Johnson & Johnson مدیران ارائه شادمان نمایش از نیمه دوم بازیابی از COVID-19 همه گیر

Johnson & Johnson مدیران تا به حال جای تعجب گلگون را در مورد بهبود اقتصادی در نیمه دوم سال حتی به عنوان COVID-19 همه گیر حفره حفره شرکت از 25 میلیارد دلار پزشکی-دستگاه کسب و کار در سه ماهه اول سال 2020 است.

“اگر ویروس بازگشت جهان باید بسیار بهتر آماده برای آزمایش شناسایی و جداسازی آن” Chief Financial Officer John ولك گفت: سرمایه گذاران در روز سه شنبه, با توجه به FactSet رونوشت از درآمد این شرکت تماس بگیرید. “بیرون آمدن از سه ماهه دوم فرض می کنیم یک بهبود اقتصاد جهانی با کاهش بیکاری بهتر پوشش بیمه و بالاتر روش ظرفیت بیش از آنچه که بوده است و یا خواهد شد با تجربه در اوج.”

J&J JNJ, +4.47% سهام شروع به پریدن کرد و 4.5 درصد در معاملات روز سه شنبه بود و تا 0.6 درصد در premarket معاملات روز چهارشنبه. سال به تاریخ سهام 0.1%.

این شرکت در سه ماهه اول سود و فروش ضرب و شتم انتظارات و آن افزایش سود خود. اما آن را نیز کاهش فروش خود را هدایت برای سال, برای طیف وسیعی از $79.2 میلیارد دلار به 82.2 میلیارد دلار را از $85.8 میلیارد دلار 86.6 میلیارد دلار است که آن را صادر کرده است در ماه ژانویه است.

“این واقعیت که JNJ مدیریت را ارائه راهنمایی بسیار دقیق در چارچوب ترسیم مفروضات برای COVID تاثیر و بازیابی به نظر می رسید به سرمایه گذاران می دهد برخی از سطح از آسایش در یک زمان قابل توجهی قطعیت” SVB Leerink را دانیل Antallfy نوشت: در یادداشت روز چهارشنبه.

شرکت پزشکی-دستگاه کسب و کار در زمان بزرگترین ضربه در سه ماهه اول, رانده شده توسط یک نورد رکود از اعمال جراحی الکتیو آغاز شد که در چین جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته و پس از آن به ژاپن و کره جنوبی و اروپا و ایالات متحده آمریکا بیمارستان برای اولین بار شروع به تعویق انداختن یا لغو روش انتخابی در اواسط ماه مارس.

در سراسر جهان خرید و فروش دستگاه های پزشکی کاهش 8.2 درصد به $5.9 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2020 در مقایسه با $6.4 میلیارد دلار در سه ماهه مشابه سال پیش. این FactSet اجماع بود 5.6 میلیارد دلار.

که رها کردن در دستگاه های پزشکی فروش است که به احتمال زیاد در کوتاه مدت, اما, J&J گفت. “فرض ما این است که روش انتخابی و بازدیدکننده داشته است دکتر را تا حد زیادی توان مجاز در نیمه دوم این سال” ولك گفت. “ما فرض کنیم یک بازیابی به روش آغاز می شود که در سه ماهه سوم و بهبود بیشتر در سه ماهه چهارم.”

حدود دو سوم از دستگاه های پزشکی به فروش می رسد توسط J&J استفاده می شود در روش انتخابی مانند مفصل ران و زانو ایمپلنت. بسیاری از این عمل جراحی شده است موکول به عنوان بیمارستان ها باید تمرکز خود را از نیروی کار و منابع در درمان COVID-19 بيمار در بازارهای مختلف در سراسر جهان است. اقامت در خانه سفارشات را نیز بدان معنی است که مردم کمتر در حال گذراندن وقت در خارج از منزل انجام این نوع از چیزهایی که می تواند منجر به تروما روش مدیران شرکت گفت.

فروش جهانی دستگاه های ارتوپدی در خصوص کاهش یافته است 6.6% کاهش به $2.0 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2020 است. (این شامل لگن 5.6% زانو 6.1% تروما 3.5% و ستون فقرات توسط 10.6%.) J&J گفت: این انتظار منفی عملیاتی فروش تاثیر از 5 میلیارد دلار به 7 میلیارد دلار برای سال در آن دستگاه و کسب و کار. که تنها J&J کسب و کار برای دیدن آن عملیاتی, فروش, راهنمایی تغییر به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما گمان آن می تواند زمان را برای بیماران به راحتی برنامه ریزی انتخابی روش” ولك گفت. “بیمارستان و جراحان هنوز هم ممکن است دوره نقاهت بعد از اوج COVID-19 اثرات وجود خواهد داشت و چالش های اقتصادی ما قبلا مورد بحث یعنی تاثیر بالقوه در تعدادی از بیماران بیمه شده و یک تغییر اولویت بندی درآمد در کوتاه مدت.”

بیماران بیمه شده هستند احتمال بیشتری برای ثبت نام در هزینه روش انتخابی.

همانطور که برای بقیه از J&J در کسب و کار خود را مصرف کننده سلامت بخش رو افزایش از مصرف کنندگان فیلم در آماده سازی برای اقامت در خانه سفارشات. این شامل همه چیز از فروش Listerine شستن دهان به Aveeno مو و محصولات مراقبت از پوست به O. B. تامپون در آلمان است. تمام مقررات براده و پیش بینی مصوبات محصول باقی می ماند و در مسیر و این انتظار برای قرار دادن آن COVID-19 کانديد واکسن به آزمایش های بالینی در این پاییز.

فروش دارویی افزایش 8.7 ٪ به $11.1 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2020 تا از $10.2 میلیارد دلار در دوره یک سال پیش. که در مقایسه با FactSet اجماع $10.5 میلیارد دلار است. مصرف کننده فروش نیز افزایش یافته است با 9.2 درصد به $3.6 میلیارد دلار برای سه ماهه تا از $2.2 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2019, ضرب و شتم FactSet اجماع $3.3 میلیارد دلار است.

درآمد تماس گرفت اقتصادی به نوبه خود به عنوان J&J توضیح آن منطق پشت سازماندهی 2020 به چهار دسته بندی ها: سه ماهه اول (اولیه تاثیر) سه ماهه دوم (قابل توجه تاثیر) سه ماهه سوم (تثبیت) و سه ماهه چهارم (بازیابی). “ما تخمین می زند از COVID-19 تاثیر فرض نسبی شکل COVID-19 منحنی شده است بیشتر از حاد کوتاه مدت تاثیر به جای طولانی مدت تاثیر” ولك گفت. “برای ما بزرگترین بازار ایالات متحده با این فرض است که سازگار با برآورد اواسط ماه آوریل به اوج.”

در چین که در آن شیوع بیماری به اوج خود رسید و در اوایل فوریه, روش را شروع کرده اند را دوباره. در برخی از بازارهای آن را تا 70 درصد به طور معمول در برنامه ریزی عمل جراحی J&J گفت. به دنبال به جلو مدیران گفت که راه اندازی مجدد روش انتخابی خواهد به احتمال زیاد به این ترتیب است: انکولوژی و جراحی عمومی ارتوپدی و سپس آب مروارید.

دیگر شرکت های تجهیزات پزشکی از جمله بوستون علمی Corp. BSX, +2.01%,
Medtronic MDT, +1.68%, و Smith & Nephew SNN, +0.48% این گزارش بعد از آن در چرخه درآمد از J&J قبلا گزارش شده در طول سه ماهه چهارم درآمد نجومی که اعمال جراحی الکتیو در حال شروع به کم کردن سرعت و توقف در چین و دیگر نقاط آسیا.

“اما این واقعا بستگی به این بیماری همه گیر خود” ولك گفت. “آنچه سلامت اولویت هستند, چگونه بیماران و مصرف کنندگان احساس در مورد رفتن به بیمارستان برای این روش؟”

مراقبت های بهداشتی انتخاب بخش صندوق SPDR XLV, +3.31% پایین است 4.6% در سال. در مقایسه با S&P 500 SPX +3.05% به سقوط 11.9%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>