جو بایدن و برنی ساندرز نشان می دهد که چگونه آنها می خواهم به آدرس coronavirus همه گیر rebuking مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ

به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش از طریق ایالات متحده و جوامع تکان خوردن در بازارهای مالی منجر 2020 ریاست جمهوری رقیب را مورد انتقاد دولت فدرال پاسخ گذاشته و برنامه های خود را برای آنها چگونه خواهد آدرس بیماری های همه گیر مانند COVID-19.

Coronavirus این هفته اعلام کرد یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی است. آن را به حال بیش از آلوده 127,800 مردم در سطح جهان و کشته شدن بیش از 4,700 که از روز شنبه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی و بیش از 68,000 بهبود. ایالات متحده تا به حال بیش از 1300 تایید coronavirus موارد و حداقل 38 مرگ و میر.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه اعلام کرد ممنوعیت مسافران از اروپا که مقامات بعدا روشن خواهد رد شهروندان ایالات متحده و قانونی اقامت دائم خود و خانواده خود را. او همچنین حمایت پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارگران نهفته آنچه که او به نام یک “خارجی ویروس” به نام در کنگره به حرکت در حقوق و دستمزد مالیات و گفت که تست قابلیت شدند “به سرعت در حال گسترش.”

هفته گذشته او امضا و به قانون یک $8.3 میلیارد اضطراری-هزینه های لایحه که صندوق توسعه واکسن و کمک به دولت های ایالتی و محلی تلاش outstripping $2.5 میلیارد دولت او قبلا درخواست از کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه ژانویه نیز اعلام کرد رمان coronavirus عمومی-بهداشت و درمان اضطراری و گفت که اتباع خارجی که در چین در عرض دو هفته گذشته خواهد بود اجازه ورود به ایالات متحده با وجود برخی از دولتی و کارشناسان بهداشت’ انتقاد از جمله ممنوعیت سفر. بازگشت شهروندان ایالات متحده که در حال سفر در گذشته 14 روز به چین هوبئی که در آن ویروس سرچشمه نیز موضوع را به قرنطینه دولت فدرال گفت.

اما دموکرات ها رقابت به جای تهمت استدلال آنها انجام یک کار بهتر از حفاظت از آمریکایی ها از جمله تهدیدات. در اینجا چیزی است که پیشرو 2020 نامزد می گویند که آنها را در مورد عفونی-بیماری شیوع مانند COVID-19:

جو بایدن

معاون سابق رئیس جمهور که رهبری در مقدماتی حزب دموکرات نماینده تعداد به پنج شنبه منتشر شد, جزئیات طرح پنج شنبه بعد از ظهر برای مبارزه با کروناویروس و جهانی آینده تهدید سلامت به عنوان او به شدت به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ. بایدن به نام برای حصول اطمینان گسترده و رایگان coronavirus تست; تقویت فدرال منابع و ایجاد یک “دولت محلی و صندوق اضطراری”; و از بین بردن هزینه موانع به مراقبت های پیشگیرانه و درمان نهایی واکسن.

“به من اجازه دهید شفاف: coronavirus ندارد وابستگی سیاسی” بایدن گفت: در آماده شده اند ، “آن را آلوده خواهان و دموکرات ها به طور یکسان. آن را نمی خواهد تبعیض بر مبنای ملیت ، نژاد و جنسیت و یا کد پستی. آن را لمس مردم در موضع قدرت و آسیب پذیر در جامعه ما است.”

طرح او همچنین پیشنهاد ایجاد یک اورژانس پرداخت می شود-ترک برنامه برای کارگران نهفته COVID-19 و همچنین به عنوان یک دائم پرداخت می شود بیمار-ترک طرح دادن کسب و کارهای کوچک دسترسی به وام های بدون بهره; ایجاد حداقل 10 موبایل تست سایت در هر دولت و همچنین درایو-از طریق مراکز تست; آماده سازی بیمارستان ها برای هجوم بیماران و بازگرداندن امنیت ملی شورای بهداشت جهانی امنیت که تهمت حذف شود در سال 2018 است. او را متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از یک “عظیم” شکست در coronavirus تست.

“من آن را به عنوان یک نقشه راه برای آنچه که من انجام خواهد داد به عنوان رئیس جمهور 10 سال از در حال حاضر, اما برای رهبری اعتقاد من لازم است در حال حاضر و در این لحظه” بایدن گفت: از طرح خود را. “رئیس جمهور تهمت خوش آمدید به اتخاذ آن امروز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh پاسخ در بیانیه ای اعلام کرد که بایدن به حال “نشان داده وحشتناک قضاوت و بی کفایتی در مواجهه با مسائل بهداشتی” در گذشته است.

“در دوران این امریکا باید رهبری و بایدن نشان داده است none” او گفت:. “رئیس جمهور تهمت عمل اولیه و قاطعانه و قرار است ایالات متحده در جای پای قوی تر از دیگر کشورها است. هر حرکت بوده و با هدف حفظ آمریکایی امن در حالی که جو بایدن به دنبال سرمایه گذاری سیاسی و استوک شهروندان ترس است.”

برنی ساندرز

مستقل ورمونت سناتور همچنین تحویل اظهارات coronavirus پنج شنبه با این استدلال که تمام مراقبت های بهداشتی مرتبط با این بیماری واکسن شامل باید رایگان باشد. به نام او برای بودجه اضطراری برای پرداخت خانواده و ترک های پزشکی, افزایش, تست قابلیت ها و گسترش جامعه-بهداشت و مراکز بهداشتی درمانی و مراقبت از قابلیت های. او همچنین حمایت برای جبران بیکاری حصول اطمینان از دسترسی به مواد غذایی مغذی احداث اورژانس پناهگاه بی خانمان و ارائه های کوچک و متوسط کسب و کار با اعطای وام اضطراری.

“آن است که مطلق اخلاقی ضروری است که پاسخ ما — به عنوان یک دولت به عنوان یک جامعه به عنوان کسب و کار در جوامع و به عنوان افراد — با وقاحت از این بحران” ساندرز گفت. “متاسفانه در این زمان بین المللی بحران کنونی دولت این است که تا حد زیادی بی کفایت و بی کفایتی و بی مبالاتی تهدید کرده است که زندگی بسیاری از مردم است.”

در پاسخ Murtaugh به نام ساندرز “اشتباه نسخه ای برای مبارزه با شیوع مانند کروناویروس” گفت: حمایت برای “دولت تصاحب بهداشت و درمان که نزدیک صدها نفر از بیمارستان های روستایی.” “او را فقط به یکی دیگر از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در تلاش برای نمره امتیاز سیاسی توسط بی پروا تحریک اضطراب و ترس,” او گفت:.

چگونه سابق دموکراتیک نامزدها گفتند که مبارزه با بیماری های عفونی

دموکراتیک زمینه تا لاغر در هفته های اخیر با سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq از مینه سوتا انداختن به تایید بایدن. سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ ترک نژاد برای افزایش بایدن پس از ناامید کننده فوق العاده روز شنبه به پایان برسد در حالی که سناتور. الیزابت وارن از ماساچوست به پایان رسید مبارزات انتخاباتی او یک روز بعد اما بلافاصله پرتاب حمایت از او در پشت یک نامزد باقی مانده.

در اینجا چیزی است که گذشته و پیشرو گفت: آنها را در مورد بیماری هایی مانند COVID-19:

الیزابت وارن

درست به شعار انتخاباتی این سناتور ماساچوست تا به حال طولانی برنامه ریزی برای “جلوگیری از, حاوی و درمان بیماری های عفونی شیوع بیماری در خانه و خارج از کشور.” منتشر شده در اواخر ماه ژانویه به طرح انتقاد و تهمت برای پیشنهاد قابل توجهی به کاهش هزینه های “فدرال برنامه های ضروری برای سلامت و امنیت” و از بین بردن شورای امنیت ملی رئیس جهانی بهداشت در ایران, در میان دیگر اقدامات.

وارن پیشنهاد بودجه به طور کامل آژانس است که کار برای جلوگیری و کنترل شیوع بیماری از جمله CDC HHS, ایالات متحده, آژانس توسعه بین المللی و وزارت امور خارجه. او به نام برای بازگرداندن بهداشت جهانی امنیت و موقعیت; سرمایه گذاری در سطح جهان در حال توسعه واکسن; بودجه به طور کامل جهانی بهداشت در ایران در دستور کار است که با این نسخهها کار به تقویت سازمان ملل’ بهداشت عمومی زیرساخت ها و ایجاد یک “جهانی سلامت و امنیت سپاه” از دانشمندان و پزشکان و امدادگران برای پاسخ به شیوع بیماری در تضاد زده مناطق.

او گفت: او همچنین ایجاد یک “سوگند شیشه” نیاز به قانون شکنی شرکت های دارویی به پرداخت بخشی از سود حاصل از بودجه عمومی تحقیقات موسسه ملی بهداشت برای گسترش تحقیق و پژوهش برای توسعه واکسن و عفونی-درمان بیماری, او گفت:. و او را از کار برای کاهش انتقال بیماری های عفونی مانند ایدز و هپاتیت C در ایالات متحده آمریکا

وارن عفونی-بیماری های طرح نیز گنجانیده شده جنبه های دیگر از پلت فرم از جمله انتقال به یک دولت-اجرای مدیکر برای تمام سیستم مراقبت های بهداشتی, پایان دادن به اپیدمی مواد مخدر و مبارزه با تغییر آب و هوا. “تغییر آب و هوا به معنی بیماری های عفونی را به مکان های جدید و آن را در حال حاضر اتفاق می افتد,” او گفت:.

Ctq

Klobuchar منتشر شد یک برنامه رسمی در اواخر ماه ژانویه با کمپین نوشتن در یک رسانه نوشته است که “اخیر شیوع گونه جدیدی از کروناویروس یک استارک یادآوری مداوم تهدیدات ناشی از بیماری های عفونی.” “سناتور Klobuchar معتقد است ایالات متحده باید همچنان به رهبری مبارزه جهانی برای جلوگیری از شناسایی و پاسخگویی به بیماری های همه گیر” پس از گفت.

Klobuchar مانند وارن خواهد پیمان آمریکا به جهانی بهداشت امنیتی دستور کار است. او را با متحدان برای افزایش “بهداشت محلی زیرساخت های در معرض خطر کشورها و مناطق” مبارزات انتخاباتی او گفت:, و به طور کامل صندوق ایالات متحده ادارات و برنامه هایی که در پیشگیری و واکنش به شیوع بیماری از جمله HHS, CDC, NIH و وزارت امور خارجه.

این سناتور نیز تقویت اولیه-سیستم های هشدار دهنده برای شناسایی و آدرس شیوع بیماری قبل از آنها مارپیچی به همه گیر وضعیت رشد ذخایر موجود در واکسن سرمایه گذاری در تولید واکسن جدید و ساخت جهانی سریع-پاسخ سیستم برای استقرار پرسنل پزشکی برای بیماری شیوع پاسخ.

مایک بلومبرگ

این تاجر میلیاردر همچنین با انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ در آخرین بحث دموکراتیک.

“رئیس جمهور از کار اخراج همه گیر متخصص در این کشور دو سال پیش پس هیچ کس اینجا به شکل از چه جهنم ما باید انجام,” او گفت:. “او تا به حال defunded مراکز کنترل بیماری ها CDC بنابراین ما لازم نیست که سازمان نیاز داریم. … همانطور که می بینید بازار سهام در حال سقوط است از هم جدا چرا که مردم واقعا نگران است و آنها باید باشد.”

بلومبرگ نیز توییتی Jan. 24 که “coronavirus شیوع خواسته های ما توجه” های نیویورک تایمز op-ed در مورد چگونه دولت باید پاسخ دهند.

“با هر احتمالی اپیدمی ما خط اول دفاع هستند و متخصصان بهداشت عمومی در CDC — و این که چرا از آن مهم است به مطمئن شوید که آنها همیشه بودجه و قدرت به انجام شغل خود را از” بلومبرگ نوشت: در توییتر TWTR, -14.44%.

پیت Buttigieg

شهردار سابق با اشاره به کروناویروس در حالی که پاسخ دادن به یک بحث سوال در مورد سیاست خارجی.

“در حال حاضر برخی از بزرگترین تهدید است که ما نه تنها چیزهایی مانند مبارزه با تروریسم است اما مسائلی مانند بهداشت جهانی امنیت و coronavirus که تکیه بر توانایی گوش دادن به دانشمندان و گوش دادن به خود و هوش و هماهنگ با جامعه بین المللی است که این رئیس جمهور به بیگانه چرا که ایده خود را از یک استراتژی امنیت است که یک دیوار بزرگ” او گفت:.

این داستان در اصل منتشر شد Feb. 25, 2020, و به روز شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>