قاضی بلوک انتشار بگو همه کتاب های دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده

یک ارسال به تمام کتاب توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده نمی تواند منتشر شود تا زمانی که یک قاضی تصمیم می گیرد محاسن ادعای رئیس جمهور برادر رابرت S مغلوب ساختن پیشی جستن است که انتشار آن را نقض یک پیمان میان اعضای خانواده یک قاضی گفت: در روز سه شنبه.

ایالت نیویورک دیوان عالی کشور قاضی هال B Greenwald در نیویورک, نیویورک صادر سفارش نیاز به خواهرزاده, مریم تهمت و ناشر به توضیح دهد که چرا آنها نباید مسدود شده, از انتشار کتابی با عنوان بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد خطرناک ترین در جهان است ،

یک جلسه در مورد راه اندازی شد در ماه ژوئیه 10.

کتاب برنامه ریزی می شود منتشر شده در جولای 28, نوشته شده توسط مریم مغلوب ساختن پیشی جستن از فرد Trump Jr, رئیس جمهور, برادر که در سال 1981 درگذشت. آنلاین شرح آن می گوید: این نشان می دهد “یک کابوس از صدمات مخرب روابط و غم انگیز ترکیبی از غفلت و سوء استفاده”.

قاضی ممنوع “چاپ و نشر, چاپ یا توزیع هر گونه کتاب یا هر بخش وابسته به آن را” قبل از او تصمیم می گیرد اعتبار رابرت ادعا می کند.

رابرت معتقد مریم باید مطابق با یک قرارداد کتبی میان اعضای خانواده است که حل و فصل اختلاف بر فرد مغلوب ساختن پیشی جستن را با توافق که یک کتاب در مورد آنها نمی تواند منتشر شود و بدون اجازه آنها.

مریم وکیل تئودور J Boutrous Jr, و, ناشر, Simon & Schuster, وعده فوری تجدید نظر شود.

“محاکمه در دادگاه موقت سفارش محدود است و تنها به طور موقت اما هنوز قبل از خویشتن داری در هسته سیاسی در سخنرانی که به صراحت نقض متمم اول قانون اساسی” Boutrous در بیانیه ای گفت.

“این کتاب که در آدرس امور عمومی نگرانی و اهمیت در مورد نشستن رئیس جمهور در سال انتخابات نباید سرکوب حتی برای یک روز” Boutrous گفت.

آدم Rothberg یک Simon & Schuster, سخنگوی, گفت: ناشر نا امید شد اما به نظر می رسد به جلو “برای غالب در این مورد بر اساس خوبی تاسیس با توجه به سوابق قبل از خویشتن داری”.

چارلز سخت تر از یک وکیل رابرت گفت: موکل وی “بسیار خوشحال”.

U.S. President Donald Trump speaks about negotiations with pharmaceutical companies over the cost of insulin for U.S. seniors on Medicare at an event in the Rose Garden at the White House during the c

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که خانواده شکایت کرد تا برای جلوگیری از یک کتاب در مورد آنها در باغ گل رز کاخ سفید [فایل: Jonathan ارنست/رویترز]

او در بیانیه ای گفت: این اقدامات توسط مریم و ناشر بود “واقعا قابل سرزنش”.

“ما مشتاقانه منتظر به شدت litigating این مورد و به دنبال حداکثر داروهای موجود در قانون برای عظیم خسارت,” او گفت:. “کوتاه از اقدامات اصلاحی به بلافاصله خود را متوقف فاحش رفتار ما دنبال این مورد به پایان است.”

در دادگاه مقالات رابرت نگهداری مریم بخشی از حل و فصل نزدیک به 20 سال پیش که شامل یک بند محرمانه به صراحت گفت که آنها نمی خواهد “انتشار هر حساب در مورد دادخواهی و یا رابطه خود را” مگر اینکه همه آنها موافقت کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>