوابق ششم coronavirus مرگ

72-سال-پیرمرد مرده است در هنگ کنگ از coronavirus در نظر گرفتن تلفات از COVID-19 در این شهر به شش محلی, تلویزیون, تلویزیون کابلی, گفت:.

هنگ کنگ خودداری کرده است که تعداد زیادی از عفونت دیده می شود در دیگر شهرهای بزرگ در سراسر جهان, اما روز دوشنبه این گزارش بزرگترین سنبله در ماه با 30 وارداتی جدید, موارد مصرف کل به 1,162.

06:50 GMT – هند می افزاید: نزدیک به 15,000,000 موارد به عنوان مطلب متحده نگران

هند وزارت بهداشت گفته است که در سراسر کشور شمارش رسیده بود 440,215 موارد از جمله 14,011 مرگ و میر. دولت دهلی نو که شامل سرمایه از دهلی نو گزارش شده 62,655 موارد با میزان عفونت های جدید به سرعت در حال گسترش در هفته های اخیر به عنوان یک مستند در سراسر کشور کاسته است.

متحده از راه دور از پایتخت از جمله آسام در شمال شرقی است که در ابتدا گزارش چند مورد باید با برنامه به reimpose دقیق مستندات در برخی از مناطق.

دولت نارندرا نخست وزیر برداشته ماهها محدودیت در حرکت و صنعتی و تجاری فعالیت برای راه اندازی مجدد هند اقتصاد بیمار است که ریختن میلیون ها شغل.


سلام این الیزابت Melimopoulos در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار من کیت Mayberry در کوالالامپور.


05:30 به وقت تهران –

من توزیع این وبلاگ برای همکاران من در دوحه در مدت کوتاهی. یک بروز رسانی سریع از تحولات بیش از چند ساعت گذشته: در ما وجود دارد نگرانی از شیوع “گلوله برفی” با افزایش موارد به خصوص در جنوب و غرب است. در چین, کره جنوبی و استرالیا تمرکز آن حاوی ظهور مجدد این ویروس پس از دو هفته آرامش نسبی. کره جنوبی گزارش 46 موارد جدید در صبح روز سه شنبه در حالی که استرالیا ویکتوریا دولت تمدید وضعیت اضطراری در میان تعدادی از نقاط در ملبورن.

05:15 GMT – شرکت داروسازی چشم واکسن تایید توسط نیمه اول 2021

فرانسه داروسازی سانوفی می گوید که امیدوار به تصویب قانونی برای coronavirus واکسن آن است که در حال توسعه با بریتانیا گلاکسو با نیمه اول سال آینده.

وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسن در برابر ویروس ها و, در حالی که تعدادی از شرکت ها و موسسات در مسابقه برای توسعه وجود دارد این است که هیچ تضمینی برای موفقیت.

شرکت سانوفی در حال حاضر دو واکسن پروژه ها. آزمایش های بالینی از GSK-ارتباط پروژه با توجه به شروع در ماه سپتامبر.

04:30 GMT – MSF می گوید مالزی برنامه ریزی برای Rohingya بازگشت ‘در باره’

پزشکان بدون مرز (MSF) می گوید گزارش های مالزی قصد دارد به ارسال برخی از 269 Rohingya مردم پشت به دریا در قایق آنها وارد شد “مربوط”.

بئاتریس لاو, سازمان سر از ماموریت در مالزی می گوید بازگشت Rohingya شد تخطی از حقوق بینالملل عرفی اصل عدم اجبار و می تواند منجر به بسیاری از مرگ و میر.

مالزی که به شدت مرز گشت چون از coronavirus بازداشت Rohingya در ژوئن 8 پس از قایق خود را کشف شد خاموش رفت و آمد مکرر جزیره Langkawi. Lau اشاره کرد Rohingya دیگر مطرح COVID-19 خطر ابتلا به آنها شده بود به قرنطینه و آزمایش شده است. MSF بود مایل به ارائه کمک های پزشکی او اضافه شده است.

03:15 GMT – Daegu فایل های کت و شلوار مدنی در برابر کلیسا که در آن شیوع آغاز شده

کره جنوبی در شهر Daegu است که مصرف اقدام قانونی علیه Shincheonji کلیسا و موسس آن ادعا آن مانع قرنطینه تلاش و کمک نسبت به توده عفونت COVID-19 فوریه.

کره جنوبی چهارم بزرگترین شهرستان است ادعای خسارت 100 میلیارد برنده ($82.3 میلیون) بیش از دو سوم از آن coronavirus هزینه های Yonhap گزارش شده است.

Daegu اولین مورد تایید شده از COVID-19 گزارش شده در فوریه 18 در یک زن است که یک عضو از Shincheonji. مقامات شهرستان گفت: این فرقه موفق به همکاری با ردیابی و قرنطینه تلاش.

03:00 به وقت تهران – توکیو دیزنی توچال بازگشایی در جولای 1

پس از چند ماه از بسته شدن توکیو دیزنی توچال بازگشایی در ژوئیه 1.

بازدید کنندگان نیاز به کتاب در پیشبرد و درجه حرارت خود را قبل از آنها وارد پارک – توکیو دیزنی لند توکیو DisneySea. صندلی خواهد بود فاصله و هر کس را مجبور به پوشیدن ماسک.

Japan Disney

توکیو محبوب دیزنی پارک را دوباره باز به بازدید کنندگان از ژوئیه 1. رفت و آمد مکرر بسته شد در فوریه 29 به دلیل شیوع کروناویروس [فایل: کایا Tomoyuki/سازمان حفاظت محیط زیست]

02:45 GMT – استرالیا, خارجه ویکتوریا جنگ COVID-19 تجدید حیات

استرالیا در جنوب ایالت ویکتوریا شاهد یک جهش در عفونت در جامعه و گسترش آن در وضعیت اضطراری به 12 جولای.

ویکتوریا دارای دومین جمعیت در کشور و مقامات می گویند که موارد را گسترش زیرا مردم مراقب بودن در مورد حفظ فاصله خود از دیگران با پوشیدن یک ماسک و با در نظر گرفتن گام های دیگر برای کنترل این بیماری است.

اصلی COVID-19 نقاط در ملبورن.

02:30 GMT – کره جنوبی می افزاید: 46 موارد جدید تمرکز بر روی کشتی در بوسان

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید این کشور 46 اضافه شده جدید کروناویروس موارد بسیاری از آن وارد شد از جمله یک خوشه مربوط به “بدون اجازه” کشتی در بندر بوسان.

برخی از 16 عضو از 21 خدمه مرد تایید شده اند به ویروس. کاپیتان که در سمت چپ کشتی قبل از آن تنظیم بادبان از شهر ولادی وستک آزمایش مثبت برای COVID-19 در روسیه است. کره جنوبی قرار است 160 پورت کارگران که در تماس با خدمه در بوسان به انزوا.

خوشه عفونت در سئول و در خارج از پایتخت نیز همچنان به رشد Yonhap news agency گزارش. شهرستان مقامات گفته اند که آنها ممکن است نیاز به سفت جنبش محدودیت دوباره به منظور کنترل گسترش بیماری است.

01:15 GMT – چین گزارش 22 مورد جدید عمدتا در پکن

ملی چین کمیسیون بهداشت تایید کرده است 22 مورد جدید از coronavirus 13 آنها را در پکن.

پایتخت شده است مبارزه تجدید شیوع COVID-19 است که حول این شهر اصلی و عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

00:30 به وقت تهران – صلیب سرخ برای ارائه 800,000 ماسک به تایلند کارگران مهاجر

صلیب سرخ می گوید آن را با ارائه برخی از 800000 ماسک برای کارگران مهاجر روستا داوطلبان سلامت و دیگر کارگران خط مقدم برای کمک به حفاظت از افراد در معرض خطر از COVID-19 در تایلند است.

کارگران مهاجر به خصوص در معرض خطر از آنجا که بسیاری از آنها مستند نشده.

تایلندی جامعه صلیب سرخ ارائه خواهد شد قابل استفاده مجدد پارچه ماسک صورت, الکل ژل و مواد اطلاعات در حالی که کارگران مهاجر تحت قرنطینه را نیز دریافت امداد کیت از جمله مواد غذایی و بهداشتی و بهداشت.

Thailand

صلیب سرخ کارگر در تایلند دست COVID-19 اطلاعات در یک رویداد برای کارگران مهاجر [تایلندی صلیب سرخ/عرضه] [-]

00:00 GMT – COVID-19 بدتر مدرسه محرومیت: یونسکو

نزدیک به 260 میلیون کودک از دست رفته مدرسه در سال 2018 و coronavirus همه گیر است و تشدید این مشکل با توجه به یونسکو 2020 جهانی آموزش و پرورش نظارت و گزارش آن نیز گفت: این بیماری همه گیر شد یک فرصت برای تغییر و بازنگری از سیستم آموزش و پرورش.

فقیر و کودکان و دختران معلول و مهاجران در میان کسانی که در یک نقطه ضعف در یک وضعیت که بدتر با COVID-19 زمانی که برخی از 90 درصد از جهان را دانش آموزان یافت می شود یادگیری خود را تحت تاثیر تعطیلی اگر خانواده های آنها نمی تواند استطاعت اینترنت کامپیوتر و یا گوشی های تلفن همراه.

این گزارش در بر داشت 258 میلیون کودکان و افراد جوان بودند به طور کامل محروم از آموزش و پرورش با فقر به عنوان مانع اصلی برای دسترسی به. در کم و متوسط درآمد کشورها, نوجوانان از ثروتمندترین 20 درصد از خانواده ها بودند سه بار به عنوان به احتمال زیاد برای تکمیل متوسطه مدرسه به عنوان کسانی که از فقیرترین خانه.

23:30 GMT – زنگ بیش از موارد ‘برف’ در بخش هایی از آمریکا

هشدار دهنده افزایش coronavirus موارد در بخش هایی از آمریکا را زیر کاسته مستندات افزایش نگرانی که شیوع فزاینده خارج از کنترل به دلیل آمریکایی ها مقاومت به پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله خود از دیگران است.

موارد پیشی گرفته 100,000 در فلوریدا hospitalisations در حال افزایش است به طور چشمگیری در هوستون و شگفت انگیز یک پنجم از این آزمایش در آریزونا تایید شده اند به ویروس.

“این است گلوله برفی. ما قطعا دیدن بیشتر مردم مرگ را به عنوان یک نتیجه از این سنبله” گفت: دکتر مارک بوم مدیر عامل و رئیس هوستون متودیست بیمارستان در تگزاس است. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در اینجا.

An Emergency room doctor paints a mural outside of Zuni restaurant to honor medical workers during coronavirus COVID-19 pandemic on June 22, 2020 in San Francisco, California. Doctors and medical work

وجود دارد نگرانی از شیوع کروناویروس می تواند مارپیچی خارج از کنترل در بخش هایی از ایالات متحده, پس از افزایش موارد در پی مستند easings [جاستین سالیوان/گتی ایماژ طریق AFP/]

23:00 GMT – عربستان سعودی محدودیت حج حضور و غیاب

عربستان سعودی برگزار خواهد شد تنها یک “بسیار محدود” حج در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تنها با مردم در حال حاضر زندگی در این کشور مجاز به شرکت.

“این تصمیم به برگزاری زیارت در این سال با تعداد محدود … با ملیت های مختلف در ایران” رسمی در حمله عربستان گفت: روز دوشنبه به نقل از وزارت حج.

بیش از دو میلیون مسلمان در بخشی از زیارت سالانه به اسلام شهر مقدس مکه در هر سال است. این رویداد را سال است که با توجه به محل در اواخر ماه جولای.

—-

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (22 ژوئن) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>