قاضی رد به رد اتهام سوء استفاده اطفال

یک قاضی کاهش یافته است و به رد شکایت شارژ ویسکانسین متخصص اطفال با جسمی مجروح شدن یک نوزاد او اتخاذ با همسر خود

MILWAUKEE — یک قاضی روز چهارشنبه کاهش یافته است به رد شکایت شارژ ویسکانسین متخصص اطفال با جسمی مجروح شدن یک نوزاد او اتخاذ با همسر خود.

John M. Cox, 39 متهم شد در ماه گذشته با جرم کودک آزاری پس از حادثه ماه مه گذشته زمانی که او دختر خود را به بیمارستان کودکان ایالت ویسکانسین که در آن او کار می کرد به عنوان یک پزشک اورژانس. کاکس گفت: یکی از همکاران او افتاده بود خواب با کودک بیدار شد به او گریه و ترس او ممکن است نورد بر روی او و به طور تصادفی شکسته او ترقوه.

اولیه اشعه X نشان نداد شکستن که تایید شد بعد از آن کبودی بر روی این سلاح باعث شد روال ارجاع به یک کودک آزاری متخصص در کودکان. روز بعد کودک خدمات حراست و کارگران حذف این دختر از کاکس و همسرش.

کاکس وکیل ثبت حرکت به رد شکایت. اما پس از یک جلسه با حضور حدود 30 نفر که به نظر می رسد در حمایت از Cox, مدار قاضی استفانی Rothstein را رد کرد و این حرکت Milwaukee Journal Sentinel گزارش شده است.

این مورد برای گرفتن توجه از جامعه پزشکی در سراسر شهرستان با مخالفت پزشکان در مورد آنچه که دقیقا باعث آسیب به خوانده دختر کاکس و همسرش, Sadie Dobrozsi یک متخصص اطفال در کودکان. آنها کارشناسان که بررسی این مورد که سوال گیری از پزشکان کودکان که تحقیقات اولیه منجر به کاکس اتهامات در ماه ژانویه است.

ان بی سی نیوز, اولین گزارش کاکس داستان. این سازمان شده است همکاری با هوستون کرونیکل در تحقیقی داستان در مورد اشتباه, سوء استفاده, اتهامات کودک خدمات حراست و خانواده جداسازی.

کاکس وکیل مایکل لوین استدلال در این جلسه که به جای نشان دادن تعصب برای کاکس و فقط فرستادن او به خانه اول دکتر او مشورت “درست” و ارجاع پرونده به کودک آزاری تیم بود و خود را بیشتر بررسی قبل از انعقاد کودک آسیب نمی شد از سوء استفاده.

معاون دادستان منطقه متی Torbenson حال مقابله است که این شکایت را فراهم می کند کارشناس نظر پزشکی که نوزاد صدمات “سازگار با خاص سوء استفاده از مکانیزم و مغایر با متهم در حساب از حوادث است.”

یک جلسه مقدماتی بود برای … 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>