جو بایدن برنده اورگان دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز سه شنبه برنده اورگان دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی

SALEM, سنگ. — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز سه شنبه برنده اورگان دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

نتایج هیچ عنوان بایدن است که حزب خود را presumptive نامزد. بایدن رشد ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن که هر دو به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را پیش از آن در سال.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که unopposed برنده اورگان اوباما در انتخابات ریاست جمهوری مسابقه.

در انتخابات ریاست جمهوری اورگان استوار آبی دولت است. آخرین بار یک جمهوریخواه نامزد برنده دولت در سال 1984 بود که رونالد ریگان ضرب و شتم Walter Mondale.

در جمهوریخواه اولیه Jo Rae پرکینز به دست آورد. پرکینز را در صورت دموکراتیک وقت بهداشت ، Jeff Merkley.

Oregonians در حال بازگشت به پست الکترونیکی-در رای گیری برای دولت اصلی و یکی از بالاترین مشخصات نژادها شنبه است GOP مسابقه به مهاجرت در کشور گسترده 2nd کنگره منطقه پوشش شرقی اورگان است.

Rep. گرگ والدن تنها جمهوری خواه در دولت هیئت نمایندگان کنگره است در حال اجرا برای یک 12th مدت است. جمهوری خواهان در حال اجرا برای صندلی خالی بودن توسط والدن شامل Knute Buehler, یک عضو سابق مجلس که ناموفق برای فرار فرماندار اورگان در سال 2018; دولت سابق بهداشت ، صخره Bentz; و سابق دولت قانونگذار Jason اتکینسون.

چهار دموکرات ها به دنبال صندلی در محافظه کار منطقه.

بیشتر علاقه حزب نژادها برای اورگان وزیر امور خارجه — دوم-بالاترین ایالت دفتر پس از فرماندار.

دموکرات ها در حال اجرا برای دولت شامل دولت سنسور. Shemia Fagan و علامت هاس و جیمی مک لئود-اسکینر که فرار ناموفق در برابر والدن در سال 2018 است.

دولت ایالت کیم تاچر و دیوید Stauffer کار کرده است که به عنوان یک تحلیلگر اوراق بهادار برای اورگان گروه مصرف کننده و کسب و کار خدمات تنها توافق نامزدها.

انتخابات در حال وقوع است در طول شیوع کروناویروس و مقامات در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی با رای گیری از دست زدن به. انتخابات کارگران شده اند دریافت دستورالعمل رسیدگی به آراء همراه با تجهیزات حفاظتی از اورگان گارد ملی و دیگران.

یک مسابقه محلی است garnering ملی توجه است. رای دهندگان در شهر پورتلند خواسته خواهد شد که به تصویب مالیات بر درآمد شخصی و کسب و کار سود که منظور بالا بردن $2.5 میلیارد دلار بیش از یک دهه برای مبارزه با بی خانمانی.

رای گیری برنامه ریزی شده بود قبل از همه گیر کاهش می یابد اقتصاد ایالات متحده به ژنده پوش. چگونه رای دهندگان در شهرستان لیبرل واکنش نشان می دهند در میان همه گیر خواهد شد و آموزنده برای دیگر شهرستانها ساحل غرب در تلاش برای آدرس رو به رشد جمعیت بی خانمان به عنوان دیگر منابع درآمد ،

این داستان درست شده است نشان می دهد که کدام یک از کاندیداهای اصلی برای وزیر امور خارجه یکی نیست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>