جاناتان برتون پس انداز زندگی: چگونه جهان ماراتن روز که ما را مایل و نزدیک به بهبودی از این بیماری همه گیر کوروناویروس

تنها چند روز پس از 2013 بمب گذاری در ماراتن بوستون, پوشاک, غول آدیداس ADDYY, -3.73% تبلیغات -5.07%, یکی از ماراتن های رسمی حامیان مالی جمع آوری پول برای قربانیان و خانواده های آنها با فروش محدود-نسخه T-پیراهن با پیام: “بوستون می ایستد به عنوان یکی.”

آمریکایی ها بسیج در حمایت از یک هفته از وحشت شرکت در #BostonStrong در سراسر کشور اجرا می شود.

زمان در حال آمدن است برای مردم در سراسر جهان به یاد داشته باشید یک تراژدی بزرگ, سوگواری ما مرده, افتخار, ما, قهرمانان, جمع آوری پول برای مبتلا ایستاده و به عنوان یک. متناوب coronavirus همه گیر نشده است توسط هر کشش اما COVID-19 به احتمال زیاد خواهد شد تحت کنترل اواخر تابستان. مالی ما خوب بودن اما هنوز هم می خواهد به طور جدی تهدید می شود. آن است که خیلی زود به آغاز برنامه ریزی برای راه ما می تواند به ما نشان می دهد انعطاف پذیری و قدرت و امید و فضل است.

پست-coronavirus را تجربه یک سری از اولین ها به عنوان مردم دوباره جمع آوری مرتبه و غم ما را برطرف می کند به امداد. بیایید این رستاخیر دفعات مشاهده شده است. اولین بار, هوای آزاد, جشنواره های موسیقی برای مثال باید به نفع سازمان های خیریه کمک به کسانی که در سخت ترین ضربه از coronavirus. با همان اولین رویدادهای عمومی از هر نوع. اجازه دهید کمک های مالی جریان در هر کجا که دیوارهای نامرئی جدا کردن ما افتد بنابراین ما در نهایت ممکن است به یاد داشته باشید چقدر شبیه ما هستند.

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به بوستون. ماراتن بوستون یکی از شش ابوت جهان در رشته ماراتن حمایت از 2015 توسط تولید کننده مواد مخدر Abbott Laboratories ABT, +0.01% — هر سال برگزار می شود, همراه با, نیویورک شهرستان, شیکاگو و لندن و برلین و توکیو. این شهری دوره جذب ترین سیاره دوندگان نخبه و ده ها هزار نفر از شرکت کنندگان و حتی بزرگتر جمعیت تشویق دوندگان در.

این سازمان از آن دسته از شش مشهور مسابقه باید با هم کار کنند برای برگزاری یک ماراتن جهان با هر نژاد برگزار شد و در آن مربوطه شهرستان در هماهنگ تظاهرات postpandemic همبستگی.

#WorldStrong

من نمی سازماندهی مسابقات و صحبت نکرده با هر ماراتن مقامات و یا حامیان مالی شرکت ها در مورد پیشنهاد من نه من به دنبال هر گونه سود مالی و یا کسب و کار فرصت. من یک دونده با چند ماراتن زیر کفش من از جمله در شهر نیویورک و من از تجربه می دانیم چگونه ماراتن مردم را هم.

دوشنبه, اکتبر. 26 می تواند یک تاریخ مناسب ویروس اجازه. عددی است 10.26.20 که اذعان 26.2 مایل از یک ماراتن دوره ماراتن بوستون بزرگترین و قدیمی ترین سالانه ماراتن است که به طور سنتی اجرا در یک شنبه. شنبه, سپتامبر. 26 همچنین با این نسخهها کار (09.26.20). این یک تلاش جهانی می تواند به ترویج و با هشتگ #WorldStrong.

در حالت ایده آل شهرستانها در سراسر جهان را برنامه ریزی مجدد خود را به تعویق انداخته و یا آینده ماراتن جهانی ماراتن روز در اتحاد با شش رشته در حالی که در جوامع دیگر نگه دارید کوتاه نژادها و سرگرم کننده اجرا می شود. (پنج از عمده ماراتن هستند یا برگزار شده اند و یا به تعویق افتاد, سپتامبر-نوامبر دوره پس تدارکات تغییر تاریخ می تواند طاقت فرسا. توکیو برگزار شد 2020 ماراتن در مارس 1 برای دوندگان نخبه تنها و میزبان دیگر است.)

اگر این ثابت می کند بیش از حد عظیم یک چالش سپس حداقل تمام پاییز سال 2020 ماراتن سازمان باید ارتباط مشترک پیام و جمع آوری کمک های مالی تمرکز در هر روز آنها را نگه دارید خود را از وقایع.

به عنوان من تصور آن همه شرکت کنندگان در مسابقه مورد نیاز خواهد بود برای مسابقه خیریه و بالا finishers از مسابقه با جایزه موافق به اهدا برنده خود را به عنوان به خوبی. البته دوندگان شرکت می تواند تنها در یک مسابقه در این روز اما دوندگان نخبه به طور معمول وارد تنها دو ماراتن در یک سال, در اکثر, در بهار و پاییز. Coronavirus با انجام دور ماراتن طریق ممکن است حداقل پس از تحکیم این نژادها به یک روز نباید مسئله برای بالا رقبا به خصوص کسانی که در حال حاضر متعهد به یک مسابقه است.

همچنین حامیان مالی شرکت ها از این ماراتن باید توافق می کنید برای مطابقت با مقدار مطرح شده توسط مسابقه هزینه های ورود دلار برای دلار و اهدای این پول را به خیریه.

در علاوه بر این به بالا بردن صدها میلیون دلار یا بیشتر برای موسسات خیریه از جمله بیمارستان های مواد غذایی, بانک مسکن, آژانس های روان-سلامت خدمات و برنامه های آموزشی جهان ماراتن روز تولید می معنی دار مزایای اقتصادی برای شهرستانها و جوامع در دوره نقاهت بعد از coronavirus shutdown.

ماراتن خوب برای کسب و کار. عمده ماراتن جذب دونده از سراسر جهان است که صرف در هتل ها, رستوران ها, میله, فروشگاه, جاذبه های گردشگری و سرگرمی های دیگر. ماراتن نیویورک برای مثال پمپ $415 میلیون دلار به اقتصاد محلی به علاوه یکی دیگر از $22 میلیون دلار در فروش و اشغال مالیات 2015 یک مطالعه نشان داد. حتی بسیار کوچکتر Austin ماراتن آورده تقریبا 50 میلیون دلار به, Texas شهرستان در سال گذشته است.

تلاش دسته جمعی

در حال حاضر باد این اعداد و ارقام به منعکس کننده قدرتمند تاثیر دونده و nonrunners به طور یکسان در مجموع جشن زندگی خود را در یک ویژه و منحصر به فرد حاضر است. چه تفاوت جهان ماراتن روز می تواند.

بپرسید هر کسی که تا به حال اجرا یک: ماراتن بسیار بیشتر از یک مسابقه دویدن. آن است که تاکید مداوم آموزش تمرکز منحصر به فرد تزلزل ناپذیر عزم و درست شن — ویژگی های انسان و ارزش هایی که شرکت ما را از طریق coronavirus بحران و هر آنچه که مشکلات مالی ما ممکن است به عنوان یک نتیجه.

در آفتابی صبح روز دوشنبه در آوریل 2014, قهرمان ماراتون Meb Keflezighi — نام سه دونده که در بمب گذاری و افسر پلیس کشته مظنون جوهر در گوشه و کنار از مسابقه ماهیگیری — اول شد آمریکا از سال 1983 به برنده ماراتن بوستون یک وعده او به مردم بوستون یک سال قبل از آن تنها چند ساعت پس از حمله وحشتناک. عاطفی خود را وطن پرست’ روز پیروزی طنین انداز در بوستون و فراتر از آن و به کمک یک شهرستان زخم التیام یابد.

“آنچه واقعا اهمیت بود که من برنده نماد آنچه که همه ما در آن روز” Keflezighi به یاد می آورد در “26 ماراتن: چیزی که من یاد گرفتم در مورد ایمان و هویت در حال اجرا و زندگی از من ماراتن حرفه ای” خود را 2019 خاطرات. “همه به دنبال انجام کاری مثبت نه برای خود بلکه برای شهر بوستون مردم بوستون و جامعه در حال اجرا. همه ما می خواستم به نشان می دهد که ما در حال انعطاف پذیر.”

در جهان ماراتن روز 2020 اجازه دهید نشان می دهد که ما در حال انعطاف پذیر. اجازه دهید نشان می دهد که چگونه مردم می توانند اجرا با یکدیگر و برای یکدیگر است.

اجرا برای پزشکان و پرستاران و متخصصان پزشکی.

اجرا برای اولین پاسخ دهندگان و اجرای قانون و خدمت اعضای.

اجرا برای دانشمندان و داروسازان و درمانگران.

اجرا برای کشاورزان و مزارع و کارکنان رستوران.

اجرا برای رانندگان کامیون و تحویل رانندگان و کارگران پستی.

اجرا برای داوطلبان.

اجرا برای افرادی که می شناسید.

اجرا برای افرادی که شما نمی.

اجرا برای همه کسانی که نمی توانند.

اجرا برای همه کسانی که درگذشت.

اجرا برای همه کسانی که زندگی می کنند.

در ادامه: انگلیسی, مرد اجرا می شود, حیاط خلوت, ماراتن در طول coronavirus قرنطینه

بیشتر: ورزش چقدر خوب است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? چه چیزی را بیش از حد خطرناک است ؟

جاناتان برتون است MarketWatch سردبیر و مقاله نویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>