مدعیان پرش با 70000

تعداد آمریکایی تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری جهش توسط 70,000 هفته گذشته به عنوان ویروس شروع به تاثیر بازار کار

واشنگتن — تعداد آمریکایی تشکیل پرونده جدید ادعا می کند برای مزایای بیکاری افزایش یافت در هفته گذشته توسط 70,000 و به بالاترین سطح در بیش از دو سال نشان می دهد که اثر coronavirus بود شروع به احساس می شود در حال افزایش اخراج در بازار کار.

وزارت کار گزارش روز شنبه که برنامه های کاربردی برای مزایای خوب پروکسی برای اخراج افزایش 70,000 به تنظیم فصلی 281,000 بهره مند شوند برنامه هفته گذشته است. که بالاترین هفتگی مجموع از سپتامبر. 2, 2017, پس از طوفان هاروی.

هر دو به یک هفته افزایش و تعداد برنامه های کاربردی به مراتب بالاتر از سطح دیده می شود بیش از سال گذشته به این کشور نرخ بیکاری کاهش یافت و به یک و نیم قرن گذشته 3.5 درصد.

اقتصاددانان پیش بینی افزایش اخراج به عنوان تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus در نتیجه مردم از دست دادن شغل در انواع صنایع از رستوران ها و کافه ها به شرکت های هواپیمایی و هتل ها.

“بیشتر تهاجمی coronavirus مهار اقدامات اعمال شده در روزهای اخیر که شامل نزدیک به خاموش کردن کل خرده فروشی فراغت و سفر بخش در برخی از نقاط کشور به وضوح شروع به تأثیر عمیقی گفت:” اندرو شکارچی ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد سرمایه.

او پیش بینی است که بیکاری بهره مند شوند برنامه های کاربردی به راحتی می تواند بیش از 1 میلیون در عرض چند هفته آینده بیش هفتگی اوج 665,000 برنامه های کاربردی در طول 2007-2009 رکود اقتصادی ،

شده اند وجود دارد تعدادی از کشورها مانند اوهایو گزارش جهش بزرگ در نرخ بیکاری برنامه های کاربردی در حال حاضر. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره در حال تقلا برای تولید یک بسته حمایتی در حدود $1 تریلیون دلار خواهد بود که با ارائه چک به آمریکایی که تحت تاثیر قرار است توسط ویروس ها و پشتیبانی برای کسب و کارهای کوچک و شرکت های بزرگ مانند شرکت های هواپیمایی.

یک پیشنهاد از خزانه پیشنهاد کرده صرف 500 میلیارد دلار به ارائه چک برای آمریکایی که دچار اقتصادی آسیب از آنجا که از virus.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز پنجشنبه گفت که دولت امیدوار است تا شروع به ارسال چک کردن در هفته سه بعدی اما این زمان بستگی به سرعت کنگره با تصویب یک طرح امداد.

اقتصاددانان می بینی که رشد اقتصادی منفی خواهد بود در آینده از ماه آوریل تا ژوئن سه ماهه و سه ماهه سوم اما Mnuchin گفت که او انتظار رشد برای شروع دوباره در سه ماهه سوم و به دنبال یک “غول پیکر” سه ماهه چهارم به عنوان اقتصاد حرکت می کند در گذشته virus تهدید.

“ما در حال رفتن را از طریق این” Mnuchin گفت. “ما در حال رفتن به از بین بردن این ویروس و اقتصاد ما در حال رفتن به خروش آمده به عقب و بهتر از همیشه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>