جان بولتون انتقاد کاخ سفید ‘سانسور’ پیش از خود برنامه ریزی کتاب انتشار

سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون, صحبت کردن برای اولین بار پس از نتیجه گیری از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه مورد بحث و بررسی کتاب آینده خود را و ابراز نگرانی های جدی در مورد کاخ سفید, نقد و بررسی فرایند است که او ادعا کرد در حال برگزاری است تا از انتشار آن.

بولتون با برچسب بررسی فرایند به عنوان “سانسور.”

“من می گویند چیزهایی که در این مقاله مورد آنچه [تهمت] به من گفت: من امیدوارم که آنها تبدیل شده و روزی” بولتون گفت: در طی یک مصاحبه در مقابل از مخاطبان در دانشگاه دوک در روز دوشنبه. “او توییتهایی اما من نمی توانم در مورد آن صحبت — عادلانه چگونه است؟”

بولتون کتاب که حاوی اتهامات در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن درگیری های شخصی با فعالیت های در اوکراین که منجر به استیضاح و پس از آن تبرئه شده در استاندارد prepublication بررسی امنیت برای اطلاعات طبقه بندی شده با کاخ سفید امنیت ملی, مشاور پس از دسامبر 30th, با توجه به بولتون وکیل چارلز کوپر.

شورای امنیت ملی و بولتون تیم شده اند در تقابل مورد اطلاعات در این مقاله با توجه به نامه های رد و بدل شده بین این دو و ارائه شده توسط بولتون وکیل و کاخ سفید است. شورای امنیت ملی یافت می شود این کتاب شامل “مقادیر قابل توجهی” از اطلاعات طبقه بندی شده اما بولتون وکیل تحت فشار قرار دادند و ادعا کردند که هیچ کدام از آن “می تواند معقول و منطقی در نظر گرفته شود طبقه بندی شده.”

بولتون گفت: دوشنبه شب که آن “بوده است نه [خود را] قصد فاش کردن هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده اما به مردم بگویید که آنچه در واقع در ادامه به طوری که آنها می تواند قضاوت خود را که آیا آن را مناسب است.”

“من واقعا امیدوارم که آن را نه سرکوب” بولتون گفت: از این کتاب است.

در عین حال با وجود بولتون اعلام تمایل برای به اشتراک گذاشتن دانش خود را از رئیس جمهور درگیری های شخصی با اوکراین, او خودداری از ارائه هر گونه اطلاعات جدید پنج شنبه شب. او را تشویق مردم به خواندن کتاب خود را.

وقتی پرسید که آیا او با موافقت رئیس جمهور بیانیه ای که در جولای 25th, تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy بود “کامل” — یک سوال مجری گفته بود فرستاده شده توسط “چندین” دانش آموزان — Bolton شوخی که مخاطب را “عشق فصل 14.”

مخاطبان تحسین زمانی که مدیر پرسید چرا بولتون نیست فقط به سادگی به فاش کردن آنچه که او می داند که با وجود نه بپذيرند که به شهادت در واکنش به استیضاح محاکمه. بولتون اشاره کرد “این prepublication فرایند بررسی و تهدید ممکن اقدام قانونی توسط قوه مجریه” به عنوان دلایل اصلی.

بولتون انجام داد توجه داشته باشید که اوکراین فقط یک بخش کوچک از کتاب آینده خود را در مورد زمان کار در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با اشاره به آن فصل به عنوان صرفا “از sprinkles در بستنی و مغز گردو” و اشاره خیلی بیشتر به آمده است.

خبرنگاران تنها مجاز به ثبت اولین بخش از این رویداد. اما ABC اخبار به دست آمده صوتی از بولتون کامل سخنان.

دانشگاه دوک مقامات کاهش یافته است به نظر جزئیات بولتون صحبت تنظیم.

در آینده کتاب “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” بولتون باعث می شود حداقل دو انفجاری اتهامات در مورد رئیس جمهور تهمت با توجه به گزیده هایی از مقاله به دست آمده و منتشر شده توسط نیویورک تایمز: که تهمت شخصا بسته کمک به اوکراین با تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش و تهمت وظیفه بولتون با راه اندازی یک نشست بین Zelenskiy و رودی جولیانی رئیس جمهور شخصی وکیل.

ABC اخبار است و نه به طور مستقل مورد بررسی بولتون مقاله.

مغلوب ساختن پیشی جستن قاطعانه رد بولتون اتهامات.

“من هرگز دستور جان بولتون به راه اندازی یک جلسه برای رودی جولیانی یکی از بزرگترین فساد مبارزان در امریکا و توسط بزرگترین شهردار در تاریخ N. Y. C., برای دیدار با رئیس جمهور Zelenskiy,” مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت به نیویورک تایمز پس از مقاله منتشر شد. “جلسه که هرگز اتفاق افتاده است.”

بولتون در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است این مرکز در حد حدس و گمان است. در طول استیضاح پرس و جو از شاهدان نقاشی بولتون به عنوان کسی که هر دو آگاه و مخالف رئیس جمهور تلاش در اوکراین است.

فیونا هیل, سابق, مدیر ارشد برای اروپا و روسیه در کاخ سفید شورای امنیت ملی که گزارش به بولتون پیشنهاد در طول استیضاح شهادت که بولتون حال تلاش برای دور کردن خود از اتهام طرح.

“من بخشی از هر معامله مواد مخدر [سفیر سابق آمریکا به اتحادیه اروپا گوردون] Sondland و [اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک] Mulvaney در حال پخت و پز تا” تپه شهادت دادند که بولتون از او خواست به رله به کاخ سفید وکیل از طرف او.

بولتون همچنین به نظر می رسد به بیان ناکامی خود را با جولیانی با تپه شهادت که بولتون او را به نام “نارنجک دستی” بود که رفتن به ضربه هر کس ،

Bolton دیرینه واشنگتن شکل و وکیل که در خدمت تحت دولت ریگان و هر دو دولت بوش چپ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه سپتامبر سال 2019 در خروج که به نظر می رسد ستیز.

اخبار بولتون خروج از در آمد غیر منتظره صدای جیر جیر از رئیس جمهور که در آن او گفت که او “به شدت مخالفت خود را با بسیاری از [بولتون] پیشنهادات” و اعلام کرد او خواسته بود برای استعفای خود را.

Bolton, رئیس جمهور, را, سوم, مشاور امنیت ملی, مخالفت با این حساب گفتن ABC اخبار ارشد کاخ سفید خبرنگار جاناتان کارل که او هرگز نمی خواست به استعفا و خروج خود را در ابتکار عمل خود را نه رئیس جمهور.

“من پیشنهاد استعفا شب گذشته” بولتون گفت: ABC News در آن زمان است. “او برای من به استعفا به طور مستقیم یا غیر مستقیم. من خواب بر روی آن و استعفا داد امروز صبح.”

تأمل در زمان خود در دولت دوشنبه شب بولتون گفت که او “مایل به قرار داده تا با تعداد زیادی” به منظور “دنبال حق سیاست های امریکا است.”

“من نمی خواهم, شهادت,” او گفت:. “من می دانستم که من فکر می کنم من می دانستم که آنچه که من در گرفتن به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>