قاضی تصویب بحث ادغام T-Mobile و Sprint

نیویورک دادستان کل Leticia جیمز خواستار آن را “از دست دادن” برای مصرف کنندگان است.

یک قاضی فدرال در نیویورک را تایید کرده است ادغام T-Mobile و Sprint در یک تصمیم بحث برانگیز سهشنبه جانبداری با غول مخابراتی بیش از یک ائتلاف دولت ژنرال وکیل بودند که تحت پیگرد برای جلوگیری از دو تا از بزرگترین حامل های بی سیم در ایالات متحده از ترکیب.

طرح دعوی در دادگاه از 14 دولت به طور کلی وکیل و منطقه کلمبیا به رهبری کالیفرنیا و نیویورک بود یکی از آخرین موانع T-Mobile تا به حال برای غلبه بر قبل از آن می توانید اقدام به خرید با حداکثر سرعت دویدن برای $26 میلیارد دلار است. به اصطلاح “megamerger” در حال حاضر دارای تاییدیه از FCC و وزارت دادگستری.

نیویورک دادستان کل Letitia James به نام جمعه از تصمیم “از دست دادن برای هر آمریکایی که متکی بر روی تلفن همراه خود برای کار, برای مراقبت از یک عضو خانواده به برقراری ارتباط با دوستان.”

او گفت که این توافق “را به مخاطره می اندازد بی سیم مشترکین که در آن لطمه می زند بیشتر: کیف پول خود را.”

“شکی نیست که کاهش بازار تلفن همراه از چهار به سه خواهد بود برای مصرف کنندگان بد بد برای کارگران و بد برای نوآوری است که چرا ایالات متحده شدت و چراغ این طرح دعوی در دادگاه,” او اضافه شده, در بیانیه ای.

جیمز گفت: او با توجه به درخواست تجدید نظر به تصمیم گیری.

در ضمن Ajit Pai رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال استدلال مخالف دقیق تماس این تصمیم را یک “پیروزی بزرگ برای مصرف کنندگان است.”

“من خوشحال هستم با منطقه تصمیم دادگاه,” Pai گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “T-Mobile-با حداکثر سرعت دویدن ادغام خواهد شد کمک به بستن شکاف دیجیتال و امنیت ایالات متحده رهبری در 5G.”

Pai گفت: T-Mobile است متعهد به آوردن 5G به “97 درصد کشور ما جمعیت در عرض سه سال و 99 درصد از آمریکایی ها در عرض شش سال” به ویژه در مناطق روستایی است.

“این معامله نشان دهنده یک فرصت منحصر به فرد برای سرعت بخشیدن به استقرار 5G در سراسر ایالات متحده قرار بحرانی اواسط باند طیف سازنده تر استفاده و آن را بسیار سریع تر تلفن همراه پهنای باند به مناطق روستایی آمریکایی,” او اضافه شده است.

FCC قبلا تایید شده ادغام رای گیری در امتداد خط حزب در ماه اکتبر. ادغام نیز امن چراغ سبز از وزارت دادگستری.

کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا توییتی که “حتی در مواجهه با مخالفان قدرتمند ما تردید نمی ایستادگی کردن برای مصرف کنندگان که شایسته انتخاب و در نمایشگاه قیمت” پیشرو بسیاری را به تعجب اگر او با اشاره به تجدید نظر در آینده است.

“ما ایستاده در کنار رقابت بیش از مگا ادغام هر زمان,” او اضافه شده است.

T-Mobile و Sprint از این خبر استقبال.

John Legere, مدیر عامل شرکت T-Mobile گفت: “در حال حاضر ما در نهایت قادر به تمرکز بر روی آخرین مراحل برای به دست آوردن این ادغام انجام شود” در بیانیه خود با استقبال از “پیروزی بزرگ است.”

“عمیق و وسیع 5G شبکه که فقط ما ترکیب شرکت ها قادر خواهد بود به را به زندگی در حال رفتن به تغییر بی سیم,” او اضافه شده است.

با حداکثر سرعت دویدن اجرایی رئیس Marcelo Claure گفت: تصمیم قاضی “تایید دیدگاه ما این است که این ادغام این است که در بهترین منافع از اقتصاد ایالات متحده و مصرف کنندگان آمریکایی.”

“با پشتیبانی از تنظیم کننده فدرال و در حال حاضر این دادگاه ما را به تمرکز بر روی سرعت تکمیل باقی مانده چند گام های لازم برای این معامله,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>