قاضی خواسته های یخ بهتر است توضیح دهد که چرا آن را نمی خواهد آزادی بچه ها

یک قاضی انتقاد کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و بازداشت کودکان مهاجر و خانواده سفارش آن را به دادگاه اطلاعات دقیق در مورد تلاش ها به سرعت انتشار آنها در پی coronavirus

هوستون — یک قاضی فدرال روز جمعه با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و بازداشت کودکان مهاجر و خانواده های سفارش دولت به دادگاه اطلاعات دقیق در مورد تلاش های خود را به سرعت انتشار آنها در پی coronavirus.

ایالات متحده منطقه قاضی دالی M. هی روز جمعه دستور داد که دولت ایالات متحده برای بهتر توضیح دهد که چرا آن نشده منتشر شده برخی از تقریبی 350 پدر و مادر و کودکان در سه خانواده بازداشتگاه.

ایالات متحده مهاجرت و گمرک آمده است: به گفته درخواست پدر و مادر در حضانت اگر آنها اجازه می دهد فرزندان خود را به منتشر می شود و بدون آنها.

پدر و مادر در تمام امکانات — در پنسیلوانیا و دو در تگزاس — نامیده می شدند به جلسات کوتاه و پرسید: اگر حامیان مالی در دسترس برای مراقبت از فرزندان خود وکلا که به نمایندگی از خانواده گزارش شده است که اواخر هفته گذشته است. سپس از آنها خواسته به ثبت نام فرم.

یخ کاهش یافته است به انتشار فرم.

هی نوشت که او پیدا نشده که یخ رسما به دنبال دریافت آن چشم پوشی رسمی اما افسران گفتگو با بازداشت پدر و مادر “باعث سردرگمی و غیر ضروری تحول عاطفی و به نظر نمی رسد برای خدمت به آژانس مشروع هدف از ساخت مستمر فردی سوالات در مورد تلاش برای آزادی افراد زیر سن قانونی.”

در حالی که برخی از والدین گزارش شده کمی متفاوت جزئیات وکلا گفت: آنها به طور گسترده اعتقاد آنها خواسته شد تا نسبت به انتخاب بین ماندن در زندان با فرزندان خود و یا اجازه دادن به فرزندان خود را ترک کنند.

“آنها درخواست مادران جدا از خود 1-سال-نوزادان برای رفتن به یک اسپانسر که شاید هرگز حتی ملاقات و یا شناخته شده کودک” گفت: Bridget Cambria, مدیر اجرایی گروه ALDEA که نشان دهنده خانواده در یخ بازداشتگاه در Leesport پنسیلوانیا.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دوباره مواجه اتهامات آن است که تلاش برای جدا کردن خانواده های مهاجر به عنوان بخشی از به طور کلی مرز كردم. جدایی از خانواده های مهاجر به خود جلب کرد دو حزبی محکومیت در سال 2018 زمانی که برگ برنده دولت اجرا “تحمل صفر” سیاست در جنوب گذرگاه های مرزی.

ایالات متحده مهاجرت و گمرک متهم طرفداران ساخت “نادرست” و می گوید آن باقی مانده است در انطباق با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن 2018 اجرایی منظور در نظر گرفته شده برای جلوگیری از جدایی خانواده. در بیانیه روز شنبه آژانس گفت: تشکیل شد مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از “روال نقد و بررسی آزادی مشروط مطابق با قانون” و هی در سفارشات قبلی.

“دادگاه به رسمیت شناخته شده است که پدر و مادر ندارد و دولت باید تصمیم بگیرد که آیا نوجوانان باید منتشر شود به یک حامی” آژانس گفت. “مطابق با سفارش یخ بود و نیاز به بررسی هر یک از نوجوانان و پدر و مادر خود را — در بازداشت … به فرد آزادی مشروط تعیین با توجه به آن دسته از نوجوانان.”

در مدارک دادگاه واصل مارس 15, دولت اشاره کرد بیش از 170 بار که آن را رد کرده بود به انتشار کودکان در حال حاضر در بازداشت به این دلیل که “پدر و مادر نمی خواهید برای جدا کردن.” این برچسب بسیاری از کودکان به عنوان خطرات پرواز بدون ارائه جزئیات بیشتر.

هی نوشت که او پیدا نشده که یخ رسما به دنبال دریافت آن چشم پوشی رسمی اما افسران گفتگو با بازداشت پدر و مادر “باعث سردرگمی و غیر ضروری تحول عاطفی و به نظر نمی رسد برای خدمت به آژانس مشروع هدف از ساخت مستمر فردی سوالات در مورد تلاش برای آزادی افراد زیر سن قانونی.”

روز جمعه Gee نام دولت و طرفداران به تدبیر یک فرآیند جدید برای تعیین اینکه آیا خانواده ها می شود منتشر شده است.

Gee نظارت دادگاه حل و فصل شناخته شده به عنوان فلرس توافق که کنترل چگونه ایالات متحده آمریکا است که قرار است برای درمان کودکان مهاجر در آن بازداشت هستند.

در طول بیماری همه گیر کوروناویروس دولت ایالات متحده تحمیل کرده است موثر ممنوعیت ورود خانواده ها و کودکان به دنبال پناهندگی. این اخراج صدها نفر از کودکان در عرض چند روز از عبور از مرز با مکزیک به جای تبدیل آنها به دولت امکانات طراحی شده برای مراقبت از آنها را به عنوان به طور معمول مورد نیاز توسط قانون فدرال است.

آژانس می گوید آن را منتشر اکثر خانواده ها از آن مراکز بازداشت در عرض 20 روز به طور کلی محدود تحت فلرس حل و فصل برای نگه داشتن کودکان در یک مرکز امن.

اما بسیاری از خانواده ها در حال حاضر در بازداشت بوده اند بازداشت برای برخی از سال گذشته است.

طرفداران ادعا می کنند که یخ باید آزادی همه خانواده ها از بازداشت به خصوص به عنوان coronavirus به سرعت در حال گسترش از طریق بازداشتگاه های اداره مهاجرت با بیش از 1100 نفر پیمانکاری COVID-19 و تست مثبت نرخ حدود 50 درصد است. در یخ بزرگترین خانواده بازداشتگاه در Glazer تگزاس بازداشت شدگان شامل یک کودک مبتلا به صرع, یک 1 ساله با مشکلات تنفسی و کودکان چند با قلب سوفل با توجه به Shalyn Fluharty مدیر گروه حقوقی Proyecto Glazer.

یخ می گوید آن را منتشر کرده است صدها نفر از مردم تلقی به افزایش قرار گرفتن در معرض ویروس هر چند این رقابت پرونده های حقوقی در سراسر کشور خواستار منتشر شده از دیگران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنین در حال حاضر جذاب هی را در سال گذشته متوقف کردن آن از فسخ فلرس توافق.

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار آسترید Galvan در ققنوس کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>