جوئل شوماخر, مدیر ‘St. elmo’s Fire” و ” پسران گمشده,’ درگذشت 80

او پس از یک سال نبرد با سرطان است.

جوئل شوماخر, شناخته شده برای کارگردانی این فیلم به عنوان “St. elmo’s Fire,” “پسران گمشده” و “بتمن برای همیشه” درگذشت در سن 80.

شوماخر در گذشت و در شهر نیویورک صبح روز دوشنبه پس از یک سال نبرد با سرطان خود عامل به تایید “صبح به خیر آمریکا”.

“او را از روی علاقه به یاد او از دوستان و همکاران” عامل اضافه شده است.

شوماخر آغاز شده به عنوان یک طراح صحنه و لباس قبل از تبدیل به فیلمسازی. او در بر داشت خود را برای اولین بار اصلی فیلم موفقیت در سال 1985 با “St. elmo’s Fire” بازیگران به اصطلاح “بچه بداخلاق و لوس بسته”: راب لاو دمی مور, امیلیو استوز و Ally Sheedy. او در کنار کارگردانی یکی دیگر از 1980s کلاسیک: خون آشام های ترسناک در فیلم “پسران گمشده,” با بازی Jason Patric, Corey Haim, Kiefer Sutherland و کوری فلدمن.

در دهه 1990 او در بتمن حق رای کارگردانی 1995 را “بتمن برای همیشه” با بازی وال کیلمر به عنوان محبوب caped crusader و در سال 1997 “Batman & Robin” با جورج کلونی مصرف بیش از بتمن نقش.

او همچنین گروگان هیجان مانند “Flatliners,” “مرگ جوان” و ” جان گریشام سازگاری “مشتری” و “زمانی برای کشتن.” او بعد از کارگردانی فیلم از جمله “باجه تلفن,” “Veronica Guerin” و این نسخه از فیلم “شبح اپرا”.

اخیرا شوماخر کارگردانی چند قسمت از Netflix بکشد “خانه از کارت” در سال 2013 و اجرایی تولید سریال “مزاحم نشوید: هتل وحشت” در سال 2015 برای شناسایی کانال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>