جو بایدن همه اما سمان ما دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری

در یک بعد از انتخابات مقدماتی به عنوان سورئال توسط برخی از ناظران سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن همه اما سمان وضعیت خود را به عنوان فرض دموکراتیک نامزد برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات عمومی.

بایدن جاروب تمام سه کشور در رای گیری روز سه شنبه — ایلینوی فلوریدا و آریزونا – در یکی دیگر از ضربه به ورمونت سناتور برنی ساندرز – که در اوایل قدرت تبخیر به عنوان آمریکایی های آفریقایی تبار و طبقه کارگر سفید پوستان در سراسر کشور طرفه با بایدن.

بیشتر:

در جایزه بزرگ شب فلوریدا انتخابات ناظران به نام دولت برای بایدن تقریبا بلافاصله پس از نظرسنجی بسته شده در 7 بعد از ظهر به وقت محلی (23:00 GMT). ایلینوی نامیده می شد برای معاون سابق رئیس جمهور در عرض 30 دقیقه از این نظرسنجی بسته شدن وجود دارد و آریزونا بود به دست بایدن تقریبا به عنوان به سرعت.

در جریان یک سخنرانی از خانه اش در ویلمینگتون پس از نتایج بایدن ساخته شده صریح و روشن درخواست تجدید نظر به رای دهندگان جوان که تا به حال flocked به Sanders.

“من می شنوم شما می شود.” “من می دانم که چه چیزی در خطر است. من می دانم که آنچه که ما باید انجام دهید. هدف ما به عنوان یک کمپین و هدف من به عنوان یک نامزد است برای متحد کردن این حزب و وحدت این ملت است.”

اوهایو برنامه ریزی شده بود به رای گیری در روز سه شنبه نیز هست اما مقامات در دولت که گام بی سابقه ای از نادیده گرفتن یک قاضی را جهت حمل با انتخابات و تعطیل مراکز از ترس بیش از coronavirus همه گیر. این حرکت به دنبال وقایع مشابه در گرجستان, مریلند, لوئیزیانا, اوهایو و کنتاکی که همه به تعویق افتاد آینده مقدماتی به دلیل بحران است.

حزب دموکرات مقامات انتقاد از این حرکت گفت: مقامات دولتی باید تمرکز بر گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری و گسترش این ساعت از روز از خدمات به منظور کاهش خطوط و ازدحام به جای به تاخیر انداختن رای گیری به طور کامل.

“حق رای به بنیاد دموکراسی ما و ما باید همه چیز را ما می توانیم برای محافظت و گسترش است که حق به جای آوردن روند دموکراتیک به توقف” دموکراتیک ملی رئیس کمیته تام پرز در بیانیه ای گفت.

میلیون ها نفر از رای دهندگان در حال حاضر شرکت در برخی از فرم اولیه رای گیری در زمان شنبه نورد در اطراف. اما وجود نشانه هایی در روز است که رای دهندگان – و نظرسنجی کارگران – اقامت داشتند خانه به دلیل سرعت در حال گسترش coronavirus بحران مانع از رای گیری.

Election 2020

Jefferson County انتخابات مقامات می رسند به بسته تا محل رای در بانوی ما از لورد کلیسا در Wintersville, اوهایو در روز سه شنبه. اوهایو اولیه ریاست جمهوری به تعویق افتاد روز سه شنبه در میان coronavirus نگرانی. [ژن J. Puskar/AP Photo]

در Burbank, ایلینوی یک جامعه کوچک در جنوب شیکاگو برای مثال بسیاری از ایستگاه های رای گیری ایستاده بود خالی در 8 صبح به وقت محلی (13:00 GMT). تنها 17 نفر رای داده بودند یک سرعت که گفته شد غیر منتظره کند. در شیکاگو خود را. حدود 50 رای گیری سایت دیر باز و در Okaloosa County در فلوریدا تکدی دو دوجین نظرسنجی کارگران روشن نشده در آخرین لحظه ترک های انتخاباتی در تکاپوی پیدا کردن جایگزین.

“مردم در حال اولویت بندی خود را روز به روز بقا در حال حاضر — به طوری که آنها در حال فکر کردن در رای گیری به عنوان یک اولویت” گفت: Debra ساطور, بنیانگذار Vote.org.

Sanders, آخرین دموکرات ایستاده بین بایدن و نامزدی بنا به گزارش برنامه ریزی است به رها کردن با تیم خود شاهد هیچ حرکت نزولی به ماندن در این مسابقه به عنوان آنها را چگونه ارزیابی روزهای آینده و هفته گشوده است. اقامت در آنها گفت: “می دهد ساندرز نفوذ بیشتری دموکراتیک پلت فرم در آن کنوانسیون در میلواکی ویسکانسین در ماه جولای.

به جای مرسوم کمپین سخنرانی پس از نتایج رای ساندرز در سه شنبه شب خطاب به هواداران خود را آنلاین در 20 دقیقه زنده سخنرانی که در آن او مشخص پیشنهادات او برای پرداختن به کروناویروس و اقتصادی آن اثر از جمله آماده سازی ارتش ایالات متحده با ساخت بیمارستان و امکانات تست و پرداخت ما هر خانوار $2,000 یک ماه تا اقتصادی اختلال در عبور می کند.

“ما باید مطمئن است که این سلامت و بحران اقتصادی نیست دیگر پول-ساخت فرصت برای شرکت های بزرگ امریکا و برای وال استریت” ساندرز گفت.

ساندرز اما تقریبا غیر ممکن است راه را برای نامزدی در این نقطه است. حدود نیمی از نمایندگان در مقدماتی حزب دموکرات در حال حاضر اعطا شده است قبل از جمعه و بایدن را پیروزی بزرگ در روز سه شنبه به او می دهد همه-اما غیر قابل عبور منجر شود. ساندرز مسیرهای بایدن با بیش از 150 نماینده در سراسر کشور از معنی او نیاز خواهد بود را به نفع خود بیش از 57 درصد از کسانی که هنوز به خود اختصاص داده به پرچ نامزدی حزب دموکرات.

جسی Lehrich های دموکراتیک عمل و سابق هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی سخنگوی که در شیکاگو در توضیح رای گیری در روز سه شنبه به عنوان “وهم آور”.

“بایدن و ساندرز در حال بحث محاسن حاشیه سیاست های مختلف در این شبه در حالی که در آمریکا مصرف می شود توسط یک بحران بی سابقه,” Lehrich گفت. “این همه احساس می کند مانند یک, عجیب و غریب, تشریفات با توجه به این لحظه بی معنی subplot با نتیجه گیری در میان یک تهدید وجودی.”

همچنین در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به طور رسمی مسجل حزب جمهوری خواه نامزدی, فراتر لازم نماینده آستانه. مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال تنها نشانه مخالفت در حال حاضر بیش از 1,276 نمایندگان مورد نیاز پس از پیروزی روز سه شنبه فلوریدا و ایلینوی مقدماتی با توجه به آسوشیتد پرس نیوز نماینده دفعات مشاهده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>